Bude vydání The Sims 4 odloženo?

Možná jste si všimli, že ve srovnání s koncem roku 2013 je poslední dobou v souvislosti s The Sims 4 vše, jen ne rušno. Tak, jak jsme byli ještě před půl rokem zahlceni informacemi o nejnovějším přídavku do Simíkovské rodiny, tak je dnes ticho po pěšině a informace téměř žádné. Máme se bát toho nejhoršího – odložení data vydání The Sims 4?

Dle našeho skromného názoru je na paniku stále ještě velmi, velmi brzy. Ve světě počítačových her je totiž docela běžné, že je hra oznámena a uvolněno obrovské množství informací během krátké doby, načež se tvůrci více či méně odmlčí a nějakou dobu je informací méně. Teprve krátce před vydáním pak informační kanály opět ožívají velmi rušným životem, který graduje ve dnech vydání tolik očekávané hry.

Máme důvody domnívat se, že u The Sims 4 tomu nebude jinak. Zveřejněné obrázky hru prezentovaly v již velice pokročilém stádiu vývoje, po kterém následují už „jen“ drobné úpravy, vylaďování hry a rozšiřování herních možností. Je jasné, že vytvoření rozličných předmětů, různých variací účesů, dobře padnoucího oblečení a dech beroucího prostředí nějaký čas zabere. A domníváme se, že právě to je tím, čemu se nyní vývojáři věnují nejvíce a na co je soustředěno tolik sil, že pořádně nezbývá ani čas na to, aby byla zveřejňována spousta informací.

My se tedy odložení vydání The Sims 4 nebojíme! A co vy? Myslíte si, že bude datum vydání odloženo, nebo budeme již o Vánocích hrát? Nebo snad i dříve? Napište do komentářů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Spekulace se štítky , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

1 komentář u „Bude vydání The Sims 4 odloženo?

  1. Jakožto velkého fandu The Sims by mě asi chytla mrtvice, kdyby datum vydání odložili. Už teď je velká bolest to, že to vyjde až koncem roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *