Fotky

The Sims vždycky krásně vypadalo, což vedlo k tomu, že v něm každý rád dělal fotky. Pojďme se tedy podívat na fotky a The Sims 4.

Focení fotek v The Sims 3

Focení fotek v The Sims 3

Kdo hrál některý z předchozích dílů The Sims, třeba ten třetí, tak ví, jaká je zábava dělat fotky. Jestli je totiž někdo, koho to nebaví, ať zvedne ruku… a žádná se nezvedá, tak je to jasné. Focení v Simících je prostě pojem, a kdo ve hře fotit nezkoušel, skoro jako by ani nebyl.

Fotky a The Sims 4

Umělecká tvorba v The Sims 3

Umělecká tvorba v The Sims 3

Otázkou tedy je, jak propracované bude focení v The Sims 4. Bylo by super, kdyby hra již od základu obsahovala takové úžasné možnosti, jako The Sims 3. Zatím bohužel v tomto ohledu příliš informací nemáme, tipujeme však, že díky velkému úspěchu této funkcionality se toho i v The Sims 4 dočkáme brzy.

Obrázky ze čtvrtých Simíků

Pokud chcete vidět obrázky z The Sims 4, najdete jich spoustu v galerii médií, doporučujeme například sekci oficiálních screenshotů.

Závěrem k fotkám

Co si myslíte vy o focení v The Sims 4? Budou z nás v čtyřce fotografové?

Příspěvek byl publikován v rubrice Spekulace se štítky , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

1 komentář u „Fotky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *