Simíkovský Ježíšek

Ježíšek...

Ježíšek už naděloval i našim Simíkům, podívejte se, jak byl kdo hodný…
Celý článek Simíkovský Ježíšek

Mimozemští Simíci podruhé!

Skoro jako člověk - teda až na tu barvu

Druhý galerie mimozemských Simíků, která opět vytvoří udivený nebo pobavený výraz ve vašem obličeji. To když se podíváte na tváře, které mají Simíci mimozemšťani v této galerii, kde jiná než zelená či modrá barva kůže není přípustná.

Celý článek Mimozemští Simíci podruhé!

Simíci jako mimozemšťani ve velké galerii

Emzák jako vyšitý

Možnosti Nástroje pro tvorbu Simíků (download ke stažení) jsou opravdu velmi bohaté. Dokazuje to i tato galerie mimozemšťanů, kteří vypadají jako opravdoví. Který emzák by byl fajn kámoš nebo kámoška a kdo by zasloužil mezi oči? Napište v komentářích, co si o nich myslíte.

Celý článek Simíci jako mimozemšťani ve velké galerii

Čtenáři sobě: První dva příspěvky

Tvorba Simíků v The Sims od Aiker

Před měsícem jsme čtenáře webu vyzvali k zaslání svých příspěvků týkajících se The Sims 4 nebo celé The Sims série. Mohli jít o obrázky, texty či třeba tapety na plochu, které čtenáři sami vytvořili. Došlo nám celkem pět příspěvků od tří odvážných autorek, které se nebály a svá dílka nám zaslaly. Dvě z nich si můžete dnes prohlédnout.

Celý článek Čtenáři sobě: První dva příspěvky

Fanouškovský obal hry

Dnes vám v rychlosti přinášíme drobnou novinku – fanouškovský obal The Sims 4.

Fanouškovský obal The Sims 4

Fanouškovský obal The Sims 4

Podělila se s námi o něj naše aktivní čtenářka Lana. Pokud chcete také na něco zajímavého upozornit, můžete psát na e-mailovou adresu uvedenou v patičce stránky. Budeme se na vaše příspěvky těšit!