Nová kolekce pro The Sims 4 již v úterý!

„Pokémoni“ a příšery pod postelí jsou tady! Už v úterý vychází nová kolekce pro The Sims 4, která nese název Dětský pokoj, která do hry přináší nové předměty, oblečení a především herní možnosti, které stojí za to.

The Sims 4: Dětský pokoj

Ačkoliv jsme slibovali kolekci až o prázdninách, Dětský pokoj vychází už 28. 6. 2016, aby si děti v The Sims 4 mohly hrát už hned po vysvědčení. A s čím, že si to budou hrát?

Kolekce Dětský pokoj

Kolekce Dětský pokoj

Určitě je zaujme nová sběratelská karetní hra Příšerky z nicoty, která ne náhodou velmi připomíná Pokémony z našeho světa. Malí Simíci budou sbírat své příšerky, aby s nimi poté bojovali proti všem vyzyvatelům, kteří se odváží jim postavit.

Společenské dovednosti si malí Simíci budou vylepšovat pomocí loutkového divadla, ve kterém budou moci hrát představení pro široké publikum. Při tom samozřejmě musí být náležitě oblečení, v čemž jim pomůže výběr nového oblečení různých stylů.

Příšera pod postelí v The Sims 4: Dětský pokoj

Příšera pod postelí v The Sims 4: Dětský pokoj

V kolekci dětský pokoj samozřejmě nesmí chybět nové vybavení, které rozšíří možnosti zútulňování dětského pokoje. Ovšem pozor! Tato kolekce do hry také přidává tajemného nepřítele – malí Simíci si musí dávat pozor na příšery, které na ně v noci číhají pod postelí!

Podívejte se na všechny články, které tady o dětské kolekci máme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *