Upoutávka na byty v rozšíření Život ve městě

Zaujala vás upoutávka na rozšíření The Sims 4: Život ve městě? A co teprve tahle upoutávka na bydlení! Z malého nevýrazného bytu až na střechu nejvyššího mrakodrapu do vlastního penthousu!

Byty a penthousy v The Sims 4: Život ve městě – česká upoutávka

Anglický trailer

Upoutávka ukazuje byty v rozšíření Život ve městě. Ty mají vlastnosti, které zásadním způsobem ovlivňují život v nich. Některé jsou blízko kvalitní školy, takže malí Simíci, kteří v nich bydlí, mají zázračně lepší školní výsledky, jiné jsou zase levné… a se špatnou elektroinstalací a netěsnícími trubkami (snad ne oboje najednou!). Byty s vlastností Pařební místo zase nikdy nebudou tiché a vaši Simíci v nich nebudou za žádných okolností postrádat společnost. Pozor na byty s vlastností špína, v takových se vám hygienické potřeby bude uspokojovat vážně těžce, zvlášť, když budou kolem běhat čtyřnozí „kamarádi“. Romantická aura se možná bude hodit, pokud budete chtít skvělý byt pro uhm, rozšiřování rodiny. Ale pozor na sousedy!

Sousedé vás mohou rušit svými zvuky milování, hlasitou hudbou, nebo mohou jen tak přijít k vašim dveřím se slovy „dovolíte do sprchy?“.

Ve videu uvidíte některé situace demonstrované na Jordan, novému nájemníkovi v jednom z bytů v San Myshunu. Ta začíná jako kritička v tom nejméně krásném bytě, ale postupně se vypracovává nejen v kariéře, ale také v bydlení. Protože penthousy jsou skutečně lákavé! Střešní bydlení, které se na rozdíl od bytů dá velmi dobře modifikovat, je pro ty nejúspěšnější Simíky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *