Oficiální screenshoty k hernímu balíčku Dobrodružství v džungli

Tajuplné Selvadorado

Omrzel vás bezpečný život ve městě, v dosahu všech moderních vymožeností civilizace? Chcete změnu, něco nového a o poznání méně pohodlného a bezpečného? Tak to vás zaujme herní balíček Dobrodružství v džungli. Simíci se totiž vydají do Selvadorada, kde na ně číhá pořádné nebezpečí.

Celý článek Oficiální screenshoty k hernímu balíčku Dobrodružství v džungli

Screenshoty z herního balíčku Upíři

Domov vybavený po upírsku

Podívejte se na novinky v herním balíčku Upíři na názorných obrázcích přímo ze hry. Uvidíte opravdické upíry a jejich čáry, nový svět Forgotten Hollow i třeba fotku správného upírského bydlení.

Celý článek Screenshoty z herního balíčku Upíři

Screenshoty a obrázky z balíčku Jdeme se najíst

To je láska! (K jídlu...)

Od 7. 6. 2016 mohou Simíci kvalitně nacpávat bříška nejen sobě, ale také hostům ve své vlastní restauraci. Podívejte se, jak rozšíření Jdeme se najíst vypadá v našem článku plném obrázků přímo ze hry!

Celý článek Screenshoty a obrázky z balíčku Jdeme se najíst

Stavíme pracovnu

1. Výsledek, ke kterému budeme směřovat

123… a bude hotovo! Pracovna je velmi důležitá místnost v domě Simíků, zaslouží si proto naši pozornost. Přesto ji však v The Sims 4 můžeme postavit rychle a s přehledem. Pojďme se podívat, jak na to.

Celý článek Stavíme pracovnu

9 nejromantičtějších pozemků

Magická pohádková země

Pojďte se s námi podívat na nejromantičtější pozemky, které na vás teď čekají v The Sims 4 Galerii. Můžete si je stáhnout přímo do své hry, nebo se jen inspirovat a vytvořit skutečně romantický útulek pro své Simíky vlastníma rukama. Je to na vás!

Celý článek 9 nejromantičtějších pozemků

Screenshoty z Romantické zahrady

The Sims 4: Romantická zahrada

Láska, láska, láska! Láska je všude tady, přestože Valentýn je již za námi. Díky kolekci Romantická zahrada mohou nyní Simíci prožívat chvíle plné vzrušení, chvění v podbřišku a možná i nějakých těch polibků kdykoliv v roce. Podívejte se, jak třetí kolekce pro The Sims 4 vypadá.

Celý článek Screenshoty z Romantické zahrady

16. výročí The Sims: dárky pro všechny zdarma

The Sims - výročí 16 let existence

The Sims oslavilo 4. 2. už 16 let své existence. U této příležitosti byla vydána nová bezplatná aktualizace, kterou si mohou všichni stáhnout přes Origin klienta a přidat do hry pár nových kousků…

Celý článek 16. výročí The Sims: dárky pro všechny zdarma

Tropický ráj pro vás ke stažení

Tropický ráj

Venku se prohání meluzína a v lepším případě sněhové vločky. Zima, že by psa ven nevyhnal. Tma ve čtyři odpoledne. To prostě nechcete. Tak si pojďte stáhnout tropický ráj pro The Sims 4, ve kterém se ohřejí vaši Simíci a možná dýchne letní atmosféra i na vás.

Celý článek Tropický ráj pro vás ke stažení