Nejde mi spustit TS4!!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Nejde mi spustit TS4!!

Zvolené téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Terka a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3046 odpověď

    Monyys

    Ahoj, nejde mi spustit TS4. Když to chci spustit, tak se to načte a potom to hned spadne a ukáže se okno se vzkazem, abych spustila origin, přitom jsem spustila hru právě přes něj. Už jsem zkoušela restartovat počítač a asi už poslední 2 hodiny (bez legrace) zkouším spouštět TS4 a nejde mi to. Už jsem zoufalá, prosím pomozte mi!!

    #3053 odpověď

    jája

    Možná by pomohlo spouštět hru souborem TS4 ale pr.tl. myší a pak jako správce? Nebo přeinstalovat Origin a přihlásit se stejným účtem? :-/

    #3104 odpověď

    jojanka

    Skus se připojit na internet mne to pomohlo 🙁

    #3258 odpověď

    Marek

    ...

    Ahoj,
    toto okenko na mě vyskočilo po dnešním spuštění The Sims 4. Včera normálně hra fungovala, ale dnes pouze vyskakuje to co vidíte na obrázku a nic se dál neděje. Zkoušel jsem dát opravit hru, ale to nemělo žádný efekt. Nemáte s tím někdo zkušenost?

    #3259 odpověď

    Marek

    ...

    #3270 odpověď

    nada

    ahoj,mám ten samý problém jako Marek,stalo se to po poslední aktualizaci.Teď zkouším znovu nainstalovat,ale nevím kde znova najdu koupený únik do přírody,na origin to vůbec nevidím.

    #3272 odpověď

    nada

    Takže to nepomohlo a můžu říct,že jsem dost naštvaná,hra není zadarmo a když si jednou najdu čas a chci si zahrát a nejde to tak to je k vzteku.Nejsem žádnž počítačový expert jen uživatel a očekávám,že když si něco koupím tak že to bude fungovat.

    #3273 odpověď

    Kikina

    Připojuji se k Markovi a Nade. Hru mám originál dvd, origin se nainstaluje a když chci začít hrát, tak vyskočí stejné okénko (viz. příspěvek Marka 25.3.2015 (17:29)). Nevíte co s tím?????

    #3275 odpověď

    katka

    Cavte. dneska mi vyskocilo presne to iste. Aktualizaciou to podl amna nebude, lebo este pred aktualizaciou mi tato listicka vyskakovala tiez a az potom som simsov aktualizovala. Skusala som ich spustat vsetkymi sposobmi, aj so zapnutym aj vypnutym netom. Pamat na karte mam dobru, pocitac v skvelom stave. Nemoze to byt nejaka ich chyba v poslednych dnoch? Neviete, ci sa da niekam ohladne toho napisat nech sa nato pozru? Kupovala som si hru cez net aj s dodatkom… Nieze by mato nejak extra vytacalo, ale nech mi vratia peniaze.

    #3279 odpověď

    Klára H.

    nevím, stalo se mi to stejné taky po poslední aktualizaci.Doufám že brzo vydají nějakou aktualizaci co to spraví (pokud to je jejich chyba)

    #3283 odpověď

    katka

    Na hlavnej stranke the sims 4 riesia tiez to ze the sims4 nereaguje a mozno pomoze toto: http://answers.ea.com/t5/Origin/INFO-Games-not-opening-after-latest-Origin-update/m-p/4435504#U4435504

    #3285 odpověď

    katka

    Cafte:) prave som sa bola pozriet na oficialnu stranku the sims 4. natrafila som na toto: http://forums.thesims.com/en_US/discussion/822642/the-sims-4-is-not-responding

    Cize nie sme jediny ktorym to nejde. a potom som tukla na toto: http://answers.ea.com/t5/Origin/INFO-Games-not-opening-after-latest-Origin-update/m-p/4435504#U4435504

    A SIMSOVIA SU ZASA FUNKCNI!!!! 🙂

    cavte idem sa hrat 😛

    #6583 odpověď

    Káťa

    TS4 mám od včera nainstalované(asi po 3.za rrok ale to je jedno),instalace probíhala v pořádku ale hned po prvním otevření vyskočilo to stejné okínko „Origin momentálně neběží.Před spuštěním TS4 neprve spusťe origin.“ otvírala jsem to i přes origin ale furt to samé.Prosím o pomov,předem děkuju.

    #7144 odpověď

    Kristyna

    Ahoj, mam the sims 4 normálně koupeno, hra mi fungovala, ale po určité době když ji chci spustit přes origin je celá šedě prosvícena a nejde na ni kliknout, nic.. Poradí prosím někdo??

    #27891 odpověď

    Martina

    Ahojky, vcera jsmem do pc s windowsem xp nainstalovala The Sims 4 pres origin, vse slapalo, ale najednou, po aktualizacich The Sims 4 po kliknuti na tlacitko hrat, nelze spustit, jsem uz dost nastvana ze si nemuzu zahrat… poradte prosim 🙁

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 39)
Odpověď na: Nejde mi spustit TS4!!
Osobní informace: