Motherlode! Motherlode?

Motherlode – kdo by tenhle cheat z The Sims 2 a 3 neznal. Motherlode od druhého dílu série nahradil cheat klapaucius z jedničky, nepřidává pouhý 1000 simoleonů, ale rovnou 50000 The Sims měny. Bude ale tahle legenda i v The Sims 4?

Cheaty v The Sims 4

Motherlode. Legenda.

Motherlode. Legenda.

O cheatech v The Sims 4 zatím nejsou dostupné žádné informace, nevíme tedy ani, zda se objeví legendární a oblíbený motherlode. Pro nejaktuálnější informace sledujte novou stránku The Sims 4 cheaty.

A co vy a motherlode? Používali jste jej, nebo jste hráli poctivě?

Tipnete si, jestli se motherlode objeví jako cheat v The Sims 4?

Příspěvek byl publikován v rubrice Spekulace se štítky , , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

15 komentářů u „Motherlode! Motherlode?

 1. Na Sims VIP je seznam cheatů, které se v The Sims 4 objeví a motherlode mezi nimi je. Přibylo i pár nových cheatů. Např. Free Estate nebo tak nějak, když to zadáte, budou všechny domy zadarmo.

 2. Na prima Cool v re-play byl rozhovor s jedním z tvůrců a cheaty potvrdil, protože je o ně velký zájem =)

 3. Hraji the sims 4 a když napíši motherlode cheat tak to nic neudela poradte mi prosím jak cheat vložit 🙁 Děkuji

 4. Cheatů SIMS4 je docela dost, ale jen část z nich je taková společensky přijatelná a využitelná (jestli víte, jak to myslím). Některé z nich ani nefungují.

  resetsim (celé jméno simíka) – krom resetu, jako takového, ho lze použít i v případě, že vám vašeho simíka chtějí unést ufoni. Já osobně bych je ve hře klidně oželela, bohužel stále neexistuje cheat, který by umožnil přítomnost ufonů vypnout. Takže, pokud nejste zastánce intergalaktických románků, použijte cheat, jakmile bude váš simík zhypnotizovaný světýlkem.

  sims.give_satisfaction_points (počet bodů) – přidá body do odměn, ze kterých si pak můžete kupovat různé lektvary a vylepšovat simíkovu osobnost

  careers.demote[název práce] – nižší post v práci

  careers.promote[název práce] – povýšení v práci (nefunguje u Atletů – nevím proč)

  hideheadlineeffects on/off – odebere myšlenkové a komunikační bubliny nebo je zase aktivuje

  sims.remove_all_buffs – odstraní nálady a pozor, nelze vrátit zpět!

  modifyrelationship PlayedSimFirstName PlayedSimLastName TargetFirstName TargetLastName 100 Friendship_Main – Upraví přátelství mezi Simíky. Aby cheat fungoval, musí se již znát. Číslo 100 jsou procenta a můžete jej upravovat na jiné cifry, dokonce i záporné. Pozor, cheat funguje pouze jednostranně! Příklad cheatu: modifyrelationship Abigail Burrows Daron Burrows 100 Friendship_Main
  Příklad 2: modifyrelationship Abigail Burrows Daron Burrows -50 Friendship_Main

  modifyrelationship PlayedSimFirstName PlayedSimLastName TargetFirstName TargetLastName 100 Romance_Main – to samé, jako u výše uvedeného kamarádského cheatu, jen tady se jedná o lásku.

  Upozorňuju obzvlášť na cheat „setage“, který automaticky dává simíky do dospělého věku a to i v případě, že jsou staří nebo děti. Cheat na vrácení zpět neexistuje. Navíc mám podezření, že po použití cheatu hra zamrzává a simíci přestávají stárnout – tedy žijí věčně. Cheat nikde zatím popsaný nebyl, ale my udělali testovací rodinu a experimentovali.

  testingcheats true/false, takový milý malý pomocníček, který cheaty umožňuje aktivovat.

  Cheaty jsou určitě fajn, když je špatná situace, ale budovat vše od píky je daleko lepší 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *