The Sims 4: Hurá do práce – plakáty

Plakát Nehybný život

Stáhněte si dva plakátky s tématikou The Sims 4: Hurá do práce. Nehybný život a Sul Sul už se těší na vaše stoly, stěny, pouzdra a jiná místečka, kam si je vylepíte.

Celý článek The Sims 4: Hurá do práce – plakáty

Filmové plakáty ke stažení

The Sims 4 filmové plakáty

Před několika týdny jste mohli hlasovat v anketě o nejlepší The Sims 4 plakát. Dnes vám je všechny nabízíme volně ke stažení, takže si je třeba můžete vytisknout a pověsit v pokojíku, nalepit na stůl – cokoliv vás napadne. Hlavně, ať se líbí!

Celý článek Filmové plakáty ke stažení

Melodie z The Sims 4 jako vyzvánění na mobil

Vyzváněcí melodie The Sims 4

The Sims 4 tady bude až za dva týdny, ale už dnes si můžete stáhnout bezva melodii jako vyzvánění na mobil. Vyzváněcí melodie je zvuk pocházející přímo ze hry, je poměrně krátký, ale zato dostatečně intenzivní, abyste si vyzvánění telefonu všimli. Koneckonců posuďte sami, download vyzváněcí melodie je k dispozici zdarma ke stažení.

Celý článek Melodie z The Sims 4 jako vyzvánění na mobil

Demoverze nástroje pro tvorbu Simíků pro všechny ke stažení!

Demoverze nástroje pro tvorbu Simíků je nyní k dispozici ke stažení pro všechny bez speciálních pozvánek! Nástroj si můžete stáhnout pomocí Originu a hrát si v něm zcela bez omezení a zdarma.

Celý článek Demoverze nástroje pro tvorbu Simíků pro všechny ke stažení!

CD/DVD cover (obal) se simovskou rodinkou ke stažení

The Sims 4 obal s celou rodinkou

Nová varianta obalu na CD/DVD k The Sims 4 s celou simovskou rodinkou. Cover ukazuje v celé své kráse osmnáct Simíků, mezi kterými si každý najde svého oblíbeného. Obal je možné si stáhnout do počítače a vytisknout.

Celý článek CD/DVD cover (obal) se simovskou rodinkou ke stažení

Tři The Sims 4 wallpapery na plochu ke stažení

Stáhněte si do svého počítače tři wallpapery, které pro vaši plochu připravila naše čtenářka Lana v rámci naší výzvy. Všechny tapety jsou ve vysokém rozlišení, takže je možné je použít pro libovolné obrazovky. Stahujte v článku.

Celý článek Tři The Sims 4 wallpapery na plochu ke stažení

The Sims font (písmo) ke stažení

The Sims font

Líbí se vám font použitý v The Sims? Pokud byste toto písmo rádi použili třeba v obrázku nebo v nějakém svém dokumentu, máme pro vás dobrou zprávu. Font si můžete stáhnout.

Celý článek The Sims font (písmo) ke stažení