Odcizení nábytku

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Odcizení nábytku

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Krixona a poslední změna proběhla před 6 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #39363 odpověď

  Tery

  Ahoj, mám takový problém, kdykoliv pozvu návštěvu nebo jsem v restauraci ostatní simíci začnou brát různý nábytek, buď linku nebo gauč apod.
  Nevíte někdo co s tím?
  Děkuji 🙂

  #39366 odpověď

  KOPR

  Zdravím mám stejný problém koupil jsem veterinární kliniku a hraju a najednou zjišťuji že mi v ní majitelé mazlíčků i můj vlastní personál krade různé věci a zařízení také bych se rád dozvěděl proč a jak tomu zabránit ? Za kladnou odpověď předem děkuji.

  #39378 odpověď

  KOPR

  koukám že tady se toho moc nedozvíme Tery 🙂

  #40866 odpověď

  Krixona

  Toto se mi začalo dít, po instalaci Ekobydlení. Přišla návštěva, vzala, co viděla (hlavně stoly a židle zpod zadku). Je třeba, aby simík, který žije ve světě, kde k tomu dochází, sezbíral 5 podpisů pod petici >Zrušení společného majetku<. Tu najdete kliknutím na poštovní schránku.
  Krixona

  #40921 odpověď

  Krixona

  Ješě jednoduššíje tento způsob: Ctrl + Shift + C. Do cheatovacího okna zadáte > testingcheats on < zmáčknete Enter a Escape. Poté zmáčknete Shift a kliknete na poštovní schránku. V nabídce vám vyjede >Okamžitě zrušit akční plán sousedství<

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Odcizení nábytku
Osobní informace: