Nahatí Simíci v The Sims 4

Všechny dosavadní díly The Sims obsahovaly jistou formu cenzury nahatých Simíků – již důvěrně známé kostičky či rozostření obrazu. Pokud jste tedy chtěli obdivovat své Simíky v celé jejich kráse, nezbývalo vám nic jiného než instalace neoficiálního rozšíření, které cenzuru odstranilo a odkrylo důvěrné partie. A co The Sims 4 a cenzura nahoty?

Nahota v The Sims 4

Byl zveřejněn nový obrázek k The Sims 4 s otázkou „Pro koho je tento dům ze hry The Sims 4 ideální?“

Je libo nahaté Simíky v The Sims 4?

Je libo nahaté Simíky v The Sims 4?

Co myslíte, bude v The Sims 4 necenzurovaná nahota? Mnoho fanoušků volalo po nahých Simích bez cenzury již od prvního dílu, že by nyní? Nebo je to jen taková kachna, co myslíte?

Příspěvek byl publikován v rubrice Spekulace se štítky , , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

15 komentářů u „Nahatí Simíci v The Sims 4

  1. Já osobně myslím že by tam neměli být nahatí simíci z jednoho důvodu a to je ten že hru hrají malé děti spíše bych to dal jako oficialní modifikaci do the sims 4 ale tohle je pouze můj názor.

  2. Já souhlasím s Honzíkem. Aby hra mohla být oficiálně vydána bez cenzury, zvedla by se PEGI hranice na 18 let a to by si tvůrci pod sebou podřezali větev. Proto se obávám, že si budeme muset počkat na neoficiální úpravu.

  3. Nedala bych to rovnou do hry, jak říká Honza, ale jako mod volně dostupný pro hráče:)
    Můj názor…

  4. Jen doplním, stejně nevím na co to budete chtít když přirození tam nebude jestli to chcete kvůli tomu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *