Video z režimu stavění

Očekávané video režimu stavění v The Sims 4 je tady! Podívejte se, jak snadno je možné ve čtvrtém díle Simíků stavět krásné a velké domy – oficiální video přinášíme v českém jazyce i v anglickém znění.

Oficiální video v češtině

Oficiální video v angličtině

Líbí se vám video? Co vás na něm nejvíce zaujalo? Všimli jste si třeba na konci videa tramvaje jezdící před domem? Našli jste i další zajímavosti? Napište do komentářů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Oficiální videa se štítky , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

4 komentáře u „Video z režimu stavění

  1. Moc se těším na vybavení pokoje a moderní domy bude to mnohem jednoduší a na cestování po městě jsem opravdu natěšená 😉 (kdyby bylo možné i mezi městy bylo by to úžasné :D)

  2. Všimli jste si, že když se objeví ke konci videa opět náhled ke Gothovým, sedí tam většina u jídelního stolu. A u něho jedí, ale mají tam i sklenice… Že by třeba mohli už konečně popíjet u večeře? 😀

  3. Všimla jsem si, že u toho moderního domu, když tam ukážou tu rodinu, jeden z nich tam v ruce drží mobil nebo tablet…a dítě sedí na sedačce a přitom si hraje s hračkou 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *