Přijmeme redaktora/redaktorku!

Chtěli byste se stát členem redakčního týmu největšího českého webu o The Sims 4? Nyní máte jedinečnou příležitost to dokázat!

Jak na to?

Pošlete e-mail na mail@janzaskolny.cz – do přílohy uveďte The Sims 4.cz redakce. Do samotného e-mailu napište co můžete webu a čtenářům nabídnout, jakým tématům byste se chtěli věnovat. Dále uveďte základní informace o sobě (co vás motivuje, jaký je váš věk, v čem jste dobří) a o svém hraní The Sims (jak dlouho hrajete, které díly jste hráli). K e-mailu přidejte také ukázku své práce (například článek, návod, obrázkový příběh apod.) Připsat můžete ještě něco dalšího navíc, fantazii se meze nekladou, naopak je vítána.

Je to takhle jednoduché! Přijaté e-maily shromáždíme a vybereme kandidáta/kandidátku, který/která bude nejlépe pasovat do naší koncepce. V případě, že by se přihlásilo mnoho vynikajících kandidátů, zvážíme přijetí více než jednoho redaktora/redaktorky.

Těšíme se na vaše e-maily!

Aktuálně je nábor nových redaktorů pozastaven, na všechny e-maily jsme vám však odpověděli. Pokud máte zájem stát se redaktorem, můžete stále psát, e-maily však budeme zpracovávat opět až na začátku roku 2015. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

1 komentář u „Přijmeme redaktora/redaktorku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *