Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Terka a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28612 odpověď

  Lucy

  Když chci aby se simíci pokusili o dítě, či milovali v posteli, nefunguje to. Jen se dostanou k posteli a najednou se jakoby obnoví a stojí tam. V křoví to funguje ale v posteli ne. Zkoušela jsem vymazat postele které mám v modech, ale i tak to nepomohlo. Nechci vymazávat veškerý vlastní obsah, prosím poraďte

  #28749 odpověď

  Tereza

  Ahoj, to se mi taky stalo,ale pak jsem zjistila, že je to tím že u postele byla lampa, a když jsem jí odstranila,takto fungovalo. Zkus jestli u té postele nemáš moc věcí, možná to pujde. 🙂

  #30441 odpověď

  Lea

  Ahoj, to isté sa deje aj mne, ked dám pokúsiť sa o dieťa alebo milovať sa, akoby sa len zaseknú a obnovia. Tiež neviem, čím to je, pri posteli žiadne veci nemám, deje sa mi to pri akejkoľvek posteli. V EA o tom vedia, je to nejaký bug?

  #30454 odpověď

  Hellou

  Nebo zkus odstranit zrcadlo

  #32783 odpověď

  Terka

  Já to mám tak že dám milovat se nebo pokusit se o dítě najednou se mi oběví nad postavičkou bublina a v ní je obrázek boty a křížku já to nechápu?!

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat
Osobní informace: