Batolata!

Ano, opravdu. Batolata jsou tady! V článku najdete více detailů, obrázky přímo ze hry a samozřejmě také upoutávku v podobě krátkého videa

Velká bezplatná aktualizace s batolaty je tady

Chtěli jste je, toužili jste po nich, bavili jste se o nich a teď jsou konečně tady. Batolata v The Sims 4 díky nové velké bezplatné aktualizaci. Stačí si hru nechat aktualizovat a najdete je tam!

Aktualizace s batolaty přináší spoustu nových herních možností, které se „překvapivě“ točí právě kolem batolat. Batolata budete učit mluvit, chodit na nočník i tancovat, budete jim číst před spaním a povídat si s nimi. Péče o prcky samozřejmě vyžaduje nové vybavení, které aktualizace do hry přináší. Snad si to užijete!

Roztomilé dětičky

Roztomilé dětičky

Batole se svou mámou

Batole se svou mámou

Oficiální česká upoutávka na aktualizaci s batolaty

Video ukazuje roztomilá batolata pokoušející se o první krůčky, batolata hravá, zlobivá, mazlivá i rošťácká. Dozvíte se, že batolata mají své speciální vlastnosti i dovednosti, které můžete pilovat. Tak se pusťte do hraní!

Upoutávka na batolata v anglickém originále

Tak co, uděláte si miminko, abyste se mohli starat o své batole?

12 komentářů u „Batolata!

  1. Bože a co mazličky furt kde jaká hloupost ale mazlíčci nikde
    —————————————————————————–

  2. Po aktualizaci batolata mi nejdou dát na dort svíčky a proto nemůžu nechat simíky zestárnout. Nevím co s tím. POMOC

  3. Po poslední aktualizaci (nemyslím batolata) se mi vymazali moje domácnosti a když si vytvořím novou domácnost a uložim, odejdu ze hry a pak jdu hrát TS4 tak tam zase nemám nic. Prosím o odpověď.

    • Stalo se mi úplně to samé. Musím to ukládat přes „Uložit jako“. Štve mě, že všechny domy, restaurace atd., co jsem vytvořila jsou prostě pryč =/

    • Ahoj Adélo,ty máš tenhle dodatek stáhnutý??? Pokud ano tak my prosím odpověz a pošly mi odkaz:) (už nějakou chvilku hledám odkaz :))

  4. Nejde mi vykoupat batole, vždy ho někdo vyndá, než se stihne umýt. Všechna má batolata jsou proto špinavá. Nevíte, kde by mohla být chyba?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *