AKTIVAČNÍ KÓD

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře AKTIVAČNÍ KÓD

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Lara / Zara a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1857 odpověď

    H. B.

    Ahoj. Mám mladšího bratra. Zakoupili jsme si hru TS4, ale produktový kód jde zadat oiuze do jednoho origin účtu. Účet jsme si tedy vytvořili společný, není problém, ale na dvou NB zároveň hrát nám nijak není umožněno. Platit hru dvakrát snad není jediná možnost, ne? Nejde kód nějak dokoupit zvlášť? Nebo co s tím Originem? Má někdo zkušenost nebo prostě nápad? Díky.

    #1859 odpověď

    Zara

    Bohužel, současně hrát na dvou NB nejde. Vždycky můžete hrát jen jeden, ale ne současně. Stejné to bylo i v the Sims 3.

    #2312 odpověď

    V.D.

    Ahoj, stáhla jsem si hru the sims 4 demo a nevím jaký má aktivační kód. Kde sezenu aktivační kódy pro tuto hru? Děkuju

    #2496 odpověď

    David

    Ahoj, nainstaloval jsem si TS4, zalozil jsem si origin, a potom jsem zadal produktovy kod. Zanedlouho se mi počítač porouchal,, byl v oprave, ted ho mam uz spraveny, ale bohužel mi nejde TS4 nainstalovat znovu, a pise mi to ze byl Produktovy kod uz pouzit. Neslo by to nejak abych si nemusel kupovat nove CD?

    #2712 odpověď

    Lexuša

    Ahoj, měla jsem jeden učet na originu, ale musela jsem ho smazal kvůli toho že mi tam chodila sestra. A měla jsem tam staženo mnoho her ale jen jediná hra mě zajímala byla to hra The Sims 4. Hru jsem si koupila nechtěla jsem si náhodou stáhnout nějakou blbou verzi. No to je jedno. Ale mám důležitou otázku.

    OTÁZKA- Chci se zeptat, udělal jsem si nový učet ale bojím se toho že mi to už nesebere aktivační kód. Může se to stát a tím pádem budu v p****i? Prosím odpovězte mi. Potřebuji to nutně vědět. A nebo dá se někde najít aktivační kód na internetu? Pokud ano tak mi to prosím napište. Děkuji s pozdravem Lexuša.

    #2713 odpověď

    Lexuša

    Jo a ještě jsem zapomněla dopsat k tomu že pokud to půjde informujte mě na tento E-mail alexandragalova@seznam.cz Děkuji

    #2733 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Na téma aktivačních kódů brzy vyjde článek na webu. 🙂

    #2737 odpověď

    Pacinka

    Ahoj,mám problém.koupila jsem originální hru The sims 4 a když zadám aktivační kód tak mi to píše,že aktivační kód nejde použít,tak by mě zajímalo proč a co s tím mám dělat.Takhle to vypadá,že jsem zbytečně vyhodila 1300,-Kč,Předem děkuji za odpověď.

    #2739 odpověď

    Samuel Kmoníček

    Ahoj.Kamarád mi pujčil the sims 4 ale píše mi to tento kod již byl zadán kde mám najít jiný nezadaný kod.

    #2764 odpověď

    Vivi

    zdravím, tak isto mám problém, že som si nainštalovala TS4, počítač bol v oprave a teraz,keď sa mi vrátil, chcela som si opäť nainštalovať hru,avšak kód už neviem znova použiť.
    Hádam nechcú,aby si človek kupoval opäť nové CD?
    ďakujem

    #2765 odpověď

    Peta

    Nevíte kde seženu ten produktový kod? :// hru mám stáhlou z internetu. Prosím poraď te :(((

    #3323 odpověď

    Klára

    mám tu hru stáhnutou pře internet a Origin po mě neustále vyžaduje aktivační kod, který na internetu nejde sehnat. nenapsal by mi ho někdo, nebo jak jinak tu hru spustím? Dík moc 🙂

    #3339 odpověď

    Lucia Halinárová

    Opláti sa mi stiahnut TS4 stiahla som si to z netu ale nejde mi to aktualizovat a pýtam sa ci si mám kupit original?

    #3371 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Ano, originální verzi hry je možné aktualizovat snadno a rychle o nový obsah zdarma.

    #3372 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Informace o aktivačním kódu lze najít zde: http://www.thesims4.cz/navody/produktovy-kod-licencni-aktivacni-klic/

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 28)
Odpověď na: AKTIVAČNÍ KÓD
Osobní informace: