The Sims Live – uniklé informace

Přestože všichni nyní toužebně očekávají vydání prvního rozšíření The Sims 4: Hurá do práce, ruskému hackerovi se podařilo zjistit, že v Electronic Arts se tajně a v tichosti pracuje na dalším titulu z prostředí The Sims – The Sims Live!

Uniklé informace o The Sims Live

Podle informací, které zatím vypluly na povrch, se zdá, že v Electronic Arts se rozhodli jít s dobou a svézt se na nejnovějších trendech v moderních technologiích. Nicméně zatímco ostatní nyní řeší počítačovou virtuální realitu vytvářenou pomocí displejů umístěných před obličejem hráče, v EA se rozhodli jít ještě o krok dále.

The Sims Live na pláži

The Sims Live na pláži

Spekulace o tom, jak přesně má The Sims Live fungovat, se liší. Podle uniklých obrázků však půjde o to, že hráči budou ovládat skutečné postavy, které budou vykonávat hráčem zadané příkazy.

World of The Sims?

World of The Sims

World of The Sims

Není zcela jasné, jestli bude hra probíhat ve zcela otevřeném světě, nebo půjde o něco ve stylu World of The Sims, tedy uzavřenou lokalitu. Na obrázcích, které ruský hacker poslal do světa, je vidět několik lokací, ale je obtížné určit, zda jde o skutečný svět, nebo o uměle vybudované městečko (třeba na základě existující předlohy).

The Sims Live u vody

The Sims Live u vody

Kdy hra vyjde?

Informace o datu vydání nejsou známé a není ani jasné, jestli je už určeno, kdy hra vyjde. Avšak s ohledem na to, že teprve zítra vychází první rozšíření The Sims 4: Hurá do práce (lze koupit ZDE), musíme bohužel konstatovat, že to asi v nejbližší době bohužel nebude.

The Sims Live aktérka

The Sims Live aktérka

5 komentářů u „The Sims Live – uniklé informace

  1. Ja uz the sims4 hraju a je to fakt bomba hra
    Můžete si navrhnout vlastní dum a postavu nebo postavy které v tom domě budou bydlet a vy se o ne budete muset starat
    JO a ještě upozorním je to hra která se hraje pořád takže je to docela fuška ale jinak super

    Jestli by ste neco chtěli ptejte se pod komentář

  2. JO a mimochodem v the sims 4jsou i skryta místa ve vrbove zátoce je strom vedle křivé chatky,a v lázeňské oaze je tajemna jeskyně a vchod kni je v pouštním květu ale na jeho otevření potřebujete simika který je kutil na úrovni 10.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *