Kolekce

Na této stránce představujeme všechny oznámené i již vydané kolekce pro The Sims 4 – jsou to kolekce Přepychový večírek, Perfektní patio, Báječná kuchyně, Strašidelné věcičky, Domácí kino, Romantická zahrada, Dětský pokoj, Zahrada za domem, Staré časy, Bowlingový večer, Fitness a Batolata.

Samostatná stránka je na webu věnována herním balíčkům a dodatkům a rozšířením.

Paranormálno (Paranormal Stuff)

Datum vydání: 26. leden 2021

Ať žijí duchové! No, nebo raději ne…

Tohle rozšíření je pořádně strašidelné. Duchové, nevysvětlitelné jevy a spousta podivných záhad. To otevírá prostor pro novou kariéru – v této kolekci se z vás může stát paranormální vyšetřovatel.

Atmosféru vhodné dokreslí nové předměty, trošku strašidelnější outfity a především pak nevysvětlitelné záhady, které už na vás čekají!

Parádní pletení (Nifty Knitting Stuff)

Datum vydání: 28. červenec 2020

Pletení! Simíci mohou uplést oblečení a jiné předměty pro sebe nebo pro ostatní. Své výtvory mohou prodávat v herním obchodě Plopsy a přilepšit tak rodinnému rozpočtu.

Pro pletení se hodí nová houpací křesla, do kterých se mohou Simíky pohodlně natáhnout k pletení, zatímco jim budou hrát některé z nových rádiových stanic.

Minibydlení (Tiny Living Stuff)

Datum vydání PC: 21. leden 2020
Datum vydání konzole: 4. únor 2020

Kolekce přináší nové předměty pro uvědomělé Simíky, kteří chtějí žít skromný život, vystačí si s malým prostorech a jejich sny se točí kolem uhlíkové neutrality. Nové technologie a vychytávky zahrnují například prostor spořící postel, kterou je po použití možné složit ke zdi.

Moschino (Moschino Stuff)

Datum vydání PC: 13. srpna 2019
Datum vydání konzole: 3. září 2019

Nová móda a dekorace ve stylu moschino je tady!

Kolekce navíc přináší novou kariéru nezávislého fotografa.

Můj první mazlíček (My First Pet Stuff)

Kolekce můj první mazlíček

Kolekce můj první mazlíček

Datum vydání (Windows a Mac): 13. března 2018

Proč se omezovat jen na velká zvířata, když jsou tady i drobní prcci, se kterými si vyhrajou i ti nejmenší? V kolekci Můj první mazlíček se vaši Simíci seznámí s křečky běhajícími v kolečku i dalšími malými roztomilými prcky.

Ale pozor, vylepšení se dočkají i vaši klasičtí mazlíčci, kteří mohou díky nové kolekci vyzkoušet širokou paletu slušivých oblečků, ve kterých budou ještě mazlivější, než kdy dříve!

Pereme (Laundry Day Stuff)

Kolekce The Sims 4: Pereme

Kolekce Pereme

Datum vydání (Windows a Mac):
16. ledna 2018

Důležité je nejen dobře vypadat ve sladěném outfitu, ale i to, aby vaše oblečení hezky vonělo. A Simíkům s tím teď pomohou novinky, které do hry přináší kolekce Pereme.

Automatické pračky i ruční valchy, sušičky i prádelní šňůry, nové vybavení domácnosti a samozřejmě nové herní interakce patří mezi nové herní prvky, se kterými se díky této kolekci můžete vyřádit.

Projděte si všechny články o kolekci The Sims 4: Pereme.

Batolata (Toddler Stuff)

Kolekce Batolata

Kolekce Batolata

Datum vydání: 24. srpna 2017

Půl roku po přidání batolat do The Sims 4 v bezplatné aktualizaci je tady rozšíření v podobě nové kolekce The Sims 4 Batolata.

Kolekce do hry přidává novinky související s těmi nejmenšími Simíky, například nové zábavné předměty na hraní, stylové dětské oblečky, veselé účesy i vybavení jako sluzavky a prolézačky.

Podívejte se, co tady o kolekci The Sims 4 Batolata na webu máme.

Fitness (Fitness Stuff)

Kolekce Fitness - rotační lezecká stěna

Kolekce Fitness – rotační lezecká stěna

Datum vydání: 20. června 2017

Dost bylo lenošení a pasivní zábavy, je čas na pořádnou aktivitu! A v kolekci Fitness té aktivity na vaše Simíky čeká opravdu mnoho.

Konečně můžete pořádně potrápit těla svých svěřenců. Poslat je můžete do veřejné posilovny, nebo si postavit mučírnu u sebe doma, třeba ve sklepě (hned vedle hladomorny). Navléknete Simíky do některého z nových sportovních úborů, aby vypadali ještě lépe, než spartakiádní cvičenci, a hurá na to. Ale pozor, z rotační lezecké stěny občas dští plameny!

A to je ona, kolekce Fitness.

Bowlingový večer (Bowling Night Stuff)

Tihle Simíci ví, co dělají!

Tihle Simíci ví, co dělají!

Datum vydání: 29. března 2017

V kolekci Bowlingový večer to Simíci pořádně rozbalí se svými kámoši! Mohou si teď totiž až v pěti hráčích zasoupeřit v sestřelování nevinných kuželek velkými těžkými koulemi.

Kolekce přináší novou dovednost bowling, která zásadně ovlivní výsledky kuželkových klání. Někteří možná strhnou dav svými fantastickými výkony, zatímco jiní… si spíše utrhnou ostudu při klouzání po dráze.

Aby se Simíci správně naladili jim pomůže nové oblečení, které si na sebe budou moci vzít, aby vypadali jako správní profíci. Obdivovat budou moci nový stylový nábytek, který se svým stylem k této zábavě přesně hodí.

Tohle bude prostě skvělý večer!

Bowlingový večer je tady!

Staré časy (Vintage Glamour Stuff)

Tihle Simíci evidentně rádi retro...

Tihle Simíci evidentně rádi retro…

Datum vydání: 6. prosince 2016

Co bylo, to už se nevrátí, říká se. Ale není to tak úplně pravda! Dokazuje to kolekce The Sims 4: Staré časy…

Simíci opráší retro módu, ve které budou splývat s domácností vybavenou starobylým nábytkem i tapetami. A především si pořídí nový zvoneček, kterým si kdykoliv přivolají svého majordoma. Věrný sluha se jim postará o domácnost – navaří, uklidí i opraví rozbité vybavení v domě. Samozřejmostí je jeho profesionální vystupování, které dělá celé zasazení této kolekce ještě uvěřitelnější. Jen ty děti zlobí stále stejně, protože si půjčují máminy malovátka a proměňují se v klauny. A přitom Siminky mají svá malovátka taky rády – mohou se díky nim upravovat a vy se nemusíte kvůli jejich makeupu vracet do režimu tvorby simíky, vše zvládnou pěkně přímo ve hře před zrcátkem. A možná si to zkusí i mužští Simíci!

Podívejte se, co vše tenhle web skrývá o kolekci Staré časy.

Zahrada za domem (Backyard Stuff)

Pořádná skluzavka na dvorek patří!

Pořádná skluzavka na dvorek patří!

Datum vydání: 19. července 2016

Díky kolekci Zahrada za domem bude ten kousek přírody u vašeho bydlení zase o něco zajímavější!

Nové možnosti přizpůsobení exteriéru domu pozvednou kvalitu zábavy vašich Simíků o úroveň výše. Mezi nové předměty, které tato kolekce přináší, patří například skluzavka, na které se Simíci projedou a co vy víte, třeba předvedou nějaké zajímavé triky. Zábavu si užijete taky díky novému krmítku, které na vaši zahradu přilákají spoustu ptáků. A která Siminka netouží po tom, aby ji zazpíval nějaký pořádný drozd, že ano? A po ptačím sletu může relaxovat třeba posloucháním ladné melodie nové zahradní zvonkohry. Možná si ale více oblíbíte nové fontány či voňavé květiny?

Zahrada za domem přináší samozřejmě i nové oblečení, které září barvami, jaké se do této oázy klidu za domem každopádně hodí! A možná přilákají kromě drozdů i jiné ptáky, třeba pěnkavy!

Nesmíte minout nic z toho, co tady na webu o kolekci Zahrada za domem máme!

Dětský pokoj (Kids Room Stuff)

Kolekce Dětský pokoj

Kolekce Dětský pokoj

Datum vydání: 28. června 2016

Kolekce Dětský pokoj se zaměřuje na děti, jejich pokojíček a taky jejich aktivity. Dětství je o hraní si, a proto tato kolekce přináší nové herní možnosti zaměření na zábavu dětí.

Malí Simíci si mohou zahrát loutkové divadlo, a to nejen sami pro sebe, ale pro široké obecenstvo. Navíc si tak zlepší své společenské dovednosti!

Rozhodně je třeba vyzkoušet novou karetní sběratelskou hru Příšerky z nicoty, díky které teď mohou děti svádět souboje s ostatními pomocí roztomilých tvorů, které mohou sami ve světě získat.

Samozřejmostí jsou taky nové předměty a oblečení a herní možnosti, které rozšiřují možnosti interakce Simíků se Simíkovským světem.

Nechte se překvapit, co všechno se o kolekci Dětský pokoj dozvíte tady na webu.

Romantická zahrada (Romantic Garden Stuff)

Láska v zahradě

Láska v zahradě

Datum vydání: 9. února 2016

Kolekce Romantická zahrada je něco pro ty, kteří mají rádi pořádnou romantiku. Nové oblečení, účesy a předměty vám umožní naladit tak romantickou atmosféru, jak jen je to možné.

Kolekce vydaná u příležitosti Valentýnu obsahuje množství nové zeleně, jak už název Romantická zahrada napovídá, ale také třeba nové fontány, které neslouží jen na okrasu (lumpárny, které si s ní můžete užívat, už necháme na vás). Studna přání pak může významně ovlivnit život Simíků, kteří si mohou za simoleon přát lásku, peníze, mládí či snad rovnou děti.

Ztracené léčivé zahrady je nová lokace, která se přímo nabízí pro nejrůznější romantické příhody. Protože kdo by nechtěl zažít milostné dobrodružství v parku?

Prozkoumejte, co vše tady na webu máme o kolekci Romantická zahrada.

Domácí kino (Movie Hangout Stuff)

The Sims 4: Domácí kino

The Sims 4: Domácí kino

Datum vydání: 12. ledna 2016

Vyberte si žánr, nachystejte filmy, pozvěte kamarády Simíků, připravte popcorn a jste připraveni na pořádný filmový maraton.

Kolekce Domácí kino přináší možnost sledovat komedie, akční i romantické filmy, rodinné snímky, ale i horory – a to vše na novém domácím kině, které zabere celou stěnu vašeho obýváku. Pokud tedy s využitím nových předmětů nepostavíte svým Simíkům nové filmové doupě, kde nebude vadit, když při hororu občas rozsypou trošku popcornu, který si teď mohou připravit v novém domácím spotřebiči. Pro tu správnou atmosféru můžete Simíkům obléknout některý z nových úborů, abyste si mohli nové herní možnosti vychutnat opravdu do detailů. Zapomenout nesmíte ani na výzdobu, se kterou vám pomohou nové dekorace.

Přejeme skvělý (filmový) zážitek o kolekce The Sims 4: Domácí kino.

Podívejte se, co vše tady na webu najdete o kolekci The Sims 4: Domácí kino.

Strašidelné věcičky (Spooky Stuff)

Strašidelné věcičky v plné parádě

Strašidelné věcičky v plné parádě

Datum vydání: 29. září 2015

Nelekejte se, je to jen jako, ve hře! Strašidla, bubáci, děsivé kostýmy, nožem opracované dýně a vůbec pořádné strašení. Některé země se chystají slavit Halloween, a proto vychází pro The Sims 4 nová kolekce obsahující tematické oblečení, předměty a herní možnosti.

Nelekněte se

Nelekněte se

Simíci mohou nově uspořádat strašidelný večírek, na který jejich přátelé dorazí v v převlecích a kostýmech. Piráti, víly, nindžové a další mytické bytosti promění večírek v pořádně strašidelnou akci! Nápomocny budou nové předměty a také recepty, podle kterých Simíci mohou připravit strašidelné sušenky, zombíkovský dort a sýrové bulvy. Nezapomeňte však ještě před jejich příchodem využít nový pultík na vyřezávání dýní a připravit opravdu strašidelné prostředí!

Máme tady i kompletní přehled článků na téma kolekce Strašidelné věcičky.

Báječná kuchyně (Cool Kitchen Stuff)

Kolekce Báječná kuchyně

Kolekce Báječná kuchyně

Datum vydání: 11. srpna 2015

Je tady něco pro milovníky jídla! Kolekce The Sims 4: Báječná kuchyně přináší do hry velké rozšíření možností, které nabízí kuchyně.

Kromě nového elegantního vybavení a spotřebičů se dočkáme třeba stroje na zmrzlinu, který zvládne připravit celou třicítku příchutí!

Aby Simíci u vaření nevypadali jako nějací moulové, kolekce Báječná kuchyně přináší také nové účesy a oblečení, ve kterých to Simíkům bude slušet ještě více než dosud!

Mrkněte se, co všechno tady na webu máme o kolekci Báječná kuchyně.

Perfektní patio (Perfect Patio Stuff)

Rekreace na zahrádce

Rekreace na zahrádce

Datum vydání: 16. června 2015

Kolekce Perfektní patio přináší pro Simíky konečně pořádné příležitosti pro relaxaci – třeba luxusní vířivku až pro osm Simíků (včetně dětí). K tomu potřebujeme nové modely plavek, ale hodí se i další oblečení pro trávení volného času. A aby vířivka nebyla na zahradě tak osamocená, přibývá také nový zahradní gril a bar a další nábytek a dekorace.

Podívejte se na všechno, co náš web shromáždil o kolekci Perfektní patio.

Přepychový večírek (Luxury Party Stuff)

Luxusní čokoládová fontána na přepychovém večírku

Luxusní čokoládová fontána na přepychovém večírku

Datum vydání: 19. května 2015

Nové oblečení a kostýmy, předměty i herní možnosti. Přepychový večírek, kde se Simíci budou užívat luxusu i pořádné párty. Nový bar, osvětlení, sochy, stolek na pohoštění a fontána nejen s delikátní čokoládou. To vše a mnoho dalšího přináší kolekce Přepychový večírek pro The Sims 4. Tohle si Simíci opravdu užijí!

Večírek v plném proudu

Večírek v plném proudu

Přepychový večírek je 1. kolekce pro The Sims 4. A jelikož je první, zaslouží si pořádnou oslavu – a přesně to budete svým Simíkům moci díky téhle kolekci uspořádat. Vaši parádně vymazlenou akci si prostě nebude moct nechat ujít ani jediný Simík v širokém okolí!

Můžete si zobrazit přehled všech článků o kolekci Přepychový večírek.

Další kolekce pro The Sims 4

Další kolekce zatím nebyly oznámeny, avšak můžete sledovat sekci Spekulace pro nejnovější odhady a drby ohledně The Sims 4 včetně kolekcí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *