1 týden v The Sims 4

The Sims 4 smrťák

Co vše se během jediného týdne odehraje v The Sims 4? A teď nemyslíme to, že můžete najít velikonoční kraslice či si pohrát s plodulemi. Teď máme na mysli seriózní záležitosti, které potkávají v The Sims 4 všechny bez ohledu na to, zda začíná jaro či zda jsou v ulicích velikonoční zajíci. Pojďme se podívat na malinkou statistiku týdenního dění v The Sims 4.

Celý článek 1 týden v The Sims 4

Star Wars kostýmy v nové aktualizaci

Den Hvězdných válek

Večírky s tématem Star Wars budou nyní v The Sims 4 ještě bohatší díky trojici nových kostýmů. Darth Maul, Boba Fett a Aayla Secura díky nové aktualizaci doplní již existující čtveřici kostýmů z Hvězdných válek (Darth Vader, princezna Leia, Yoda a pilot).

Celý článek Star Wars kostýmy v nové aktualizaci

Simíci měsíce – březen 2015

Fešanda

Přinášíme vám výběr těch nejzajímavějších Simíků pro měsíc březen. V žebříčku se nám umístili fešák v bílém svetru, osmičlenná rodina Espinosa a fešanda v květinovém topu a zebrovaných šortkách. Přidáte si někoho z nich do své hry?

Celý článek Simíci měsíce – březen 2015

The Sims 4 infografika

The Sims 4 infografika

12 205. Tolik let už bylo odehráno v The Sims 4 od jeho vydání! Spoustu dalších zajímavých informací uvidíte v článku – třeba kolikrát už se Simíci milovali, na co nejčastěji umírají či jaká je míra rozvodovosti ve srovnání se skutečným světem.

Celý článek The Sims 4 infografika

Dvojice sympatických obrázků se Simíky

Rodinka

Podívejte se na dva pěkné oficiální obrázky se Simíky. Na jednom je zachycena rodina se všemi myslitelnými generacemi, na druhém pak pětice Simíků věnující se nejrůznějším aktivitám.

Celý článek Dvojice sympatických obrázků se Simíky