Spekulace: The Sims 4 v edici 18+

Přemýšleli jste někdy nad tím, že v simících některé věci prostě chybí? Je to pochopitelné, žádný díl totiž zatím nevyšel v edici pro dospělé, tedy 18+. Změní se to s vydáním The Sims 4?

Co by mohla 18+ edice přinést?

Vše, co vás napadlo, ale ve hře to není, protože to není vhodné pro děti. Od veřejného sociálního zařízení pro nezadané simíky přes měsíční dívčí a ženské starosti a radosti až po kariéru opravdu zkaženého zloducha.

Možnost vydat se na dráhu zloducha

Zločin

Zločin

Kdo někdy netoužil být pořádně zlý, i když jen virtuálně? Již The Sims 3 nabízí velké možnosti, ale dovedeme si představit i extrémnější kousky, které by se daly v The Sims 4 provádět. Chcete být naprostým šílencem posedlým ubližováním ostatním nebo drsným mafiánem toužících po simoleonech za každou cenu? Hrajete edici pro dospělé, nic vám tedy nebrání.

Podobně měla čtenářka Kacenka nápad, že by mohlo být možné tunelování společností. Tedy, že se vypracujete v cizí společnosti do pozice, kdy pak můžete z firmy vyvádět peníze pryč, aby po několika změnách účtu končily na tom vašem.

Dívčí a ženské měsíční starosti a radosti

Napadlo vás, že by siminky mohly v pravidelných intervalech střídat nálady tak, jako ženy a dívky ve skutečném světě? Pokud budou mít své dny, dostanou automaticky penalizaci ke své náladě, naopak v jiné dny si budou vesele pískat.

Naše čtenářka Terezka.normal k tématu napsala, že si dovede představit, že by siminky musely používat i pro tyto chvíle potřebné hygienické pomůcky.

Hazard

Poker v The Sims edici pro dospělé?

Poker v The Sims edici pro dospělé?

V Simících zatím nemůžete zajít utratit těžce vydělané simoleony do kasina. Vůbec celkově jsou hazardní hry v běžných verzích nepřítomné, ať už jde o karetní hry jako poker nebo třeba automaty.

Dočkáme se edice pro dospělé?

Nejprve jsme vás namlsali, teď vás však možná trochu zklameme. Vydání verze 18+ je poměrně nepravděpodobné. Souvisí to jednak s tím, jak se série The Sims snaží prezentovat (hra pro všechny správné i příležitostné hráče), a za druhé s obchodní politikou. Například v USA se v hypermarketech prodá velké množství z celkových prodejů počítačových her. Nicméně tyto obchody na pultech nevystaví hru pro dospělé. Taková edice by tedy byla obtížně prodejná.

Neříkáme však ne, třeba se dočkáme. Co myslíte?

Příspěvek byl publikován v rubrice Spekulace se štítky , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

5 komentářů u „Spekulace: The Sims 4 v edici 18+

  1. Ale hazard je dostupný v The sims 3 pokud máte zakoupen podnik Štastný simoleon . A s tím zabijákem opravdu skvělí nápad 🙂

    • Dobrý postřeh, je to přesně tak, hazard je dostupný v The Sims 3 při zakoupení bonusového obsahu za SimPointy. 🙂

  2. zapoměli jste na zrušení kostiček 😀 😀 nesnáším tu cenzuru a chci vidět pořádnou raketu 😀 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *