The Sims 4 ve skutečnosti

Přehrát video - lol

Záviděli jste někdy Simíkům jejich skvělý život v bezpečí jejich světa a v rukou vás jako jejich stvořitele? Tak tohle video možná vaše idylické představy trochu naruší. Jsou tady The Sims 4 ve skutečnosti.

Celý článek The Sims 4 ve skutečnosti

Dr.Z hraje The Sims 4 – Večer v Modré ústřici

Přehrát video

Let’s play českého let’s playera Dr.Z. o The Sims 4, který nese podtitul Večer v Modré ústřici. Ano, v The Sims 4 skutečně najdete nechvalně proslulý klub Modrá ústřice! Ale nebojte, jeho návštěva je Dr.Z. bezpečná a zábavná.
Celý článek Dr.Z hraje The Sims 4 – Večer v Modré ústřici

Dr.Z hraje The Sims 4 – Vaření životu nebezpečné

Dr.Z - Vaření životu nebezpečné

Let’s play českého let’s playera Dr.Z. o The Sims 4, který nese podtitul Vaření životu nebezpečné. Shodnete se s ním, co je v The Sims 4 nebezpečné, nebo máte trochu jiný názor? Přece jen, batolata v bazénech topit nemůžete, ale to vaření…

Celý článek Dr.Z hraje The Sims 4 – Vaření životu nebezpečné

The Sims 4 let’s play

Přehrát video

Video ze hry s komentářem oblíbeného let’s playera PewDiePie. Video je šílené, hyperaktivní, neuvěřitelné, neskutečné… jo a taky zábavné. Koukejte.

Celý článek The Sims 4 let’s play

Senjin hraje: Tvoříme Senjina

Senjin hraje

Již zítra zveřejníme Simíky, které nám posíláte v rámci nejnovější výzvy – a přišlo nám jich opravdu hodně. Pokud chcete taky poslat svůj výtvor, máte šanci ještě dnes. Inspirovat se můžete třeba u povedeného videa, které natočil v češtině let’s player Senjin.

Celý článek Senjin hraje: Tvoříme Senjina

Video tvorby Simíka podle předlohy: Hulk

The Hulk

Již víme, jak funguje nástroj pro tvorbu Simíků i to, jaké oblečení můžeme Simíkům obléct a jaký lze zvolit účes. Proč si tedy nevyzkoušet prakticky, jak je možné vytvořit podle předlohy dokonalého Simíka? Dnešním modelem bude známý komiksový hrdina Hulk.

Celý článek Video tvorby Simíka podle předlohy: Hulk

Video tvorby Simíka podle předlohy: Kim Kardashian

Kim Kardashian

Už víme, jak funguje nástroj pro tvorbu Simíků, jaké oblečení je možné Simíkům vybrat a jak lze upravit jejich vlasy. Proč si nevyzkoušet také v praxi, jak lze vytvořit podle předlohy dokonalého Simíka? Dnes nám bude modelkou stát Kim Kardashian, protože její pozadí na nás kouká pomalu z každé fotky na internetu.

Celý článek Video tvorby Simíka podle předlohy: Kim Kardashian