Novinky posledního měsíce

V posledním měsíci jsme si užívali červnovou kolekci Dětský pokoj, kterou v červenci doplnila další kolekce jménem Zahrada za domem. Ale to není vše! Dočkali jsme se také bezplatné aktualizace, díky které mohou teď pařit bez obav i dospělí Simíci – rodičové.

Nové kolekce Dětský pokoj a Zahrada za domem

Příšera pod postelí v The Sims 4: Dětský pokoj

Příšera pod postelí v The Sims 4: Dětský pokoj

Stále hrajeme červnovou kolekci Dětský pokoj, která je zaměřená na děti. Nejen, že vylepšuje jejich pokoj (přidává třeba příšeru pod postelí), ale přidává také nové herní možnosti – malí Simíci mohou hrát loutkové divadlo pro ostatní Simíky či se třeba věnovat sbírání Příšerek z nicoty. Nová sběratelská hra vám dá zabrat, protože je určitě chcete posbírat všechny!

Pořádná skluzavka na dvorek patří!

Pořádná skluzavka na dvorek patří!

Zahrada za domem vyšla teprve v červenci a přináší do hry nové možnosti v exteriérech. Simíci si mohou vyrazit na zahradu zajezdit na nové klouzačce nebo nasypat ptáčkům pár zrníček do krmítka, aby mohli obdivovat jejich krásný zpěv. A obdivovat mohou i nové vonné květiny nebo některý z dalších nových předmětů. Léto patří zahradě!

Bezplatná aktualizace – Simíci na hlídání

Simíci na hlídání v nové bezplatné aktualizaci

Simíci na hlídání v nové bezplatné aktualizaci

Znáte to, chcete, aby si vaši Simíci vyrazili jako správný zamilovaný pár třeba na romantickou večeři, nebo prostě jen tak zapařit do města, ale pak se proberete ze snění a uvědomíte si, že to nepůjde. Máte už nějakou zodpovědnost, máte malé Simíky, kteří se o sebe doma sami nepostarají… Co teď?

Díky nové bezplatné aktualizaci to už není neřešitelný problém, naopak, není to žádný problém! Prostě zvednete telefon, zavoláte si Simíka na hlídání a můžete nejen vzpomínat, jak to bylo v mládí – můžete to jít zažít znova!

Vy jste ještě tady?

5 komentářů u „Novinky posledního měsíce

    • Proč stále taková negativita? Nikdo nikoho nenutí nic kupovat. Není spíš super, že je nabídka obsahu tak široká?

      • Široká nabídka? Takový hlouposti co jsou v těch kolekcích tak mohli být zdarma, kolekce romantická zahrada za 500kč?A ostatní za 429kč? Proboha to si snad děláte srandu ne? Za takovou cenu by se měla kupovat DLC a né kolekce, a když už o tom mluvíme tak i základní hra protože má méňě obsahu než všechny základní verze předešlích dílů. Je to prach obyčejná TOVÁRNA NA PENÍZE. Není to negativ, to je FAKT. Za mně největší zklámání za rok 2014.

        • Cena je za 3 rozšíření hry dohromady, takže jedno vychází na cca 150 Kč. To je cena jednoho oběda v restauraci. Je to opravdu tak hodně?

  1. Jo mimochodem, už to budou 2 roky co hra vyšla a oni nevydali žádný pořádný DLC kromě Hurá do práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *