The Sims 4 Sada 2

Konečně vyšla druhá sada pro The Sims 4, která obsahuje herní balíček Únik do přírodykolekci Báječná kuchyně a kolekci Strašidelné věcičky.

The Sims 4 Sada 2

Koupit celou sadu!

The Sims 4 Sada II

Druhá Sada pro The Sims 4 navazuje na úspěšnou první sadu, která obsahovala rovněž jedno rozšíření v podobě herního balíčku – Návštěvu v lázních, a dvě rozšíření v podobě kolekcí – Perfektní patio a přepychový večírek.

The Sims 4 Sada 2 obsahuje herní balíček Únik do přírody, ve kterém se můžete se Simíky procházet lesy a užívat si vůni nových bylinek, nebo třeba postavit stan a kempovat u táboráku. Dále sada obsahuje kolekci Strašidelné věcičky, kde si Simíci vyzkouší – co jiného než strašení! Tomu pomohou nové strašidelné večírky, na kterých by to nebylo ono bez speciálních kostýmů, kterými můžete děsit malé i dospělé Simíky. Poslední součástí je kolekce Báječná kuchyně, ve které se Simíci pustí naplno do vaření. Nové recepty, nové spotřebiče, 30 druhů zmrzliny!

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupit se štítky , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *