Oficiální upoutávka na rozšíření Psi a kočky

Podívejte se na oficiální upoutávku na rozšíření Psi a kočky, které již bylo oznámeno a potvrzeno k vydání na podzim 2017. Přítulné kočky i oddaní pejsci jsou konečně tady!

Oficiální upoutávka v češtině

Oficiální anglický trailer

Upoutávka představuje nové rozšíření, které do hry přidává psy a kočky. Ty je možné v editoru velmi detailně upravovat, takže každý mazlíček v upoutávce vypadá trochu jinak než ostatní. Psi i kočky budou mít kromě odlišného vzhledu i své unikátní vlastnosti, takže každý se bude chovat jinak. Někteří budou poslušní, jiní budou pořádní rošťáci.

O psy i kočky se bude muset někdo starat, takže do hry přibývá nová pracovní příležitost – Simíci nyní budou moci provozovat veterinární kliniku. Na té mohou léčit i operovat nemocná zvířata a trochu si tak přivydělat.

Kočky i psi budou opravdu všude, ale určitě se vám jen tak neomrzí i díky tomu, že budou moci nosit různé oblečky. Můžete si ze svého psa udělat žraloka, nebo třeba, ehm, párek v rohlíku (ano, hotdog).

Těšit se můžete také na nový svět, který se bude nacházet na malebném pobřeží u moře. Kdo říkal, že musíte jet do Chorvatska osobně?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *