Jak na to – otázky a odpovědi

Některé otázky o hraní The Sims 4 se nám tady na webu neustále opakují, proto ty nejčastější otázky „jak na to“ a odpovědi na otázky najdete v tomto článku.

Článek průběžně doplňujeme o další otázky a odpovědi.

Různé

Jak se dostat do galerie výtvorů (vlastích i od ostaních hráčů)?

Stačí například v hlavní nabídce kliknout na ikonku Galerie v pravém horním rohu obrazovky nebo stisknout klávesu F4.

Režim stavění

Jak otáčet objekty

Stačí jednou kliknout pravým tlačítkem, není třeba tlačítko držet nebo někam táhnout. Narozdíl od The Sims 3 se objekty neotáčejí stisknutím tlačítka a táhnutím myši.

Jak umisťovat objekty mimo mřížku?

Při umisťování držte klávesu ALT.

Jak úsporně umístit více předmětů

Zkuste předměty umístit mimo mřížku pomocí klávesy ALT, často je pak možné jich na stejnou plochu umístit více.

Režim života

Jak zlepšit Simíkům náladu

V zásadě podobně, jako v reálném životě. Podívejte se, co Simíkovi chybí (například zábava) a splňte mu jeho tužby a přání. Rovněž se můžete podívat na náladovky, které má a které jeho náladu ovlivňují, a reagovat na ně.

Jak získat správné emoce

Pokud chcete získat konkrétní náladu (soustředěný, plný energie apod.), je nejlepší dělat něco, co Simíkům zajistí patřičné náladovky, které danou emoci spustí.

Rodičovství, těhotenství, pohlaví dětí

Víte o tom, že můžete ovlivnit pohlaví dětí, které vaše těhotné Siminky čekají? Je to jednoduché! Pokud chcete porodit kluka, jezte v těhotenství mrkev a poslouchejte alternativní hudbu. Pokud chcete mít holku, těhotná Siminka by měla jíst jahody a poslouchat pop. Možnost ovlivnit pohlaví dětí byla přidána v jedné z aktualizací The Sims 4, je proto důležité mít aktuální verzi hry!

The Sims 4 v počítači

Kde najít vytvořené screenshoty, kam se obrázky ukládají?

Screenshoty ze hry vytvořené pomocí klávesové zkratky C se ukládají do dokumentů uživatele do složky Obrázky ve složce The Sims 4 ve složce Electronic Arts, kterou najdete přímo v adresáři dokumentů.

Příklad cesty ke screenshotům: C:\Users\Honza\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Obrázky

Kam se ukládá hra, kde jsou soubory s uloženými hrami?

Uložené hry se ukládají do dokumentů uživatele do složky Obrázky ve složce The Sims 4 ve složce Electronic Arts, kterou najdete přímo v adresáři dokumentů.

Příklad cesty k uloženým hrám: C:\Users\Honza\Documents\Electronic Arts\The Sims 4\saves

Narozdíl od The Sims 3 hra uložené hry verzuje, takže v případě chyby při ukládání (například výpadek napájení počítače, softwarová chyba atd.) nepřijdete o rozehranou hru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Wiki se štítky , , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

527 komentářů u „Jak na to – otázky a odpovědi

  • Ahoj, Jak máš kuchyňské linky, si vybezeš danou kuchyňskou linku a jako kdybys potřeboval změnit barvu, tak tam je takové ozubené kolečko na to klikni… pak už uvidíš co a jak, ale zakulacený roh není ukaždé linky.

  • Jak mám u dema začít hru?Vytvořím si simíka a pak nevím jak dál,protože se tam pořád ukazuje uložit nebo sdílet,ale není tam
   ´´fajfka´´ jako začít hrát.Co mám udělat?

     • Já nad tím taky tápu. Vůbec mi to nejde ať zkouším jak zkouším co chci. PLS poraďte něěkdo!

     • prosím pomozte. nikde nemůžu najít jak se z knihovny dostat do komunity. =( kdyby někdo věděl prosím poraďte. Děkuji předem =)

   • the sims 4 máte asi na omezeném origin účtu, kde není přístup ke komunitě povolen. Řešit se to dá tak, že zavoláte na podporu a požádáte je o převedení sims na jiný účet origin 🙂

  • Když zmáčknu F4 knihovna se mi sice zobrazí ale jen moje knihovna co mám udělat aby se mi zobrazilo nahoře na hlavní liště i komunita a galerie která je plná výtvorů od ostatních hráčů ?

  • Bello dveře,chci si vytvořit novou hru. Když mam rozehranou jednu domácnost,a vytvorim novou,uloží se mi? Diky

 1. No bezva, já jsem třeba o uloženou hru přišla. Nedostanu se k ní ani ve hře, ani ve složce v pc nemám nikde složku „saves“ …Ve hře mě to přímo navádí k vytvoření nového simíka, když si otevřu hlavní menu, nemám tam v nabídce uloženou hru. Přitom poprvé, když jsem si ukládala simíky, které jsem pouze „nastěhovala“ na prázdný pozemek, příští hru jsem mohla v této uložené hře pokračovat (v nabídce v menu jsem měla „saved game“). Postavila jsem dům, poté jsem hru opět uložila… a pak, když jsem chtěla další den hrát, uložená hra mi prostě zmizela. A určitě nehrozilo, že bych ji neuložila, udělala jsem to pro jistotu dvakrát (poprvé hned po dokončení stavby, podruhé při ukončení hry, kde se mě to zeptalo, jestli chci hru uložit, tak jsem dala yes…) ..Stal se někomu podobný problém? Na českých serverech se toho moc nepíše.. díky.

  • Tohle by se mohlo stát, pokud by člověk měl na počítači v operačním systému více účtů. Možná to není tento případ, ale pro ostatní – pozor na to! Pokud se jednou přihlásíte třeba na účtu administrátora a pak budete hledat uložené pozice z účtu jiného uživatele, tak tam být nemusí a bude potřeba se zase přihlásit na administrátora (a případně ty soubory zkopírovat do příslušné složky).

   • Mně se stalo to samé, po aktualizaci, jakmile jsem hru zapla, objevilo se mi tam, že „uložená hra, kterou se pokouším načíst je uložena v novější verzi sims 4 než ta, která je nainstalovaná, prosím přejděte na tuto verzi“.

    • a jak se ti to povedlo odstranit tento problém? Já ikdyž začnu novou hru, tak nemůžu ani stavět barák a pořád mi to píše po zapnutí hry…? díky

    • stalo se mi to samé a nemám tušení co dělat… už sem zkusila možné i nemožné,prostě můj dům moji simíci vše je pryč… namakala sem a ted je vše neznámo kde.uložené mi to zlstalo jen to neotevřu v té verzi která tam ted je a já ani nevím jak se to stalo když sem nic znovu neinstalovala.tak kdyby někdo věděl co s tím budu moc štastná když se mi vše vrátí

  • taky to takhle mám spustím hru a najednou z ničeho nic se objeví oranžové pole a tam je napsáno něco jako vaše data jsou uložena v novější hře Sims aktualizujte ji a kdokoli přijde tak to nedokáže opravit a já už vůbec ne.s tímhle se peru už půl roku

  • Zkus jak máš tam nahoře v hlavní nabídce to +, tak vedle toho máš „načíst hru“ na to klikni a měla by jsi to tam mít. Pak dej jen načíst.

  • A pokud zkusíš dát v hlavní nabídce nahoře „načíst hru“ tak tam máš různé své uložené hry. Není to tam??? 😉

  • Jo tento tvůj problém se mi stal právě dnes a vzteky se mi chce řvát a brečet. Nechápu jak mám nyní ve hře sims ukládat a načítat ty rodiny. přišla jsem ocelý den hry. a že jsem odehrála kus práce. Také nechápu, proč každá rodina žije uplně jiným světem, časem.. kdysi se vjelo do sims, najela mapa a všichni měli léto, zimu, teď s každou rodinou hraju jiné roční období. A to nemluvím o tom, že mám v th sims tu dovolenou-balíček a zvelebovala jsem tam hotely, ale musela sem to zvelebovat přes jednu rodinu, protože normálně se do mapy dovolených nedostanu. A jak to uložit aby ten zvelebený hotel měli všichni , co je tam mám uložené, to nechápu. To jako mám jeden hotel, kvuli načítání každé rodiny zvelebovat třeba 12x?..

  • stáhneš si je na internetu ,potom si dáš složku Electronic Arts, Dokuments ,mods a obsah přetáhneš do složky mods. Kdyžtak návody jsou na youtube.

  • normalne na pc si najdes dokumenty pak electronic arts ,the sims 4 mody.pak si stahnes z internetu nejaky do TS4 ale musi tam byt na konci zip nebo package jinak to nefunguje

  • Jdi do Dokumentu pak najdi Electronic Arts v něm je složka The Sims 4 a v ní Mods a pokud ne tak jí vytvoř ale musí se jmenovat Mods jinak nepujde a do ní dej „vlastní obsah“

   • ahojky, dávám tam vlastní obsah.
    Stáhla sem si obsah , našla i složku v TS4 mods , nakopiruju tam z winraru obsah prepichovy vecirek a nic, nejde to. Kde je problém?

 2. Já jsem někde četla nebo slyšela, že existuje cheat, že když se simík s někým seznámí a ta osoba je mladší nebo starší než on, že tu osobu můžu dostat do věku v jakém je můj simík…je to pravda? a pokud jo, můžete mi říct ten cheat prosím?

  • Cheat vážně nevím, ale můžeš to ještě řešit tak, že upečeš dort, přidáš svíčky, pozveš si toho simíka domů a pak jen klikneš na dort a necháš ho oslavit narozeniny.

 3. Ahoj nainstalovala jsem si hru the sims 4 a když to spustím tak tam nejde vidět myš co s tim

  • Ahoj, když jsem si nainstalovala The Sims 4 tak se mi také tohle stalo. Musíš si pohrát s nastavením ve hře. Myslím že je to v sekci obrazovka nebo nějak tak a znenšit si rozlišení 🙂 Chvíli to budeš muset vydržet :/

   • navíc jde i o grafiku a tu máš pravděpodobně jen integrovanou a vzhledem k tvému procesoru, to bude nejstarří typ integrované HD graphic od intelu…nepočítej že ti to pude

    • Ahoj já mám Acer Extensa 5630EZ a vklidu the sims 3 rozjedu. Ale nejde mi kurzor myši ani v DEMu.

 4. Prosím jak zruším zasnoubení? Snoubenec zemřel a nejde mi se zasnoubit s nikým jiným, protože mi to pořád ukazuje, že jsem zasnoubená 🙁

  • Zkus si otevřít ikonu pomocí CTRL + SHIFT + C a napiš tam „testingcheats true“ a potom klikni na svého simíka a u toho drž SHIFT a dej „zrušit vše související ze sňatkem“ 🙂

 5. Ahoj, zdravím všechny hráče The Sims 4. Mám takoví problém… Nevím kde jsou videa a obrázky pořízené z T.S.4 – Ovšem že jsem si četla ten článek na hože, ale nějak mi to nepomohlo… Může-te mi to prosím nějak upřesnit, já jsem to moc nepochopila. Děkuji 🙂

 6. Dobrý den,
  v The Sims 4 mám dítě a aby se mu vylepšily známky, tak se musí zúčastnit doučování. Kde mám to doučování najít? Děkuji za odpověď.

  • Mám ten samý problém 🙂 🙁 ale se známkami mi pomohlo kdzž jsem splnila ukoly klikni u dítěte na karieru a tam ty ukoly jsou kdyžtak zkus to doučování na počítači

   • Stejný problém, pořád se mi horší ve škole, ale v inventáři ty úkoly nejsou.. Tak nevím co s tím.. Pokud pamatuju, u starších Sims stačilo když děti četly knihu… Někdo radu? Budu mít propadlíka.. 😀

    • Mě taky zmizely úkoly z inventáře, prospěch se zhoršil. Stačí kliknout na knihovnu a koupit úkoly. Jsou v nabídce mezi knížkama……

     • Úkoly se mi také ztrácely.Některé jsou na stolech v parcích, ale nevím, čí je který. Jen jednou se mi podařilo ten sešit přinést domů, ale už ho zase ztratil. 🙁

     • To jsou ale zlobiví Simíci, ztrácet sešity!

    • Tak si úkoly kup. Klikni na knihovnu, dej „koupit knihy“ a tam si můžeš někde koupit i domácí úkoly. 😉

 7. Ahoj, chtěla jsem se zeptat co mám dělat když mi nejde vidět myš? :/ 🙁 Hardwareově by měl stíhat, ale jen ta myš mi k tomu chybí 🙁 Co mám dělat ?

   • Ahoj, když jsem si nainstalovala The Sims 4 tak se mi také tohle stalo. Musíš si pohrát s nastavením ve hře. Myslím že je to v sekci obrazovka nebo nějak tak a znenšit si rozlišení 🙂 Chvíli to budeš muset vydržet :/

 8. Zdravím , mám sims4 v angličtine jak si tam můžu dát češtinu a v regedit nemám složku maxis, prosím?

 9. Slyšela jsem že ve 4 už jsou bazény. Ale já je tam pořád nemám. Co mám udělat abych je tam měla? Děkiji

  • taky jsem je nemela ale když si klikneš na tu ikonku the sims objeví se to spustit hru odinstalovat ukončit atd. klikni na UPDATE a dej aktulizovt mělo by to jít

 10. Ahoj, můžete mi někdo prosím poradit jak mam ovládat obrazovku jako jestli chci se na sims koukat z výšky nebo na stejné úrovni… nikde tam nejsou šipky jako ve 3..

 11. Ahoj, chci koupit pro děti dodatek k SIMS 4 (tu už mají), domácí mazlíčci. Ale co jsem pochopil, tak jsou domácí mazlíčci zatím jen k SIM 3 a ty nejdou na SIMS 4. Je to tak nebo se mýlím?

  Díky

   • Ahoj, mám stejný dotaz, už je článek prosím hotový? 😀 A nevím ani kde najít dům, který jsem stáhla jako vlastní obsah. Pokud přidám do složky Mods, tak vše se mi ve hře zobrazuje, ale domy ne. Děkuji 😉

 12. Ahoj všichni, vložila jsem cd1 a nainstalovala jsem si origin, poté jsem si cd1 vytáhla a dala jsem tam cd2, mezitím jsem dala hru instalovat a instalovala se mi asi 3 hodiny, vůbec nevím proč, poté co se mi hra nainstalovala jsem ji chtěla normálně spustit, ale nejde mi kliknout na tlačítko HRÁT. Prosím poraďte mi někdo kde je chyba, nebo co mám udělat, popřípadně jestli to mám celé odinstalovat a znovu nainstalovat a jestli by mi někdo mohl napsat kroky jak postupovat, moc díky

  • Ahoj, před spuštěním hry je ještě potřeba aktualizovat ji o nové věci jako jsou duchové, bazény a další kariéry.

   • Zdravím! Mám ten samý problém.. Akorát, já jsem měla problém s internetem, tak jsem musela aktualizaci vypnout uprostřed. A teď nejde hra aktualizovat, protože nikde není nabídka této možnosti a ani nejde hra spustit. Díky za odpověď. 🙂

 13. Potřebuju pomoc:Dostala jsem na Vánoce novou The Sims 4.Když jsem si ji nainstalovala,normálně fungovala ale pak když sem to začala hrát dlouho asi 1 hod. seklo se mi to a pak mi ukázalo že systém The Sims 4 přestal pracovat.A všechno co jsem zahrála se mi ztratilo.Nevím co to je. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

  • A bylo to pořád a pořád se mi to dělá 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

    • Já to měla též, když mám aktivní připojení k originu, tím pádem k internetu tak se mi neseká ani nevypíná stejným stylem. Naopak když zapomenu se připojit k netu tak po chvilce se mi bez uložení vypne hra a vyskakuje stejná tabulka 🙂

  • Stávalo se mi to také, že sem o celou hru přišla, musíš dávat uložit, ty tři tečky nahoře v pravo a hned to první…..dělám to tak, nemůže se mi to pak ztratit, jen to co není uložené

   výhoda the sim 4 nad 3: ve 3 bylo dlouhé ukládání zasekávalo se mi to i při tom, jelikož je ve 4 rychlejší, je to více nepravděpodobné 🙂

   Nic víc s tím ukládáním neuděláš

 14. Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli byste mi někdo dokázal poradit,kam bych měla stahovat stažený obsah z internetu,když nemám složku Mods ?? (mám originál hru)

  • Složka Mods je v adresáči Electronic Arts/The Sims 4 v Dokumentech, mám dojem, že se při prvním spuštění založí, protože je tam i soubor resource.cfg (který jsem si upravila)..

 15. Zdravím všechny.Mám stejný problém jako pár lidí přede mnou s kursorem ve hře..Rodiče kupovali dceři notebook.Základním požadavkem bylo,aby byl schopen spustit hru the sims4.Byl jim prodejcem doporučen notebook Lenovo G50-30 s procesorem Intel N2830 2.18GHz a 4G operační.Pracdou je,že hra z počátku fungovala,ale asi tak po týdnu se ztratil kursor a ať dělám co dělám ne a ne se objevit zpátky.Může mě prosím někdo potvrdit,že tento hardware je skutečně dostačující jak tvrdí prodejce a nebo není a půjdu mu dát do džky 🙂 Děkuji za případné odpovědi.

  • Mohlo by to být rozlišením, které se nastavuje ve hře. Dceři hra na jednom počítači fungovala bez problémů, na notebooku taky nebyl vidět kurzor. Po několika pokusech změnit nastavení zobraze ní ve hře se kurzor objevil.

 16. Nedávno jsem začla hrát sims 4 a dneska se mi stalo, že siminka má uplně červenou hygienu, a když jí dám osprchovat nebo koupat, tak je tam vždy jen sekundu a hned vyleze, takže hygiena je pořád červená a já nevím co s tím.

  • To neřeš, to je nová chyba, vždy opraví desítky chyb a desítky dalších se objeví.. zkus třeba dát dopředu, aby jedla a šla na WC – přestane jíst, jde na WC a to ani nedokončí.. nekonečný kolotoč chyb 🙁

  • Zdravím,
   také mně to otravuje. Je vyspaná, najezená, ale špinavá. Dělají to všichni simíci v rodině. Někdy po několikerém kliknutí na sprchu to zafunguje a umyje se, ale je to o nervy!

 17. Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli mi půjde hrát the sims 4, když mám grafickou kartu: ATI Radeon HD 5570.
  Děkuji za případné odpovědi,

 18. Poraďte mi prosím jak si mám z jedné rodiny přepnout na druhou. Když si jednu rodinu uložím a potom si ji chci přepnout na tu předchozí co jsem si vyrobila tak ji tam nemůžu najít. Díky za odpověď

  • Rodinu, kterou sis uložila (doporucuji Uložit jako a jméno dát podle rodiny), najdeš nahoře v hlavní nabídce Nahrát hru .. a vybereš uloženou.. Nedávej nikdy Uložit, bude ti přepisovat všechny rodiny do jedné hromady, pak nic nenajdeš..

 19. muzu se zeptat je to blby ale jak se dava do the sims 4 takovej ten chat jak tam muzes psat me to nejde zjistit predem dekuji 🙂

 20. Chtěla bych se zeptat jak mám v TheSims4 koupit televizi. No prostě kde najdu obchod ???Děkuji za pomoc…

  • Dej vpravo na hoře je takové děti já nevím jestli to sou děti ale to je jedno a tam napíšeš tele a tam ti víde televize ale musíš na to mít peníze a pak zase vpravo na hoře klikneš a je to

 21. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak se v sims4 kopiruje? Jako třeba tapety a nebo nabytek, moc diky

  • Máě tam vpravo nahoře takovou lištu.. Je tam kladívko a vedle něj tzv.kapátko.. Vím že funguje třeba na ty tapety… 🙂

 22. Vípoveď daš tak že si daš mobil a tam ti ukáže dat vipoved :)viem ze som jedina slovacka co tu pise 🙂

 23. Nejde se mi připojit online! Když se chci připojit mám tam tabulku pokus o připojení, ale ani za 6hodin se to nepřipojilo!Co s tím? Děkuji. 🙂

 24. Ahoj vím ,že sem asi upplně blbá ,ale nevím jak aktualizovat hru automaticky se nic nedeje ucet na Originu mám ,ale dál nevim co mám delat muže mi to prosim nikdo popsat? 🙁 mo dekuji 🙂

  • jestli to máš stejně jako já přes origin,tak klikneš na tu hru,otevře se ti origin a potom dáš hrát..a já když tam je nějáká aktualizace kliknu na tu hru najede mi origin a místo “Hrát“ mám “aktualizovat“ .. tak nevím,mě se to tam objeví automaticky..

   • Ahojky, taky jsem kdysi nevedela jak mas na originu tu hru tak kliknes na ni pravím a das aktualizovat 🙂

  • Na to není cheat, ale použité klávesy, klikneš na předmět a dáš
   Shift + ] pro zvětšení a Shift +[ pro zmenšení. U české klávesnice je to ) a ú

 25. Caute, vobec neviem ako mam kupit potraviny do chladnicky uz je uplne prazdna a neviem to nikde najst ani cez mobil ani cez pocitac sa nedaju objednat poradte prosim 🙁

 26. Nevíte někdo jak můžu hru TS4 přepnout do Angličtiny? Nebo jestli to vůbec jde bez toho abych to musela odinstalovávat..

 27. Ahojda, mám sims 4 a ted se jim narodilo miminko, jakpak ho mám dát pryč když ho tam nechci? Děkuji za odpověď 🙂

 28. Ahoj , když chci aktualizovat hru ,sekne se mi to vždy na 100% , vůbec nevím čím to je , a bez aktualizace hra nejede . Už ,když jsem hru dostala tak jeden disk byl poškozený , říkám fajn to se stane, ale oni na reklamaci řekli , že stím nic není . Je to blbě přehraný řekl to i můj táta ,který dělá u systémů , ale první disk šel perfektně. Tak jsem si tu hru nějak stáhla na originu , jenže teď to prostě nechce udělat tu aktualizaci co s tím ? 🙁

 29. Mám problém s aktualizací na originu. Chce to po mě aktualizaci, ale nejde dokončit. Vždy mi to napíše stahování se nezdařilo nevíte prosím někdo co s tím ? 🙁 Bez té aktualizace mě to ani nepustí hrát 🙁

 30. Jak vytvořím nové oblečení, např. každodenní 2 nebo 3
  Prosím…díky Sára

  PS: sarinkasipova to je moje origin adresa, přijmám přátelství…všechny

  • Jak máš třeba nahoře ty obrázky na každodenní tak na to klikneš a pak by nad tím měla být šipka..na tu klikneš a budeš tam mít 1 nebo něco takového a pak dáš plus a udělá se ti 2 :)..A nevíš jak napsat článek ?.:) mám kariéru novinář a nevím jak to napsat 🙁

 31. Jak se vyhazují věci v the sims 4 ( jako třeba nábytek). A jak se přesouvá nábytek, jakmile kliknu na levé tlačítko u myši tak mi to zmizí.

 32. Chci se zeptat, jak mám vypěstovat v The Sims 4 “ kraví rostlinu „. Pořád šlechtím a zalévám, dovednost zahradničení mám na 10 a pořád nic. Už se to nějakému hráči podařilo ? Nevíte někdo, jak na to ? Díky za odpověď.

  • Kraví rostlina se dá získat tím že budeš nějak šlechtit rostliny ale to je hodně složité já jsem získala semínko kraví rostliny tím že jsem si v koníčcích koupila raketu tu jsem postavila a jezdila jsem na různé výpravy a jednou jsem za odměnu dostala semínko kraví rostliny ale prý se dá získat taky rybařením ale to mi nešlo.

 33. Jde nějak změnit pohlaví nenarozeného dítěte? Prý to tady už je napsané. Hledala jsem jako divá hodně dlouhou dobu a buď jsem slepá nebo nevím, každopádně, mohl by mi to prosím někdo zopakovat? Budu moc vděčná.

  • myslím že když jíš hodně mrkve a posloucháš alternativní hudbu tak kluk a když holku tak hodně jahod a pop hudbu 🙂

  • Musíš se bavit s lidmi, nějak je v reakcích zmínka o článku a pak můžeš na PC napsat buď pozitivní nebo negativní článek o tom člověku, se kterým ses bavil/a.. tato nabídka se musí hledat, není hned na začátku..

 34. Pomoc Když jsem hru spouštěla dala jsem update a nainstalovala the sims 4 unik do přírody a ted mi the sims 4 nejde ani spustit prosím pomoc

 35. Ahoj můžu se zeptat jak se stahují DOWLOANDY do the sims čtyři ( nepíše mi číšlo čtyři ) stahovala jsem si vlasy a takové věci ale pak sem spustila símíky a nebily tam. Za odpověd předem děkuji. 😀

 36. Ahoj, můžu se zeptat jak se stahují Dowloandy do ( The Sims Čtiři ) ( nepíše mi číslo čtiři ) já jsem si totiž stahovala vlasy a takové a najednou spustím hru a nejsou tam. Za odpověd předem Děuji.

 37. Hele mě by zajímalo jak se narodí dítě já už mám kluka v plným vstahu a vůbec nechce porodit jak je to možný nechápu to ale vůbec to nechápu.

 38. Chtěla bych se zeptat. Kamarádka, když si stáhne do hry downloady tak ji vše de kromě vlasů. V modu vytvořit simíka ji jdou normálně, ale jakmile jde do normálního režimu tak jsou na nich jakési bíle pruhy (dá se říct nenačtení). Vůbec nevím čím by to mohlo být..

 39. Dobrý den zajímá mne,když mám práci,kterou nechci dělat můžu dát výpověď nebo se s tím musím smířit?

  děkuji za odpověď

 40. Ahoj můžu se zeptat jak přestěhovat jen jednoho simíka z rodiny ,třeba když jsou 2 ? vůbec nevím vždy mi to přestěhuje jen jednu domácnost

  • Simíky můžeš přesouvat mezi domácnostmi. Najeď na mapu a klikni na dům, ve kterém rodina žije, dej informace a tam vpravo dole je několik možností, včetně přesunout mezi domácnostmi (můžeš simíky přesunout jednotlivě) 🙂

  • znamená-li plastika simíka „změna vzhledu“ musíš simíka resetovat a sestavit jej znovu.
   Jde-li o plastiku nebo-li sochu, tak ta v TS4 nelze

 41. Dobrý den,
  Jak můžu umístit mnou vytvořený dům do veřejné galerie ?
  Předem děkuji za odověď.

 42. Potřebuji radu.. Aktualizoval jsem hru a do hry si stáhnul jednoho simíka a od té doby mi to píše. „„Uložená hra, kterou se pokouším načíst je uložena v novější verzi sims 4 než ta, která je nainstalovaná, prosím přejděte na tuto verzi“. a já vůbec nevím co dělat.. Makal jsem na té rodině dlouho.. A nevím co dělat.. A jsem hodně naštvaný. A ani oprava hry nepomohla.. Poraďte prosím.. Děkuji

  • A jsi připojený na internet :D????
   Mě se to stává občas taky…..klikám dokud se mi to nepřipojí – zřejmě je online mód v tu chvíli přehlcen jinými uživateli….přeci jen ONLINE v TS4 je novinka

 43. Dobrý den, chtela bych se zeptat jak se mení(otáči) pohled na celý dum nejen při stavbe, jde mi pouze přímí pohled ze předu, napři i ptačí perspetiva. Díky

 44. Ahoj já pořád skouším na tu postel kliknout ale oni si cosik mumlají a já nevím co a ještě není těhotná ale já vím že už s tím otravuji ale já si nemůžu pomoct tak mi prosím už někdo poraďte předem děkuji.

 45. Mám stejný problém ta siminka mi nechce porodit a nevím jak udělat aby byla těhotná mě to vůbec nejde poooooomooooocccccc

  • Děvčata, děvčata.:-) Rada je jednoduchá. Kliknete na partnera simíka a v nabídce Romantické dáte vybrat Pokusit se o dítě. Pozor jejich vztah tomu ale musí odpovídat jinak tam ta možnost nebude! To znamená že musí být dostatečně zamilovaní do sebe. Pak si semínka udělá těhotenský test což znamená jakoby zelená pára jdoucí z WC Tuto interakci musíte zadat samotné pokud za ní hrajete.. A je to. Pak vás čeká už jen těhotenství a nakonec porod. Jde vybrat zda doma nebo v nemocnici s partnerem. To je tak v kostce asi vše. Pozor na dvojčata a trojčata! 🙂 Více najdete ve hře myslím že se to tam v menu jmenuje Lekce (nebo Nápověda?). Tak Vám přeji hezké děti. 🙂

  • Je potřeba dovednosti zahradničení 10. Zvyšováním dovednosti by měl hráč obdržet „odměnu“ ve formě semínka kravské rostliny nebo ji musí najít v tajných místech :).

 46. Prosila bych o radu, hra se mi začala před 4 dny sekat a opakovaně padat. Pokaždé, kdy chci cestovat nebo hru uložit, spadne (v režimu života). Nevíte co s tím?

 47. Dobrý den, myslím že to tu někdo psal ale chci se zeptat ještě jednou. Jak měnit domácnosti bez nutnosti vypínání celé hry?

 48. Když kliknu na galerii a dám přihlásit, tak mi to napíše, že „Není možné se připojit“ .. i když jsem připojena k účtu Origin .. Neví někdo co s tím ? 🙂

 49. Ahoj,mám problem když se snažím hru aktualizovat tak se aktualizuje ale nejde spustit neustále píše INSTALACE už to trvá přes 4 hodiny a stále nic neví nekdo jak na to ??

 50. Chcela by som sa spýtať ako sa dá deťom vylepšiť známka v škole. Každý deň si spravia domácu úlohu (z inventára) ale aj tak majú stále trojky. Dá sa to nejako vylepšiť? Prosím poraďte mi.

  • Pomocí dětských nábytkových interakcí zvyšuj inteligenci dítěte….jen děláním úkolů si známku nezlepší….stejně jako v reálném životě 🙂

  • Ad1 psát úkol.
   Ad2 Je tam většinou co musí být splněno. Třeba x úroveň dovednosti Charizma atd.
   Ad3 Chodit do školy v určité náladě třeba Soustředěný.
   To všechno by mělo být splněno. Pak se ten posuvníček postupně posouvá až na maximum a Simík pak získá lepší známku. Ale to se děje jen v době když je ve škole nebo v zaměstnání.

 51. Ahoj, když hru aktualizuju tak se sekne na 99% a zahlásí že se to nepodařilo stáhnout. Zkusila jsem dát i Opravit hru, ale hlásí to to samé. Nevíte co s tím????

 52. Ahoj, potřebovala bych zjistit, jak najdu stažený domy ve hře, jestli má někdo rady?:D A jak je umístím, to bych taky potom potřebovala vědět. Předem dík:)

 53. Ahoj, chtěla jsem se zeptat, víte někdo jestli a případně jak se dá měnit barva nábytku a stěn podle sebe? Ne z těch co jsou již přednastavené, ale tak jak to bylo u The sims 3??

 54. Když si zapnu The sims 4 tak mi to nejde dát online. Vím kde to je, ale nechce se to prostě připojit a to mám rychlí internet. Co mám dělat? (potřebuji to na aktualizaci)

 55. Ahoj, mám problém 🙁
  Vytvořím si simíka, uložim ho. Jenomže v knihovně ani v katalogu není :/, nevíte co stím?

 56. Ahoj mam takovy problem. Mam jednu hru the sims 4 a mam ji v pocitaci a hraju ji ja a obcas pritel ale kazdy mame svou rodinu. Ale casto se stava ze hraju ja a pak jde hrat pritel a v rodine mu z niceho nic pribyly tri stejne stare deti a holka mu prisla o dite ktere mela jeste v brise. A taky se mi stava ze rodiny ktere jsem pred tim vymazala se mi tam za chvili objevi znovu. Cim to je??

  • Je to tím, že hrajete stejnou hru a se zapnutým vývojem příběhu. Je třeba buď mít rodiny v různých hrách nebo zastavit vývoj příběhu.

 57. Chcela by som sa spytat, ako prednesem pripitok na narodeninovej oslave ,?? klikala som na vsetko, no nikde som nemohla najst nieco ako flasu sampanskeho v TS3. Dakujeeem za odpoved.

  • Simík, ktorý má predniest prípitok, musí mat v ruke drink, potom kliknes na Simíka – oslávenca a tam je v ponuke Pronést přípitek.

   • Zkoušela jsem to s drinkem z barového pultu, ale žádná možnost pronesení přípitku v interakci s oslavencem nebyla. Je k tomu potřeba nějaké speciální pití?

 58. Dobrý den, já mam problém že když si chci v the sims 4 postavit dům tak to nejde. Nejsou tam vidět stěny atd… a když sem šla do hotového domu tak tam byly vidět stěny ale chtěla sem tam dát nový nábytek a ten starý prodat ale to taky nejde. Prosííím poradte 🙁

 59. Ahoj, mám problém.
  Koupila jsem si dodatek Hurá do prace, párkrát jsem to hrála, ale teď vždycky když chci hrát nějakou domácnost, tak se mi to přepne zpět na úpravu světů.
  Nevíte co s tím mám dělat?

  • Ahoj,
   tak učit se může myslím přes telefon a počítač ale nejsem si jistá.
   Jinak stačí dělat úkoly a mít náladu kterou potřebuje mít (dá se koupit pomocí bodů co získává simík za splněné sny)
   Tím se i vylepšuje známka a doporučuji se ve škole pilně učit =)

 60. Chtěla bych upravit nemocnici nebo policejní stanici v dodatku Hurá do práce! Prosím poradte kde ty pozemky najdu 🙁

  • To sú skryté pozemky. Dostaneš sa tam, ked si vyberieš tú kariéru a potom zvolíš možnosť íst so Simíkom do práce

 61. Ahoj, mám problém.
  Včera jsem si hru aktualizovala a od té doby mi nejde zapnout. Pokaždé to napíše „Program The Sims 4 přestal pracovat“.Nevíte, co s tím?

 62. Ahoj,
  chtěla bych se zeptat jak mám udělat to že mohu dávat věci přez sebe například 2 gauče aby z nich byl 1 rohový?
  Zkoušela sem vše ale nic a Alt také nepomohl.
  Pomohl by mi někdo prosím?

 63. Ahoj,
  prosím co mám dělat když je simík nemocný? Ve světě jsem nenašla nemocnici a nevím jak se mám do ní dostat!?!

  Děkuji za odpověď!

 64. Ahoj když jde moje siminka do práce převleče si uplňe něco jinýho než má nemá ani každodenní,formální,sportovní,na večírek a na spaní má uplňe něco jinýho poraďte prosím 🙂

 65. ahoj chtela bych se zeptat kdyz chci otevrit galerii tak ji otevru a kliknu na to druhy (nevzpomenu si jak se to jmenuje) a tam se mi ukaze ze bud mam byt pripojena nebo byt oflinne a kdyz kliknu na pripojit se tak se mi to sice nacita ale dlouho a nechci tam cekat dlouho nez se to nacte tak jestli vite co stim .

 66. ahoj chtela bych sed na neco zeptat . otevru si galerii v the sims 4 a tam kliknu na to druhy (nevim ted jak se to jmenuje 🙂 ) a tam se mi napise pripojit nebo byt oflinne kliknu na pripojit nacita se to ale strasne dlouho tak to vikroskuju protoze tam jsou uz postaveny krasny baraky a nejdete a jeste jeden dotaz. Jak mam udelat abych tam mela bazen ja ho jeste v the sims 4 nemam 🙁 a newim jak na to aby tam byl ten bazen dekuji za rady 😀

 67. ahoj chci se na neco zeptat mam the sims 4 asi od ledna a nemam tam bazen a treba nekteří lidi jo jak na to abych tam mela bazen kdyz mi to nejde ?? newim jak na to tak sem se chtela zeptat . dekuji za rady 😀

   • A JESTE SE CHCI ZEPTAT KDYZ DAM GALERII A TAM JE KOMUNITA TAK JE TAM PRIPOJIT NEBO ZUSTAT OFFLINE A JA KLIKNU NA PRIPOJIT ALE NACITA SE TO VEJMI POMALU A NEJDETO CO STIM ??

  • Nevím to jistě možná to ani nejde pokud je to na pozemku vedle tak v úpravě města pokud by se dalo říci že to není na pozemku tak to smazat myslím nejde.
   Jinak zkus cheat

 68. Ahoj nevíte někdo proč když tam nahraju mod jak mám a v TS4 mě napíše že ten mod tam je tak proč oblečení který bylo v tym modu není v nabídce oblečení.

 69. Ahoj, budu mít blby dotaz, ale jak se mám dostat do práce a už mi začíná směna? Čekala jsem, že pro mě přijede auto a nic. Už vážně nevím, poraďte prosím.

 70. Ahoj mám takový problém, z ničeho nic se mi ztratili všechny uložené hry a ukázalo se mi tam akorát „uložená hra, kterou se pokouším načíst je uložena v novější verzi sims 4 než ta, která je nainstalovaná, prosím přejděte na tuto verzi“.. ve složce saved normálně ty uložené hry mám. Ale když sims spustim tak se tam neukážou. Poradte mi prosím co mám dělat??

 71. ahoj potrebuju poradit kdyz dam galerii kliknu na komunitu a tam se mi obevi bud se mam pripojit nebo offline kliknu na pripojit a nacita se to strasne dlouho nevite jestli to mam udelat jinak ??

 72. Ahoj, mám problém. Koukala jsem na postupy při stahovaní modu do the sims 4….píše se všude, že musím do the sims 4 a do složky mods musím jít… jenže ja tam zadnou takovouhle složku nemám 🙁

 73. ahoj chtěla bych se zeptat: jak dostanu fotky z sims 4 do počítače? dělám příběh a nevím kde mám vzít ty fotky 🙂

 74. Ahoj,
  chci se zeptat, jestli jde to, když se TS4 nainstaluje na jeden počítač a pak, by se ta hra nainstalovala na další a hrála by se už jen tam. Je to možné?

  • Ahoj, To nepůjde koupit, nevím to na 100% ale k čemu bys ho potřebovala ? Navíc v té hře nejsou parkoviště =D

 75. Ahoj muzu se zeptat ja kdyz zapnu the sims 4 tak se mi hra seka a nebezi plynule . Prosim poradte ja asi umru kdyz to nebezi plynule

 76. Ahoj,
  v The sims 4 do sbírky domácnosti v Zahradničení mi chybí rajče, kde ho najdu? Už nevím kde hledat. Díky

 77. ahoj mohla bych se zeptat jak se dostanu do nemocnice treba kdyz je simik nemocny nebo bude mit siminka dite jak se dostane do nemocnice nikde ji nemuzu najit ??

  • Ahoj, nevím to jistě ale myslím že na to potřebuješ nějáký doplněk ( za peníze ) do té hry, jinak se tam asi nemůžeš podívat.
   Simíci tam jdou „bez tvého dohledu“ 🙂

 78. Ahoj, chci se zeptat, co se přesně děje s duchy ? Mě totiž umřela „babička“ a zjistila jsem, že její duch bydlí v nějákém jiném domě, a dokonce za ní můžu i hrát…. s dalším simíkem to tak nejde, co mám udělat aby to šlo ? díky za jakoukoliv odpověď 🙂

 79. A JESTE JSEM SE CHTELA ZEPTAT JESTLI VYSLA NOVA SERIE SIMIKU KDYZ SI JI CHCI AKTUALIZOVAT TAK SE MI UKAZE NIC NOVEHO TAK JESTLI TEDA NECO VYSLO

 80. Zdravím všechny a potřebovala bych pomoct se sims 4. Včera mi hra normálně šlapala, jenže dnes jsem ji spustila a naklikla na domácnost a dala „Hrát“, jenomže místo toho aby mi to najelo na tu domácnost, tak tam mám ty 3 světy, promenádu atd. a zase dám hrát a zase mi tam najedou ty města. Nevím, jak to mám vrátit zpět, abych mohla zase hrát za simíky. Poradí mi prosím někdo? Děkuji moc R

 81. Jak dat pric takovou kamerku misto mysi ejde my s tou kamerkou nic ani ulozit hru upravovat ukoncit hru fakticky nic prosim odepiste

 82. Dobry den,
  Potrebuji radu ,asi jsem si to nekde odklikl nebo nevim ale mam 3 simiky u vsech mi normalne vyskoci zda chci jit do prace s nim nebo ne …ale u toho jednoho mi to porad nejde a nevim jak na to on se vzdy zbali a jde normlane makat ale ja bych chtel s nim ale to okno se neobjevi …nevite nekdo kde je chyba nebo jak na to .. Dekuji.
  Tomi

 83. Poraďte mi mám taký problém že som si stiahla z galérie dom ale v ňom boli iné predmety nové koberce A tak A odvtedy mi blbne hra tým že nábytok mi mení akoby textúru ako by som mohla odstrániť ten problém ?

 84. Ahoj, nedávno jsem si stáhla TS4 Limitovaná edice (+ Hurá do práce!). Na ploše se mi zobrazilo pouze TS4 a nevím kde je Hurá do práce!? Nevíte kam se mi ta hra uložila?

 85. Dobrý den,
  po poslední aktualizaci mně Sims 4 nešly spustit. Odinstalovala jsem Sims4 a znovu nainstalovala. Aktualizoval se mi Origin i Sims 4, ale hra nejde znovu spustit. Objeví se hlášení: „Nelze spustit hru. Origin momentálně neběží. Před spuštěním Sims 4 nejprve spustťe Origin. [d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] “ ačkoliv Origin prokazatelně běží. Odinstalovala jsem Microsoft Security Essential – stejný výsledek. Můžete mi poradit jak hru spustit.
  Děkuji za odpověď.

 86. Zdravím, vyskytl se mi malý problém u hry The Sims 4. V originu mi to píše, že je nutná aktualizace. Vždy se hra aktualizovala bez problémů, ale najednou se aktualizovat nechce. Pod „obalem“ hry v originu je nápis „ve frontě“. Po nějaké chvíli se origin sám vypne. Po tom, co ho zapnu je pod „obalem“ napsáno „aktualizace byla přerušena“. V této chvíli se aktualizace musí spustit znovu, jinak to nejde. Nevíte někdo prosím co s tím mám dělat? Jsem z toho celkem zoufalý… 🙁

 87. Ahoj, koupila jssm si Hurá do práce, a dělám kariéru lékařky, dostala jsem se až k povýšení (8) a mám za úkol porodit jedno dítě, abych dosáhla dalšího povýšení, ale nechodí, tak žádné těhotné siminky, tak jak mám nějaké dítě porodit? Poraďte mi prosím…děkuji

   • To jsem už vyzkoušela, ale mojí siminku odrodí jiný doktor. Vyčetla jsem si, že by se tam měla občas objevit těhotna siminka, ale já asi neměla štěstí nebo nevim, ale nemohla jsem prostě pohnout dál v kariéře, což me dost naštvalo :/…

 88. Chtela by jsem se zeptat ak se zaregistrovat do komunity v The Sims 4.!
  Hru hraju uz delasi dobu ale nejsem zaregistrovana v komunite, kamarad mi rikal ze musim hru odinstalovat az nainstalovat spatky a prihlasit se je to prevda??
  Dekuju za kazdou radu-odpoved 🙂

 89. Koupila jsem plnou hru a v pohodě ji nainstalovala.Když jsem ji zapla naskočila v pohodě,ale pak se hned sekla jak se ukazuje The Sims 4.Potom o jeden den později jsem ji zase zapla a doufala,že naskočí a jo! naskočila.Tak sem si vytvořila postavu jenže pak se to ůplně seklo,když jsem na postavu klikla myší a chtěla jsem jí upravit boty..A to od té doby se seká pořád u postavy.Nevím co mám dělat prosím moc PORAĎTE MI NĚKDO KDO VÍTE JAK.A pro info:mám vše co ta hra potřebuje v mém notebooku jak je napsané na obalu.Fakt nevím proč,prosím moooooc poraďte fakt se na ni těším jak ji budu hrát a stála 1299 o to víc se na ni těším jinak to bylo na houby ji kupovat,když se seká! prosííííím mooooooooooooooc!

  • Prosím odepište co nejdřív fakt nevím co mám dělat dokonce jsem restartovala pc ale zase se hra sekla !

 90. Jsem z toho celá smutná,protože to byl dárek k mému svátku od babičky.A ještě,když to stálo tolik! 🙁

 91. Dobrý den,
  při spuštění hry se mi zobrazí jen úvodní nápis The Sims 4, ale nikde nemohu vstoupit do žádného menu, nikde v pravo nahoře se mění šipka na palec, ale nic tam není ani po kliknutí se nezobrazí žádná nabídka. HW mám více než dobrý na tuto hru. Hru jsem zkusil i přeinstalovat, ale přesto se do ní bez „menu“ nedostanu. V čem to může být. Děkuji.

 92. Dobrý den chtěla bych se jenom zeptat jestli nekdo víte kde se aktualizovává hra the sims 4 říka mi to že si mám aktualizovat hru přes origin ale já ani nevim kde to najít prosím poradite mi nekdo 🙂 děkuju

 93. Chtěla bych se zeptat jak můžou mít simíci tetování. Když je vytvářím tak to jde, ale když se mi narodí dítě a pak vyroste tak už nevím jak může to tetování mít.
  Děkuji za odpověď.

 94. Ahoj mam problem kdyz jsi chci instalovat the sims 4 pise mi to ve fronte uz to tak mam 2 dny nevite nekdo co mam delat?? dekuju

 95. Ahoj všichni, v Ts4 si právě stavím barák, ale zřejmě jsem zadala omylem nějakou zkratku a nejdou mi zkratky z klávesnice…
  Když dám T nic se nestane, a když dám Z/X ( což má být přiblížit nebo oddálit) vrátí se ta akce co jsem udělala, třeba to odstraní křeslo…

  Prosím o pomoc.
  Simča

 96. Koupila jsem si dodatek, dala ho do počítače ale jakoby se nic nestalo. počítač na DVD nereaguje. Prosím moc pomozte mi, co mám dělat???
  Káťa

 97. Prosím vás smím se zeptat jak se dává hra the sims 4 plná verze do češtiny? Budu ráda za každou odpověd

   • Měla bych též dotaz, ohledně jazyků. Dá se nějakým způsobem, nastavit ve hře místo češtiny, angličtina a jestli ano, tak jakým způsobem?

 98. ahoj 🙂
  asi pred 4 mesicema jsem normalne hrala the sims ale v srpnu jsem jela na dovolenou a prijela jsem domu a chtela jsem hrat the sims otevrela jsem mi tam ikona spustin atd.. Neslo to spustin tak jsem to nekolikrat skousela nainstalovat asi uz 10 krat a porad nic . CHtela bych poradit kde muzu najit produkcni kod na origin nikde ho nemuzu najit 🙁

 99. Dobrý den prosím vás nevíte někdo proč my nejde stahnout nejaka postava ve hře the
  Sims4 z galerie od ostatnich hraču, komunity dám připojit a čekám a čekám a furt
  Se my to toči a píše připojovani ale nic se nestane nevite nekdo proč the sims4
  mam sice ztaženi ,ale byl bych rád za radu nebo pomoc děkuji všem za odpověd:

 100. Nejedou mi mody -_- nechápu proč předtím mi všechno normálně fungovalo a pak jsem po delší době hru zapla přidala pár modů a … všechno bylo pryč! musela jsem si vytvořit nového simíka a mody nefungují taky 🙁 a taky mi nejede galerie… objeví se jen „Moje knihovna“ ale jinak nic a ani v tá mojí knihovně nic není … Nedokázal by mi někdo prosím pomoc ? předem děkuju. 🙂

 101. dobry den,
  ked zapnem hru, origin odo mna chce e-mail alebo ID a password.
  asi pred pol rokom som tuto hru hral. ale zabudol som ake udaje som zadal. ked kliknem na can´t access your account tak mi pride iba sprava s pismenami AE. neviem sa do hry dostat. mam ju riadne zakupenu z obchodu. viete mi pomoct?
  dakujem,
  M.

 102. Ahoj já mám problém… Před nedávnem jsem si koupila TS4 a včera jsem si ji nainstalovala…. Jde mi úplně bez problému,ale když jsem klika na ikonu Galerie tak mě nejde se vůbec přihlásit:/.. Furt mi to píše že jsem offline a že se musím přihlásit,když kliknu na to že se chci přihlásit hroznou dobu se to načítá a někdy se to ani nenačte a když se to náhodnou načte tak se nic neděje… nevíte co s tím? 😮 děkuju předem za pomoc a budu vděčná za každou radu:D

 103. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jak pronest pripitek v the sims 4? 🙂 Při oslavě nevím na co kliknout a jak ho provést.

 104. Ahoj mohl by mi prosím někdo poradit ? Když dám simíka, aby šel do práce (a kliknu,že chci jít s ním) tak se mi tam zobrazí všichni zaměstnanci nemocnice,ale budova nemocnice se mi nezobrazuje (tohle se děje i u policie atd.)

 105. Prosím poraďte…:(( Já jsem nemohla kliknout na tlačítko „hrát“ protože se The Sims muselo aktualizovat a já jsem tu možnost aktualizovat odkřížkovala a teď nemůžu hru ani hrát ani aktualizovat co mám dělat když nemůžu kliknout ani na jedno z těch tlačítek?

 106. Už delší dobu mi nefunguje volba okna pro cheaty….Netuším čím to je, ale pokaždé, co zmáčknu volbu, tedy CTRL+SHIFT+C, se NIC nestane. Zkoušela jsem už i obnovit nastavení, ale bez úspěchu. Nemohli by jste mi poradit?

 107. Ahoj mohly by jste mi prosím poradit co mámdělat když mi simici nechcou hodit vůbec do domu za odpovedi děkuji 🙂

 108. Zdravím, Jak pohnu objekt do prava, leva, nebo místnost aby věci byly třeba na pravo, nebo na levo. Díky za odpověď.

 109. Ahojte…
  Když jsem začala hrát hru Smrtku sem ve hře nějak moc nevídala ale začala se nějak moc objevovat v parcích a pořád tam něco jí….
  Nelíbí se mi jak moc ztloustla poradí mi někdo co mám udělat aby ta smrtka nebyla tak tlustá? :“c

 110. Dobrý den, měla bych dotaz, hru The Sims 4 jsem měla už předtím staženou na Originu a normálně jsem hrála,ale dnes jsem se přihlásila a chtěla hrát a objevuje se mi tam tohle: Nelze spustit, protože chybí nebo jsou poškozena požadovaná herní dat. Zkuste prosím přeinstalovat hru. [85262c58:29f00e76:00000000:00000000] Nevíte o co se jedná, už opravdu nevím co mám dělat

  • To může být spousta důvodů, nejlepší bude asi zálohovat herní data a přeinstalovat hru. 🙂

 111. Ahoj,
  V simsu mám víc rodin za které hraju. Jak mám udělat, aby té první neběžel čas, když zrovna hraju za tu druhou. Protože když jsem hrála za tu jednu a další den jsem zapla tu druhou, tak jsem měla měla jiného přítele, do práce chodili pozdě. Tak jsem zkusila vypnout autonomii. Pomohlo to v tom, že nic nedělali dokud jsem za ně opět nezačala hrát, ale čas ubíhal stejně té druhé rodině, i když jsem jsem hrála za tu první, takže opět chodili pozdě do práce. Dá se s tím něco dělat a nebo musím hrát jen za jednu rodinu. Děkuju moc
  Doufám, že jsem to napsala aspon trochu srozumitelně:)

 112. Potřebuju pomoct mám už dlouho the sims 3 a 4 a když si to chci aktualizovat tak mě to dá do fronty.V té frantě jsme už 6 hodin a už mě to štve.
  Prosím o pomoc

  • Ahoj, ano dá se to. Dáš menu ve hře (když hraješ Esc) a pokud chceš odejít tak dáš ukončit hru a ono se ti objeví uložit a okončit, tak to dáš , a nebo jestli chceš na hlavní nabídku tak dáš hlavní nabídka ono se ti ukáže uložit a vrátit se na hlavní nabídku, tak to dáš a máš svůj dům uložený.

 113. Ahoj,mám menší problém se zapnutím hry, hru The Sims 4 mám už od předminulích Vánoc (2014), vše šlo až do dnes kdy mi to zlobilo (hrála jsem a vypnula, od té doby to nejde). Dala jsem aktualizaci která se mi objevila čistou náhodou vedle hry, dala jsem aktualizovat a od té doby to nejde.Když jsem dala hrát oběví se mi že se to nemůže spustit (Unable to start :The current user is not entitled to run The Sims 4 in the installed language, nevíte co to znamená??).Nevím co mám dělat .

 114. co dělat když v the sims 4 chci v galerii spustit komunitu ale když se připojuju tak to trvá strašně dlouho

 115. ahoj, chtěl bych zjistit kolik mám nahraných hodin a nevím kde je to napsané… prosím poraďte 😀 předem děkuji

 116. Poradí mí někdo proč se mi v simsovi 4 rodí furt samí chlapci není to tam někde nastavené hrajů to x hodin různé simíky a vždy se narodí chlapec.

 117. Ahoj, mám takový problém ,když jsem nainstalovala hru měla jsem jí v angličtině a fungovala bez problému, ale pak jsem si chtěla přepnout na češtinu…. vyzkoušela jsem spoustu způsobů ,ale vždy mi ve hře pak chybí část textu nebo interakce, prostě jsou tam prázdná políčka. Nevíte co je za problém ??? Nejsem moc dobrý angličtinář a kvůli každému slovíčku nechci chodit pro slovník … díky za odpověď

 118. Prosííííííííííííííííííím o radu jak se v The Sims 4 jde připojit ke komunitě, když jsem offline zkoším to, ale nejde to pořát to píše pokus o připojení a hledá to třeba i tři hodiny a ni prosím poraďte prosíííííííííííííííím moc děkuji předem

 119. Dobrý den..mám hru The Sims 4…a odinstalovala jsem ji..protože se mi sekala..teď si ji chci nainstalovat znovu a nejde mi to…pise mi to..ze tento kod uz byl pouzit a nejde znovu pouzit..co mam delat??? Dekuji..

 120. Zdravím 🙂 Jednou, při aktualizaci hry The Sims 4, se mi bohužel přerušila aktualizace. Zkoušela jsem hru tedy aktualizovat znovu. Samozřejmě, hru sem spustila, no nebylo možné abych v ní měla zaplé downloady. Vyžaduje to zapnout je v nastavení a restartovat hru. To jsem učinila, no..a hra mi prostě nejde spustit. Po další aktualizaci hry, hra normálně šla, no samozřejmě bez downloadů, a všechno se to opakovalo. Dokola mi to hlasí ten samý problém „85262c58:29f00e76:00000000:00000000“. Hru jsem už i přeinstalovala. No k ničemu to nebylo. A nějak se mi nechce do toho abych odinstalovala downloady, nebo něco podobného… 😀 Budu hrozně moc ráda za odpovědi. Děkuji předem:)

 121. Ahoj, nemůžu přijít na to jak mám přestěhovat jenom určité simíky z jedné domácnosti. Jde to vůbec? 🙂
  předem díky…

 122. Měla jsem Sims 2 a tam když Simík udělal něco výjimečného (narozeniny, svatba), nebo to dělal poprvé (pusa, sex), tak se spustilo krátké video.
  Pak jsem měla nějakou neúplnou verzi Sims 3, a tam to nebylo. Je to tím, že jsem měla špatnou verzi, nebo to bylo jenom k Sims 2? A jsou tahle videa k Sims 4?

  • Ahojte, nevím zda tady ta komunita funguje, ale chtela bych se zeptat jestli u The Sims 4 jde změnit povaha simíka. Popřípadě celeho i vzhled.
   Děkuji za odpověd 🙂 a hrajeeeem

 123. Dobrý den, jsem velkou fanynkou téhle hry a velmi by mne zajímalo kdy vyjde sims 4 pets, a také čekám stále na odpověď na minulou otázku. Vaše fanynka Pavlína. =)

 124. chtela bych se zeptat jak třeba uložím do galerie dum Např: někdo natačí na youtube a řekne at do galerie např. honzanovak uloíme barak a jak se to dela?

 125. ahoj, chcem sa spytat ci neviete kde moze byt problem ze simik vide hore schodami ale dole uz nechce ist ukazuje v bublinke ze neda sa a nebrani mu tam ziadny predmet..neviem kde moez byt chyba 🙁 mam na dome aj zaklady a ked som dala na prizemy odstranit podlahu schody siahali az podnu nemoze byt problem tam? ale aby siahali iba po prizemie a nie nizsie to mi nejde.. viete poradit?

 126. Když si chci stáhnout něco z knihovny tak tam mám jenom svoje simíky příjde mi, že mi tam chybí přihlášení nebo tak něco. Prosím poraďte

  • Ahoj, nahoře klikni na “komunita“ 🙂 Pokud ti to nejde, tak si musíš udělat účet u originu, pokud máš ale TS4 stáhlé bez originu, tak ti to domnívám se, nepůjde. Aspoň myslím, nejsem velký znalec :DD

 127. potřebuju pomoc když zapnu hru the sims 4 a dám menu začne mi tam blbnout grafika nevím co stím mám dělat ???

 128. Ahoj, když jsem měla vytvořenou jednu rodinu a vytvořila jsem si k tomu i druhou rodinu, nevíš, jak mám opět přepnout na tu první? V trojce to bylo jasný, ale tady to tak nějak nevidím 😀

 129. Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda existuje stránka na downloady i česká, v The Sims 3 Resource mi stahovat nejde a to jsem přihlášená, prostě to nejde, navíc se mi to tam zdá nepřehledné. Ještě se chci zeptat zda jde stahovat downloady i do TS4 Demo, něco jsem si stáhla, ale je to zabugované a hlavně se mi tam objevili jen tři položky, přitom jsem si jich stáhla nejméně dvacet, takže nevím v čem je chyba, za veškeré ohlasy předem moc a moc děkuji 🙂

 130. Zdravím, marně zkouším umístit objekt mimo síť. Zkoušela jsem jak Alt, jak to co je jako tip ve hře – písmeno G. Ani jedno mi nefungovalo. Jak je to možné? Docela mě to štve.

  • V jeho inventáři najdeš domácí úkol. Pak už na něj klikneš a dáš: Udělat domácí úkol. A je to hotovo!

  • kliklni na inventář, potom klikni na takovou knížečku s názvem- Domácí úkol a klikni na- udělat Domací úkol 🙂

  • Ahoj chci se zeptat koupila jsem si obchod, večer jsem Siminku poslala domů a když jsem tam ráno chtěla jít, tak nevím jak se tam mám dostat. Předem děkuji za odpověď

   • V pravo dole máš vedle potřeb atd. taky ikonu obchod, na ni klikni a dej „cestovat do obchodu“ nebo něco tomu podobného. 🙂

 131. Ahoj! Chtěla bych se vás zeptat, jak mám udělat aby se mi staženě vlasy neleskly?
  Vždy když si některé stáhnu, začnou se lesknout a když jsou na nějaké simince v režimu života, jsou na nich takové žluté čáry.
  Poraďte prosím jak se toho zbavit?

 132. Ahoj mohla bych se zeptat jsou downloady zdarma? já si myslím že jo, ale kamarádka mi říkala že se za to platí.. jak to teda je? :O 😀 díky za odpověď 🙂

 133. mám problém, od té doby co mám Windows 10, tak se mi už od samého spuštění hry, neobjevuje ukazatel myši. potřebovala bych pomoc, dost mě to naštvalo. Prosím. 🙁

 134. ahoj ve hře jsem se stala duchem a hraju za něj chci si vzít smrtku mám sní dobrej vztah v lásce i v přátelství a nejde mi to
  prosím někdo poradte
  Díky

 135. Ahoj, slyšela jsem že existuje klávesová zkratka, která mi v režimu stavby umožní dát podlahu jen na půl čtverečku v mřížce, je to pravda? Nemohl by mi ji někdo napsat prosím?
  Předem moc děkuji za odpověď! 🙂

 136. Ahoj,
  od nové aktualizace s trojnásobnými zrychlenými dovednostmi, se mi the sims 4 neustále seká. Laguje se, velké bagy atd. Zkoušela jsem promazat všechny móny a vyndat ze složky všechny obrázky, ale nic nepomohlo. Už si nevím rady, proto jsem se obrátila na vás. Prosím o odpověď.

 137. Ahojky lidičky, mám takový problém s plněním aspirace. Vybraná aspirace nejlepší kamarád na světě a nejde mi získat nejlepšího kamaráda!
  Se simíkama jsem v dobrém vztahu mám asi u 4 plně zelenou a přesto se mi tam nezobrazuje interakce stát se nejlepšími kamarády.
  Stalo se to někomu, nevíte někdo co s tím, nějaká rada?
  děkuju moc

 138. Zdravím,
  Nainstalovala sem si hru The sims 4 když ji chci spustit tak mi tam naskočí tabulka a v ní je napsáne tohle: Nelze spustit hru: Obsah vašeho adresáre s uloženými daty byl vytvoren v novejší verzi The sims 4, a proto ho není možné načíst. Než se pustíte do hraní, prosím aktualizujte si hru pomocí originu

  Prosím odpoved dekuji

 139. ahoj mám jistý problém hru mám již úspěšně nainstalovanou ,ale po čase musím počítač vyměnit a nevím jak dát již mou zaregistrovanou hru do druhého počítače předem děkuju

 140. Ahoj, chci se zeptat zda někdo nemáte zkušenosti s tím, když mám v sims 4 jdeme jist, koupenou restauraci jsem jako majitel a mám už druheho kuchare, ale porad mi tam vari jen jeden. Muj dotaz zni, jak mam udelat aby varili oba najednou ? Diky P.

 141. ahoj mám problém ,vytvoořím si simíky vyberu dům ale dál se nedostanu,kliknu na dům začne se to načítat ale hodí mě to zpátky na mapu:( co stíím prosíím

 142. Ahoj, mám rozšíření Život ve městě. Tady nově některé nové kariery davaji SIMIKUM za ukol navštívit trh s kořením. Našla jsem ho, ale nemám ho aktivní. \Jen vidím papričku s komentářem o trhu koření, ale cestovat tam nemůžu. Stejně tak do Módní čtvrti. Pomůžete mi někdo co s tím? Díky L.

  • Na trh s kořením a celkově na jakýkoliv festival se dostaneš tak, že v městě z rozšíření Život ve městě navštívíš nějaký pozemek a odtud si najdeš ceduli, která by tě měla přesměrovat na právě aktuální festival.

 143. Ahoj mám takový problém nejde mi spustit můj balíček šťastné a veselé.Hra mi zlobila a tak jsem jí odinstalovala a zase nainstalovala a není to tam,přesto že mi to na originu ukazuje že to tam mám.Prosím poraďte mi za odpověď předem děkuji.

 144. Když je moje siminka unavená pošlu ji spát ale ona se hned probudí a změní se jí nálada z Nesvá na Hravá nebo Flirtující nebbo podobně. co s tím?

 145. Ahojte, mam problem, ked stiahnem download a vložím ho do zložky mods (má koncovku .package) vôbec nenačíta hru. Načíta ju akurat po námpis The sims4 dalej sa zasekne a musím použiť spravcu uloh a tam piše že sims neodpovedá. Ak by niekto vedel čo stým budem rada za odpoved ♥

  • stalo se mi to samé
   nejspíš si stáhla download do TS3
   prohledej složku mods jestli tam nemáš něco do TS3

 146. Bude to znít blbě, ale co mám dělat s tím druhým diskem (když si koupíte hru, máte tam dva disky) nevím co s tím, na tohle moc nejsem, poraďte prosím

  • Já teda normálně vložila druhý disk a pak čekala až si to samo nainstaluje, co potřebuje. A všechno ok.

  • Oběkty může zmenšit klávesou vedle eteru s závorou a zvětšuješ tou druhou kláveso s závorkou

 147. Já tu mám problém že se mi nechtějí zobrazovat slova jako třeba plavky nebo v té aktualizaci s těma batolatama všechno. Předtím jsem měla takovej ten Trial na 48 hodin a pak jsem si koupila plnou hru. Jde s tím něco udělat? Pokud ano budu ráda za odpověď.

 148. Ahojky, mám takový menší problém dneska si stahuju The Sims 4 a už asi 6.hodin se mi stahují a mají 4,4% stalo se to někomu že to trvá tak dlouho?????????????? 🙁

 149. Nevíte někdo, jak můžu při stahování The Sims 4 z Originu, zrušit stáhnutí určitého dodatku tak, aby se mi nestáhnul hned po spuštění hry?

 150. Ahoj, mohu se zeptat, jak sdílet domy a simíky? Všude se píše, že v galerii a tlačítkem sdílet. Jenže já tam to tlačítko nemám. Je pouze možnost smazat. Nevíš, kde by mohl být problém?

 151. Ahoj, jelikož se mi stala taková dost nepříjemná věc, tak moc prosím o vaší pomoc.
  Normálně jsem hrála, vytvořila jsem si dům a dala uložit… a když se hra ukládala tak mi přestal pracovat počítač 😀 takže hra se samozřejmě, k mojí smůle, neuložila…. Chci se zeptat, jestli je možné, že se moje hra někde uložila a pokud ano kde a jak se k ní dostanu? Děkuju předem za odpovědi :))

 152. ahojte pls poradte abych byla online tak dám connect wifi mam vsechno ale jak dlouho se to „připojuje“?
  Předem děkuji za odpověď.

  • ahoj v ts4 se zatím nedá koupit jídlo leda že klikneš na květináč dáš objednat baliček např. ovoce a máš ho

   nebo můžeš chodit po světě a skízet ho

 153. Ahoj 🙂 Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte zda se dají simíci, které jsem měla v demoverzi hry nějak přetáhnout do plné verze hry 🙂

  • Zkopírovat složku tray z dema do plné hry. ( Moc si to uz nepamatuju, ale myslím že tak jsem to delala. Ta složka by mela byt v dokumentech)

   Nebo si je znovu stáhnout v galerii, je třeba dát do vyhledávání své origin jméno

 154. Pozval jsem návštěvu, oni si tam zpívali, když odešli domů opakovaně v domě v kuchyni zní jejich hlasy jak zpívají. Už mi z toho hrabe. Prosím pomozte.&

 155. Prosím o radu ,ztratila se mi rodina … Normálně jsem je stěhoval a všechno v pořádku , příjdu druhý den na Pc a rodina se mi ztratila co s tím ?!?

 156. Ahoj, prosím potřebuju poradit, jak přejít přímo ve hře do módu „online“. když kliknu na „go online“ tak se to může načítat třeba dvě hodiny ale nikdy nic. neporadí mi někdo, prosím? 🙂

 157. Kde se připojuje na net ve hře ? mám tam plno dodatků, ale nemohu je do hry dostat protože se mi nejde připojit. Děkuji

 158. Mám stáhlé Sims 4. Chtěla sem si stáhnout nějaké oblečení a vlasy z internetu. Nefunguje mi to… Je problém v tom že nemám Sims 4 koupené?

 159. Ahojte mám taký problém mala som demo verziu a normálne som hrala a teraz som si kúpila originál nainštalovala normálne ale v hre mi neukazuje nové texty ( keďže bola aktulizácia a ja som v deme nemala ani bazény) a napríklad keď kliknem na bazém tak mi ukáže len nevypnené štvorčeky . Vie s tým niekto pomôcť?

 160. zdravím mám zakoupeno ts4 a hraju ho už dost dlouho nedávno jsem si všimla že má siminka nemůže zvedat batolata. Navíc se jí pořád spouští interakce (zjistit co se děje) neví někdo co s tím?

 161. Dobrý den, já zkusila to jak se z internetu stahuje, funguje to, jenže mám problém ten, že když tam mám víc jak 1tu věc staženou a v přidanou do toho modu , tak se mi hra nepustí. Co s tím mám dělat? Děkuji

  • Bude to chybným downloadom. Neviem z ktorej stránky si sťahovala, ale môžem ti doporučiť ,,The Sims Resource“. Z tadiaľ mi všetky downloady čo som skúsila fungujú.

 162. Ahoj, mám dodatok hurá do práce a keď chcem aby si siminka vyskúšala oblečenie z figuríny tak sa normálne zatočí ale má na sebe to oblečenie ktoré nosí normálne. A tak isto aj keď to oblečenie kúpim. Som z toho úplne naštvaná 🙁 :/.

  • ahoj, jde to hlavně přes počítač, ale pokud máš rozšíření the sims hurá do práce jde to snadno , je tam navíc jeden svět ve kterém jsou jen obchody které mužeš i vlastnit…

 163. Dobrý den chtěla bych se zeptat zda jde navolit více věcí na simíka v úpravě simíka? Jako např. v líčení abych jí mohla dát i linky i řasy i stíny… nebo v oblečení i kalhoty i sukni… jde to??

 164. Chci se zeptat jak mohu mít dva simíky najednou myslím to tak že siminka má 2 přítele a jak to udělat tak aby neřárlil nikdo na nikoho?

 165. Chcela by som sa sa spýtať ,či je možné ak je simík tehotný tak či sa s ním nedá zájsť do nemocnice (mám rozšírenie Hurá do práce!). Zaujímalo by ma to lebo v The Sims 3 sa to dá 😀 Vopred ďakujem za odpoveď 🙂

  • Dobrý den, nejde se mi přihlásit, přestože údaje si pamatuji přesně, co s tím?
   Děkuji, Kamila.

 166. Ahoj chtěla bych se zeptat jak „opravit“ The sims 4 když mám posunutý obraz nahoru a nemůžu nahoře najít nabídku možností,galerii, atd. dole je černý pruh.
  Není to chyba monitoru protože když jdu normálně např. na internet nebo tak tak je obraz normální.
  poradte mi prosím. Děkuji.

 167. Jak jsem stavěla tak sem držela nějakou klávesu a objevila se okna hlavní nabídky a nevím co mam delat

 168. Ahoj hodně vidívám v galerii těhotné siminky,jaké budou mít pohlaví…a já bych chtěla vědět jak tu těhotnou siminku vytvořit.Díky za odpověd předem

  • Ahoj, nevím jestli je to tím ale myslím že by to mohlo být tím že za danou hru chvilinku hrají a když už je siminka těhotná teprve jí uloží do galerie. samozřejmě si to jen myslím a nevím to , takže to třeba nějak jde , ale jak už jsem řekla nevím.

 169. Ahoj, zkusila jsem cheat pro full screen a teď když to dám zpátky tak je posunutý obraz. Prosím poraďte mi.
  Děkuji.

 170. Když hraji za domácnost, ale chci si vytvořit novou, tak tu starou uložím a jdu vytvořit novou. Ale jakmile novou domácnost vytvořím a uložím do světa, ta stará už tam nikde není.

 171. Mám dotaz, nedávno mi kamarádka dělala cheaty na the sims 4 a vše bylo ok potom když jsem si hru chtěla zahrát musela jsem ji aktualizovat a najednou hra mi nejde spustit prosím o radu :/

 172. Ahojte kúpila som si The sims 4 a ako som ho stiahla tak som si chcela dať doňho mody a zistila som že ho nemám v dokumentoch. Prosím Vás, poradili by ste mi ?

 173. Ahoj, můžu se zeptat, jak se normální podlaha změní na trojúhelníčkovou? Hledala jsem to takřka všude, ale nemůžu je najít…

 174. Ahoj, právě s jedním simíkem dělám aspiraci neplecha, a nemůžu přijít na to, jak mám ucpat záchod . děkuju za odpověď

 175. prosím!!! kdyz mam stahnute downloady vytvořim si postavu kde mam stáhnute vlasy vypadaji pěkně vsechno, ale když zapnu hru uz hraju normalně tak stich krasnych vlasů jsou nudle jsou prostě zkreslene a vypada to hnusně a to u všech stahnutých 🙁 co mam dělat?

  • Mam stejny problem, ale jelikoz jde o mody, ktery tvurci hra ani samotna hra plne nepodporuji neda se stim uz nic delat

 176. Ahoj, když si stáhnu vlasy, dám je své simince a zapnu si hru, má na nich nějaké pruhy které se dají nějak oddělat ale já nevím jak, víte to někdo prosím? 🙂 Děkuji za odpověď 🙂

 177. Ahoj včera jsem na Vánoce dostala the sims 4 a the sims 4 psi a kočky. Když jsem si vše nainstalována a spustila zjistila jsem,že se mi neukazují žádné věci ohledně mazlíčků. Tím myslím to jak na něco kliknete a mate si vybrat co uděláte ( kliknete na ledničku a objeví se : otevřít, vařit …) ohledně mazlicku se mi tam neukazuje vůbec nic. Viděla jsem,že se nekumu taky neukazuje ale třeba jen dvě Polička ne všechna. Tak jestli by někdo věděl tak bych byla rada za každou radu.

 178. ahoj, dostala jsem dodatky psi a kočky. jenže když kliku na jednu z možností na jiného simíka ukázují se mi tam prázdná políčka… nevíte co s tím??

 179. Zdravím, chtěla jsem se zeptat… Mám TS4 nainstalované v starém počítači a mám tam jednu docela slušně rozjetou rodinu.Teď mám ale počítač nový a o tu rodinu bych celkem nerada přišla 😀 Bylo by nějak možné přetáhnout rodinu do nového počítače tak, aby zůstaly zachované všechny vztahy a dovednosti? Popřípadě jak? Předem moc děkuji za odpověď ^^

 180. Ahoj, simíky na PS4. Vytvořila jsem si rodinu a potom začala město zaplňovat dalšími rodinami. Když jsem se ale chtěla vrátit ke hře v první rodině, tak už nemohu hrát za všechny, ale pouze za jednoho simíka. Proč? Jak se prosím vrátím ke hraní celé rodiny? Děkuju za odpověď.

 181. ahoj nejsem si jista, zda zde mam cekat na odpoved, ale potrebuji pomoc. Nedavno jsem dala dohromady jeden par a meli svatbu, ale jenze se mi svatba nepovedla uprostred ty akce jsem vypla hru bez ulozeni coz znamenalo, ze se muj celkovy uspech vymazal a ja je davala dohromady znovu. Kdyz se mi je ale podarilo zasnoubit a ja chtela poradat svatbu neslo to, jelikoz mi to psalo, ze nejsou zasnoubeni. V nabidce nebylo ,,vymenit zasnubni prsteny‘ ani jine interakce nabizene po zasnoubeni, prestoze ve vztahu meli napsane zasnoubeni. Zkusila jsem je rozvest a dat zase dohromady jak z jedne strany polovicky tak i z druheho simika, ale mam porad stejny problem. Taky bych se chtela zeptat, jestli se simici ukladaji nejak automaticky a jestli se ta hra da pote nacist. dekuji za pomoc

 182. Ako donutit simikov pri spoloc.udalosti robili veci sucasne? Mapr. Sucasne poslouchat radio, soucasne se napit atd

 183. Ahoj, mám problém :/ Kdykoliv si něco uložím do galerie,nemám to tam.. Nevíte prosím někdo, co s tím? Jo a chtěla bych se zeptat, jestli lze přidávat do koupené hry stáhlé herní balíčky? Moc děkuji za případné odpovědi 🙂

  • Ahoj, uložené věci najdeš v „Moje Knihovna‘ tam máš všechny uložené simíky, pokud hledáš od nějakého hráče stačí dát „ostatní‘ a pokud hledáš svůj tak dej „Moje‘ Snad jsem trochu pomohla. 🤔

 184. Dobrý den, potřebovala bych zjistit jak mám dospělého nechat pronést přípitek děkuji za odpověď. 🙂

 185. Ahoj, nevíte někdo, prosím, jak řešit, když mi ze hry úplně zmizela přání simíků? Náladovka fungují normálně, ale přání se mi přestala zobrazovat. Děje se mi to u všech rodin už delší dobu. Nevíte někdo, co s tím?

 186. Ahoj, stáhla jsem si vlasy do the sims 4 a nejde mi změnit barva :/ nevíte někdo jak to opravit nebo co ? 🙂

 187. vzdycky se mi rodí tlustý batolata i kdyz mam oba rodiče hubený .. jak mam udělat aby se mi rodila hubena batolata? předem děkuji za odpoved

 188. Nevíte někdo jestli, když hraju za simíka a on má přítelkyni mimo mojí domácnost a pokusí se o dítě jestli ta siminka pak bude moct být těhotná, mít dítě a já budu platit alimenty?

 189. Dobrý den,mám takový problém,když jdu do galerie,tak se mi přes všechny položky ukáže červený kříž a píše mi to ,že položky nejsou dostupné,nevíte co s tím?

 190. je možné hrát pouze za dítě nebo batole? třeba že by za dospělého hrál počítač nebo něco a já bylo jenom to dítě které časem roste

 191. Dobrý večer,chcem sa spýtať môžu mat dvaja ľudia s inými menami a kontami taký istý produktový kód napr 1234-ABCD-5678-EFGH ku rozšíreniu napr Život na ostrove? Prod. kód slúži ku stiahnutiu napr spomínaného rozšírenia … prosím odpovedzte ďakujem vopred .

 192. Zdravím, mám koupené a nainstalované The Sims 4, ale při spuštění mi zčerná obrazovka a vyžaduje to po mně rozlišení 1600×900 – 60Hz, které mám nastavené normálně, ale přesto to nejde. Zkoušela jsem několikrát vypnout (to jde jen přes správce úloh..) a zapnout, ale situace je stále stejná. Jinak počítač splňuje požadavky ohledně grafiky apod.

 193. Ahoj mám rodinu o kterou nechci přijít a zároveň chci začít novou hru s jiným simíkem. Poradite jak na to?

 194. Dobrý den, mám dotaz: Mám rodinu a chci aby se jejich syn odstěhoval pryč a já za něj mohla stejně hrát Jako hrát s rodinou. Jde tedy o to, že bych měla dva domy a hrála za oba. Je to možné? Děkuji.

 195. Ahoj neví někdo jak se mám u siminky zbavit akné já to fakt nemůžu najít předem děkuji za odpověď.

 196. Ahoj prosímvás dá se změnit vzhled u batolete když se vám narodilo (nevytvořili jste si ho ) jestli ano jak ? 😅

 197. Ahoj se zeptat. Koupila jsem si dodatek život na venkově normálně mi fungoval všechno. Rozbil se mi pak počítač a přihlásila jsem se normálně zpátky na svůj účet na Steamu dodatek se stáhl, ale některé účesy i oblečení nejdou, ale co hlavně někde je ten svět život na venkově nezobrazují se mi tam žádné pozemky kam bych mohla nastěhovat simika. Nevím co s tím jestli se to musí nějak znova stáhnout nebo aktualizovat? Budu ráda když mi něco poradíte

 198. Potřebovala bych pomoct. Asi to sem píšu zbytečně, jelikož mě nikdo nepochopí a i kdyby, tak mi nikdo neodpoví, ale co už. Stala se mi věc, že jsem si chtěla přidat další balíček. Tak jsem ho tak dala a ta hra pak chtěla aktualizovat. Jakmile jsem ji aktualizovala a otevřela ji, že si zahraju, říkalo mi to, že nemám žádné balíčky, ALE když hru zavřu a dívám se jen do té aplikace, ve které se to kupuje, tak mi to ukazuje vsechny balíčky úplně v chillu. Předem děkuji za odpovědi

 199. Zdravím začala som hrat hru sims 4 a zo začiatku všetko pekné išlo no neskôr začal mat simik potreby a aj ked som ho posielala danu potrebu vykonať opätovne to simik odmietal..napr: simikovi treba ísť na wc pošlem ho na to wc no on to odmietne az do v tedy kym uz je pozde… Neviem čo stým ak viete poradiť prosím.

 200. Ahoj nevite nekdo co delat kdyz se mi zapl bezplatny rezim stavby ? vubec nevim co s tim a nikde to neni napsane nic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *