Oznámeno rozšíření The Sims 4: Psi a Kočky

Na herní konferenci Gamescom 2017 bylo oznámeno nové rozšíření The Sims 4: Psi a Kočky!

Rozšíření Psi a kočky

Rozšíření Psi a kočky

Rozšíření Psi a kočky

Rozšíření Psi a kočky má datum vydání stanovené na 10. listopadu 2017 (celosvětově) a do hry přináší dva zvířecí druhy, které jsou jako domácí mazlíčci nejoblíbenější téměř na celé planetě.

Rozšíření místo na kvantitu vsází na kvalitu, takže pejsci i kočičky jsou vymazlení do posledního detailu. Je možné detailně v editoru upravovat jejich vzhled, přidávat na jejich těla různé vzory a obrazce, ale také je oblékat do různých seriózních i vtipných oblečků (takže až ve světě bude běhající hotdog, ničemu se nedivte). Kromě toho je možné nastavovat v editoru jejich vlastnosti a tím i jejich chování, takže co kus, to originál. O to se postará také jejich pokročilá (umělá) inteligence specifická právě pro mazlíčky.

Rozšíření The Sims 4 Psi a kočky

Rozšíření The Sims 4 Psi a kočky

Když budeme mít ve hře zvířata, je potřeba mít také někoho, kdo se o ně bude starat. A aniž by někdo chtěl podceňovat jejich páníčky, jsou situace, kdy je třeba přenechat řešení na odborníkovi. Proto Simíci budou moci pracovat na veterinární klinice, kde budou mazlíčky léčit, ale i přímo operovat v případě závažnějších potíží.

Psi a kočky budou důležitou a nedílnou součástí světa Simíků, který už nikdy nebude jako dřív. Teď bude ještě živější a zábavnější než předtím! A když už jsme u těch světů, rozšíření přinese jeden nový svět, který se bude nacházet na mořském pobřeží.

Podívejte se, co vše tady na webu o rozšíření Psi a kočky máme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *