První nahlédnutí: The Sims 4 Oficiální herní ukázka

Oficiální herní ukázka nám naznačuje, na co se můžeme v nových Simících těšit. Novým editorem tvorby simíků počínaje, přes vylepšený mód stavění, a novým systémem emocí to nekončí! Ve videu uvidíte, jak Sophia pořádá párty, na kterou dorazili také Ollie a Andre. Jak dopadne Ollieho flirtování se Sophie, ukáže jí nakonec jeho raketu a zažijí spolu divokou noc? Podívejte se na video v článku!

Sophia, Ollie a AndrePo zjednodušeném editoru možná toužil každý, kdo si s tvorbou svých simíků chtěl vyhrát, a musel v The Sims 3 přepínat mezi editací jednotlivých částí těla. Nově bude možné simíky upravovat v editoru pouhým tažením myší, jednodušeji než dříve.

V režimu stavění je nyní jednodušší jak tvorba pokojů, tak i celého domu. Navíc je možné celý pokoj najednou přemístit úplně jinam, včetně všech věcí a dekorací, které v pokoji jsou.

Sophia a Ollieho raketaNový systém emocí funguje tak, že se simíci nacházejí v nějakém rozpoložení, na které má vliv okolní prostředí, dekorace, ale také akce ostatních simíků. Mohou být sebevědomí, ale také vystrašení, rozzuření, naštvaní, znudění nebo třeba flirtující, jako Ollie v herním videu.

Co na video říkáte? Těšíte se, až vyzkoušíte nový editor simíků a vytvoříte si svou celebritu? Nebo spíš na to, až vašemu simíkovi žádná simka neodolá poté, co uvidí jeho raketu?

3 komentáře u „První nahlédnutí: The Sims 4 Oficiální herní ukázka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *