instalace

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 instalace

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  jirka a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dní.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2997 odpověď

  Kateřina

  Zdravím…nemůžu to nikde najít, ale od začátku.
  Hra se mi krásně načítá než chci jít do domu k jakékoliv rodině, to mi hned napíše, že sims nereaguje a zavře se mi to celé. Hru jsem odinstalovala, ale nevím jak jí naistalovat…našla jsem jen stáhnout, ale já chci nově naistalovat. Je to rozdíl? Co bych s tím měla dělat? Prosím..potřebuju odpověď!

  #3099 odpověď

  jája

  Pokud to chceš znovu nainstalovat musíš nejprve provést odinstalaci. Můžeš třeba takto. Jdi do Startu / Ovládací panely / Programy – odinstalovat program. Dej potvrdit a pak můžeš znovu instalovat celou hru! PS: Ten postup se bude lehce lišit podle toho jaký OS Windows používáš. M8 rada je k Win 7!

  #3113 odpověď

  admin Honza
  Správce

  Origin nabízí možnost instalaci opravit.

  #37856 odpověď

  Sims 4

  Potřebovala bych nainstalovat hru normálně celou ale vůbec nevím jak už ji chci asi 2 roky a jsem opravdu zoufalá prosím potřebuji poradit

  #39066 odpověď

  jirka

  zdravím,chci instalovat the sims 4 a stále se mi stahují aktualizace na origin. aktualizace se stahne, nainstaluje a když chci origin spustit, tak se stahuje aktualizace znovu a stále dokola.prosím o radu

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: instalace
Osobní informace: