Technické potíže

Domů Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Technické potíže

Zvolené téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Verča a poslední změna proběhla před 10 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 87 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1481 Odpověď

  Tomáš

  Ahoj, mám dotaz. Včera jsem si koupil krabicovou verzi hry. Mam premium edition. Doporučené požadavky splňuji ještě s velkou rezervou a i přesto hra drží maximálně hodinu a pak spadne s Hláškou : Program The sims 4 přestal pracovat. Má někdo podobnej problém? popř někdo nápad na řešení?

  #1503 Odpověď

  Kačka

  Ahoj, rozbalila jsem hru, nainstalovala, vytvořila simíka, všechno ok až do té doby, kdy jsem nastěhovala simíka do domu a začaly na mě skákat další rady,tipy,triky. Pak přestaly, ale pohled na dům a simíka byl rozmazaný. Jediné co rozmazané nebylo, byly ty lišty, nastavení, ovládání a obrázek simíka napravo. Teď jsem hru vypnula s tím, že jsem snížila kvalitu, třeba je tam nějaký problém – nevím… Stalo se někomu něco podobného? Prosím poraďte

  #1513 Odpověď

  admin Honza
  Klíčník

  Doporučuji obrátit se na zákaznickou podporu EA, se všemi problémy by měli být schopní pomoct. Zatím jsem se s žádným problémem nesetkal, tak poradit nedokážu.

  #1557 Odpověď

  Janka

  Ahoj, ked si uložím hru po vypnutí a zapnutí sa k nej nedostanem, prestavovať dom sa mi nedá ale peniaze odratava, nakupovať vybavenie len s problemami (prvú vec pridá aby som mohla kúpiť dalšiu musím kliknúť na nástroj na búranie a naspäť na šípku toto musím opakovať pri každej jednej veci), ked si chcem vložiť dom z galérie začne sa mi načitavať a načitavať sa bude až kým hru nasilu nevypnem.. Už naozaj neviem čo s tým mám robiť písala som na centrum pomoci EA ale email tam nie je len krátky dotazník. Neviete mi s tým poradiť?

  #1561 Odpověď

  Peranda

  Ahoj mám problém nainstalovala sem si hru,spustila chvíli se to načítalo a pak mi to napsalo:Nelze spusi hru:Chyba inicializace při spouštění.Prosím poraďte mi někdo co s tím mám dělat.

  #1562 Odpověď

  LenaV5

  Ahoj, mám problém. Hru jsem nainstalovala, spustila se v pohodě, vytvoření simíka taky v pohodě, ale když chci simíka hrát v jeho domě, tak mi to nahlásí chybu 102: 1183373454875542555! Neví někdo co s tím? Origin i hru jsem znova naistalovala, ale pořád mi to hlásí chybu.

  #1592 Odpověď

  Alena

  Ahoj. mam uplne stejny problem a nevim jak si s nim poradit. Hra pada bez varovani. Snizila jsem graficke pozadavky ale stejne nepomohlo.

  #1597 Odpověď

  Marhule

  Ahoj,
  mám úplně stejný problém jako Tomáš. Taky krabici premium edition. PC požadavky taky vpohodě splňuje. Win7 SP1. Po hodině hra spadne. Podařilo se to prosím nějak vyřešit???

  #1628 Odpověď

  admin Honza
  Klíčník

  Doporučuji provést kompletní test počítače antivirovým a antispywarovým programem. Ověřte si, zda máte nainstalované správné ovladače, vhodnou verzi DirectX.
  Pokud problémy sami nevyřešíte, napište na zákaznickou podporu, podle kódu chyby poznají, v čem je problém, a poradí, jak jej vyřešit.
  Osobně mám na účtu nahráno u The Sims 4 celkem již 40 hodin a za tu dobu hra nespadla ani jednou, k hraní používám bez problému i 8 let starý hardware.

  #1707 Odpověď

  Anett

  Mám koupenou originální hru, která se spustí přes Origin. Hra běží 3 – 5 minut a pak se kompletně vypne celý notebook a ani nenapíše nějakou chybu. Co je špatně?

  #1717 Odpověď

  Eli

  Nevíte někdo KEY na Sims 4? Stáhla jsem si hru,ale nemůžu najít klíč.

  #1765 Odpověď

  Myuuki

  A co takhle si hru koupit?

  #1768 Odpověď

  Kristina

  Ahoj, jestli má s touto hláškou jako je popsaná v prvním příspěvku, mám řešení. Hláška se mi zobrazovala každých 30 minut hraní… a stačilo jen ubrat detaily v nastavení (grafika), nastaveno jsem tam měla „střední“ detaily, a ubrala jsem na „středně nízké“ a hra šlape bez problémů. 😉 tak snad to někomu postačí. Přeji příjemné hraní. 🙂

  #1778 Odpověď

  lemur

  Ahoj!
  Můžete mi někdo poradit? Mám originál hru a ta mi po aktualizaci Originu začala padat na plochu.Začne se načítat a po 2 sekundách spadne. Nevíte čím by to mohlo být? Díky za pomoc 🙂

  #1788 Odpověď

  Jury23

  Dobrý den. Mám originál hru The sims4 cca po 15 hodinách hraní mě hra přestala fungovat.Psalo to The sims 4 přestal pracovat.Volal jsem na zákaznickou linku e-mailem mě zaslali co všechno mám skusit opravit atd. Pomohlo mě vytvořit nový uživatelský ůčet hra zatím jde.Tak doufám, že už nebude problém když už za to člověk dá 1300Kč..

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 87 celkově)
Odpovědět: Technické potíže
Informace o Vás: