domácí úkoly

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  jj a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1585 odpověď

  Lucie K.

  Dobrý den, zajímalo by mě jak mám vyplnit domácí úkol u malých dětí.
  Jako v the sims 3 mi domů úkol nepřinesli a ač jsem splnila vše co po mě chtěli jako naučit se nějaké dovednosti atd tak mi to u úkolu psalo pořád 0%. Poradíte mi kde ten úkol mám najít?

  Děkuji

  #1587 odpověď

  admin Honza
  Správce

  Děti nemám, ale tipuju, že by se požadavek měl zobrazit po najetí myší na ten ukazatel.

  #1751 odpověď

  Mobu

  Děti mají domácí úkoly ve svém inventáři. Když pak najedeš na barevnou škálu výkonu ve škole, ukáže se ti, jestli už má úkoly hotové. Jakmile se jim zlepší známka na dvojku, můžou začít dělat i práci navíc. U teenagerů se mi pak občas stává, že si zapomenou vzít úkol pět. S pomocí s úkoly od dospělých se musí zase kliknout přímo na úkol, ne na simíka, a musí to iniciovat dospělý. Snad to pomůže 🙂

  #2067 odpověď

  Ver

  Mě se taky, ale jednoho dne úkol ztratil a už se v inventáři neobjevil 🙁 Je možné, že při štěhování – že si ho malý simík nedal zpátky do inventáře a já se pak přestěhovala..

  #2477 odpověď

  Peša

  Ahoj úkol si můžeš nový koupit. Když v knihovně dáš koupit knihu, tak to najdeš v děstkým oddělení.

  #2498 odpověď

  iky

  Ahoj, moje siminka ma aspiraci a tam ma ukol dokoncit domaci ukol v soustredene nalade a ja nevim jak to mam udelat kdyz i kdyz ho zacne delat v soustredene tak skonci v sebevedome prosim poradte dekuju

  #2501 odpověď

  Viki

  Ahoj, zkus zařídit aby byla po celou dobu delani ukolu soustredena, docilis toho tak ze ji nechas nekolikrat za sebou napr. promyslet sachove stategie (nebo nejak tak). Jak dlouho bude siminka v teto nalade zjistis tak ze najedes u emoce simika na „duvody“ proc tu naladu aiminka ma.

  #7080 odpověď

  Bdhc

  Chci se zeptat Prosím ….Jak se dělají nove lidi simiky. ..Dekuju

  #43603 odpověď

  jj

  Dělala jsem si vysokoškolský domácí úkol na stole na festivalu, jakmile festival skončil stůl zmizel i s domácím úkolem…ve knihovně koupit nejde a domácí úkoly z režimu stavby nelze vypracovávat…Nevíte si někdo rady?

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
Odpověď na: domácí úkoly
Osobní informace: