Upoutávka na kolekci Staré časy

V novém videu se vám představí nová kolekce Staré časy. Nový retro zážitek.

Česká upoutávka na Staré časy

V upoutávce můžeme vidět některé z novinek, které tato kolekce přináší. Nejprve si všimneme Simíků, kteří se líčí mimo režim pro úpravu Simíků. Obklopuje je při tom staronový nábytek, který hezky sedí k celému stylu – tohle je totiž pořádné retro!

A pak už zacinká zvoneček a je tady! Majordomus, sluha, který bude v domácnosti Simíků připraven splnit každé jejich přání. Uklidí, uvaří, opraví. Zatímco vaši Simíci se budou nalévat. Ehm, teda budou si nalévat něco dobrého k pití. Ale pozor, nejsou děti nějak potichu? To je podezřelé! Nejspíš objevily mámino malování a zkouší, jestli to také tak dobře dovedou. No co vám budeme povídat, je to spíš katastrofa. Ale snad to rodičům nebude vadit, ti už určitě někde leží. Když mají toho majordoma přece. Mohou si dopřát romantickou koupel, zatímco majordomus pracuje. Tedy, snad pracuje i tehdy, když ho zrovna nikdo nekontroluje…

Původní upoutávka na Staré časy v angličtině

Máme tady toho o této kolekci více, podívejte se.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oficiální videa se štítky , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *