Největší The Sims sbírka

Jak vypadá úplně největší sbírka The Sims? Fotku největšího fanouška Simíků v Česku i na Slovensku najdete v novém článku na Simíci.cz.

A než kliknete na odkaz, připravte se na to, že jde opravdu o něco pořádného, tak ať vám nevypadnout oči z důlků! Něco takového totiž jen tak někdo doma nemá…

Český The Sims 4 let’s play

Přehrát video

Milí čtenáři, říkali jste si o český let’s play z The Sims 4, tak jsme pro vás jeden povedený našli a zde vám jej přinášíme. Video je delší, pokud vás například tvorba Simíků nezajímá a chcete vidět přímo hraní hry, video si přetočte kousek dopředu.

Celý článek Český The Sims 4 let’s play

Diskusní fórum bez nutnosti registrace?

Diskuzní fórum

Jak pravidelní čtenáři vědí, na webu máme funkční diskuzní fórum o The Sims 4 i dalších hrách. Fórum je možné bez registrace nejen číst, ale také do něj přispívat. Rádi bychom se proto vás, návštěvníků The Sims 4.cz zeptali, zda vám fórum bez nutnosti registrace vyhovuje, nebo preferujete fórum, ve kterém je každý uživatel registrovaný a má svůj vlastní profil, pod kterým do diskuze píše. Napište nám do komentářů – jaké jsou vaše preference?

The Sims tetování

Velké tetování na zádech

Čtenářka Lana nám zaslala několik velmi zajímavých obrázků, které ji připadají zajímavé a chtěla se o ně podělit se čtenáři The Sims 4.cz.

Napadlo vás někdy, že by někdo byl takovým fanouškem, že by si nechal něco spojeného s The Sims rovnou vytetovat? Obrázky ukazují ty nejodhodlanější, kteří se do toho skutečně pustili a rozhodli se ozdobit svou kůži tím, co mají skutečně rádi…

Celý článek The Sims tetování