Nová kolekce – Bowlingový večer

Pozor, pozor, už příští týden nás čeká nová kolekce pro The Sims 4 – Bowlingový večer. V článku si představíme, na co nového se můžeme těšit. A nejsou to jen těžké bowlingové koule, příliš stabilní kuželky a kluzké dráhy!

Novinky v kolekci Bowlingový večer

Tihle Simíci ví, co dělají!

Tihle Simíci ví, co dělají!

Kolekce Bowlingový večer do hry přináší, překvapivě, spoustu novinek týkajících se oblíbené kratochvíle – bowlingu. Ale buďme trochu konkrétnější…

V kolekci samozřejmě najdete bowlingové dráhy (koule a kuželky jsou součástí). Ty si budete moct přidat do svého domu, máte-li tedy tvrdě pracující Simíky nebo Simíky – dědice (nebo motherlode). V opačném případě mohou Simíci navštívit některou z bowlingových heren, což s sebou ponese nižší jednorázové výdaje.

Bowling nemůže hrát každé nemehlo, proto se i Simíci mohou naučit novou dovednost, za jejíž zlepšování získají kromě dobrého pocitu i atraktivní odměny v podobě nových lepších koulí, frajerských triků a méně kluzkých pádů na dráhu.

Aby vše mělo tu správnou atmosféru, Simíci si na tyhle radovánky mohou obléct něco z nového oblečení, které se k této příležitosti opravdu skvěle hodí. Pozadu však nezůstane ani vybavení, i tam se dočkáme novinek a to zejména v tom správném retro stylu.

To vše v kolekci, která se nemůže jmenovat jinak než Bowlingový večer!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *