Herní balíčky

Na této stránce představujeme všechny oznámené i vydané herní balíčky do The Sims 4 – jsou to balíčky Vánoční svátky, Únik do přírody, Návštěva v lázních, Jdeme se najíst, Upíři, Rodičovství, Dobrodružství v džungli a StrangerVille.

Informace o dodatcích a rozšířeních najdete na samostatné stránce, stejně jako o kolekcích.

Star Wars: Výprava na Batuu (Star Wars: Journey to Batuu)

Datum vydání: 8. 9. 2020

V tomto herním balíčku se Simíci vydávají zažívat dobrodružství inspirovaná Hvězdnými válkami. S novým světem Batuu do hry přibývají také noví mimozemšťani, nové objekty, nové postavy a samozřejmě také outfity.

Říše kouzel (Realm of Magic)

Datum vydání PC: 10. 9. 2019
Datum vydání konzole: 15. 10. 2019

V The Sims 4: Říše kouzel mohou Simíci prozkoumávat nadpřirozeno a ovládnout taje kouzelnictví. Teď je třeba si dát pozor, co Simíci pijou – protože různé lektvary mohou mít všelijaké účinky. A ta hůlka v ruce souseda, to není jen tak nějaká spadlá větev!

StrangerVille

Datum vydání: 26. 2. 2019

StrangerVille

Herní balíček StrangerVille

HLAVNĚ NEPANIKAŘTE! V tomto herním balíčku vás sice čeká spousta záhad a podivností, kterým by bylo dobré přijít na kloub, ale to neznamená, že byste MĚLI HNED PANIKAŘIT!

StrangerVille je pouštní městečko, které má své temné mrazivé tajemství. A tak je v tomto městečku vše tak trochu… podivné. Divní simíci, kteří se chovají opravdu zvláštně. Nebezpečné a prazvláštní síly, které jsou utajenými hybateli dění. Záhady, které čekají na to, až je rozpletete.

Podívejte se na vše, co tady o herním balíčku StrangerVille máme.

Dobrodružství v džungli (Jungle Adventure)

Datum vydání: 27. 2. 2018

V herním balíčku Dobrodružství v džungli budou Simíci podstupovat nebezpečné výpravy do vzdálené země Selvadorado. No, možná samotné výpravy nebudou nebezpečné, protože Simíci mohou relaxovat jen tak v bezpečném prostředí plného dobrých jídel a nových lidiček, ze kterých se možná stanou jejich přátelé. Ovšem pozor, stačí málo a nebezpečí může opravdu číhat na každém kroku.

Simíci se mohou vydat na průzkum džungle či tajemného chrámu. Čeká na ně spousta pastí a situací, do kterých není radno zabrušovat (protože byste pak museli opravdu složitě tak trochu možná vybrušovat), ovšem na druhou stranu – ty artefakty a poklady jsou tak lákavé!

Podívejte se na více o herním balíčku Dobrodružství v džungli.

Rodičovství (Parenthood)

Herní balíček Rodičovství

Datum vydání: 30. 5. 2017

Herní balíček Rodičovství přináší do hry nové interakce dětí, rodičů i těchto dvou často opozičních skupin dohromady. Rodiče budou děti nyní opravdu vychovávat (někteří), hrát si s nimi, pomáhat jim objevovat svět i překonávat nástrahy na cestě k dospělosti. Necháte své malé Simíky říhat u společné večeře, nebo se k nim přidají i jejich rodiče? Je to na vás v herním rozšíření Rodičovství.

Chcete vědět více o herním balíčku Rodičovství?

Upíři (Vampires)

Upíři!

Upíři!

Datum vydání: 24. 1. 2017

Herní balíček Upíři je noční můrou každého slušného neupířího Simíka. Do hry totiž přidává upíry, darebné vysávače, kteří všem doslova pijou krev. Upíři se v mnoha ohledech liší od ostatních Simíků, nejen vzhledem a citlivostí na sluníčko, ale také různými herními možnostmi.

Protože upíři nemají úplně rádi denní světlo, rádi se zabydlí v novém světe Forgotten Hollow, kde měsíc svítí i ve dne. Jejich zdejší paláce zdobí speciální nábytek v upírském stylu. Ten si mohou Simíci pořídit kdekoliv, ale proč by to dělali. Nikdo přece nemá rád upíry! Tak jim to v herním balíčku Upíři pěkně natřete!

Můžete se podívat na seznam článků, které tady na webu máme o herním balíčku Upíři.

Jdeme se najíst (Dine Out)

Jdeme se najíst!

Jdeme se najíst!

Datum vydání:
7. 6. 2016
Datum vydání pro konzole:
9. 1. 2018

Herní balíček Jdeme se najíst je sen každého restauratéra. Do hry tento balíček přidává množství možností, které zcela ovlivňují stravování Simíků. Chcete pozvat svou vysněnou Siminku na romantickou večeři, po které bude v každém případě vaše? Můžete! A stejně tak můžete podniky rovnou vlastnit a provozovat a stát se restauračním magnátem, kterému žádná Siminka neodolá už jen z principu. Je to ve vašich rukou…

Podívejte se na všechno o herním balíčku Jdeme se najíst, co tady na webu máme.

Návštěva v lázních (Spa Day)

Někdo si to užívá a někdo se spíš těší na dovádění v sauně

Někdo si to užívá a někdo se spíš těší na dovádění v sauně

Herní balíček s datem vydání 14. 7. 2015 do hry přináší nová místa – lázně se saunami, posilovnou a dalšími vychytávkami jakou je například nová dovednost wellness.

Podívejte se, co tady na webu o herním balíčku Návštěva v lázních máme.

Únik do přírody (Outdoor Retreat)

Z herního balíčku Únik do přírody

Z herního balíčku Únik do přírody

Herní balíček Únik do přírody (anglicky Outdoor Retreat) vyšel na začátku roku 2015 a do hry přináší nové možnosti zaměřené na přírody, táboření a stanování.

Žulové kaskády, nové místo pro trávení času vašimi Simíky, je skvělé pro relaxaci. Simíci se mohou procházet hlubokými lesy, rozšiřovat své sbírky hmyzu a také sbírat bylinky.

Podívejte se na oficiální upoutávku a další zajímavosti z herního balíčku Únik do přírody (Outdoor Retreat).

Bylinkářství je nová dovednost, která umožňuje vytvářet mocné elixíry s příjemnými efekty jako odpuzování hmyzu nebo zlepšení nálady. Také díky tomu Simíci lépe poznají, co je v přírodě jedlé, a co je jedlé jen jednou.

Pokud toužíte po tom, aby se vaši Simíci seznamovali u ohniště, můžete uspořádat velkolepou opékačku s vyprávěním strašidelných historek a dobrodružných příběhů.

Možná potkáte medvědy, ale spíš to budou převlečení Simíci v nových chlupatých kostýmech. A možná na vás vyskočí ze stanu, ty totiž patří taky mezi zajímavé novinky Úniku do přírody.

Vánoční svátky – Šťastné a veselé (Holiday Celebration Pack)

Vánoční svátky, balíček Šťastné a veselé

Vánoční svátky, balíček Šťastné a veselé

První herní balíček do The Sims 4 vyšel před Vánoci 2014 a všichni hráči The Sims 4 si jej mohli stáhnout do hry zcela zdarma, aby se svými Simíky mohli zažít ty nejlepší Vánoce.

Balíček obsahuje nové předměty, oblečení pro Simíky, dekorace a další herní možnosti. Oslavujte Vánoce i se svými Simíky v The Sims 4!

V prosinci 2015 byl před Vánoci tento sváteční balíček aktualizován.

Přečtěte si více informací o herním balíčku Vánoční svátky – Šťastné a veselé.

4 komentáře u „Herní balíčky

 1. Nejde si to nějak stáhnout bez placení?Pokud ne tak aspoň jestli de to koupit, ale ne na CD.
  Děkuji

  • Při zakoupení rozšíření/kolekce/balíčku se stahuje přes Origin, tzn. například absence mechaniky v počítači ničemu nevadí. 🙂

 2. Ahoj chci se zeptat když si budu chtít koupit třeba herní balíček Život ve městě a nemám koupenou ani nainstalovanou původní verzi THE SIMS 4 půjde mi to jako že můžu to hrát i bez normální hry? Protože si vzpomínám že ve 3 když jsi neměl obyčejnou THE SIMS 3 tak to nešlo takže bych to potřebovala vědět.Díky

  • Ahoj,
   základní hra je vždy potřeba, bez té žádné rozšíření, balíček ani kolekce nefungují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *