Nové školní rozšíření už v září?

Otazník

Pro The Sims 4 zatím vyšlo jen jedno rozšířeníHurá do práce. Toto rozšíření vyšlo již před více než čtvrt rokem, takže je pomalu čas na další. A jelikož se prázdniny blíží do své poloviny, nabízí se, že by za měsíc či na začátku měsíce září mohl vyjít dodatek nový, který se zaměří na školu a vzdělávání Simíků.

Celý článek Nové školní rozšíření už v září?

The Sims Live – uniklé informace

The Sims Live aktérka

Přestože všichni nyní toužebně očekávají vydání prvního rozšíření The Sims 4: Hurá do práce, ruskému hackerovi se podařilo zjistit, že v Electronic Arts se tajně a v tichosti pracuje na dalším titulu z prostředí The Sims – The Sims Live!

Celý článek The Sims Live – uniklé informace

Co bude v dalších dodatcích a rozšířeních?

Operující lékař

V dnešním článku spekulujeme o nejdůležitějších věcech, které by se mohly ještě v The Sims 4 objevit. Některá přání se nám již splnila, třeba bazény či rodokmeny, některé funkce přibudou v prvním velkém rozšíření hry. A něčeho se dočkáme třeba později. A po čem toužíte vy?

Celý článek Co bude v dalších dodatcích a rozšířeních?

Nahatí Simíci v The Sims 4

Je libo nahaté Simíky v The Sims 4?

Všechny dosavadní díly The Sims obsahovaly jistou formu cenzury nahatých Simíků – již důvěrně známé kostičky či rozostření obrazu. Pokud jste tedy chtěli obdivovat své Simíky v celé jejich kráse, nezbývalo vám nic jiného než instalace neoficiálního rozšíření, které cenzuru odstranilo a odkrylo důvěrné partie. A co The Sims 4 a cenzura nahoty?

Celý článek Nahatí Simíci v The Sims 4

Bude vydání The Sims 4 odloženo?

Smutný smajl

Možná jste si všimli, že ve srovnání s koncem roku 2013 je poslední dobou v souvislosti s The Sims 4 vše, jen ne rušno. Tak, jak jsme byli ještě před půl rokem zahlceni informacemi o nejnovějším přídavku do Simíkovské rodiny, tak je dnes ticho po pěšině a informace téměř žádné. Máme se bát toho nejhoršího – odložení data vydání The Sims 4?

Celý článek Bude vydání The Sims 4 odloženo?

Spekulace: Novinky v The Sims 4

Simosvět jako na dlani

O novinkách v The Sims 4 jsme již několikrát psali, na základě vašich reakcí v komentářích a našich dalších nápadů si nyní můžete přečíst další pokračování. Co všechno by The Sims 4 mohlo přinést nového, jakých vychytávek se od autorů hry ještě dočkáme?

Celý článek Spekulace: Novinky v The Sims 4

Spekulace: Bydlení a město v novém The Sims 4

Obrázek ze hry Sim City 4.

V dnešním spekulačním okénku si představíme některé možnosti bydlení a města v The Sims 4. Co vše nás může v nejnovějších Simících potkat? O čem tajně sníme, ale báli jsme se to vyslovit? Dočkáme se nových možností bydlení a správy městečka či přímo propojení se hrami Sim City?

Celý článek Spekulace: Bydlení a město v novém The Sims 4

Spekulace: Novinky v The Sims 4 – editor simíků a dopravní prostředky

Malebné prostředí ukazuje nádhernou grafiku hry

V dnešním článku vám přiblížíme, co by v The Sims 4 mohlo být nového, co v předchozích dílech nejslavnější herní série ještě nebylo.

Celý článek Spekulace: Novinky v The Sims 4 – editor simíků a dopravní prostředky