Zmizelo naprosto všechno

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Zmizelo naprosto všechno

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Emília a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29414 odpověď

    Kikina

    Máme originál hru The sims4 s dodatky, hrajeme dvě, máme nahráno spoustu hodin. Jeden den nám vše zmizelo a vše je jako na začátku, s počítačem se nic nedělalo. Co máme koupené, lokace a pozemky,to tam zůstalo, ale všude jen základní domy a rodiny tak jako na začátku. Většinu jsme bouraly a rušily a měly tam už svoje rodiny a domy, spousty vytvořených postav. Zmitzely nám vytvořené postavy, domy, všechny výzvy co jsme s postavama splnily, zvláštní předměty za výzvy, sbírky našich Sinmíků …prostě všechno je pryč. Ale ty spousty hodin se ukazují tak jak jsme to nahrály. Stalo se to někomu? Jde to nějak řešit?

    #29582 odpověď

    Eliška

    Jediné co mě napadá je, že sis nechtěně smazala složku s uložením. Tu najdeš přes Electronic Arts-The Sims 4-Saves. Zkus se podívat do koše, jestli tam ty saves nejsou. Hledej soubory jako Slot_0000001.save atd. Hodně štěstí, snad se to spraví.

    #29877 odpověď

    Kikina

    Nic jsem nemazala, teď po dokoupení dalšího dodatku a aktualizaci co byla nedávno se to stalo zase. Vše nahrané a další nové rodiny jsou prostě pryč. Dohledat jde jen malá část ( až do r. 2015) v těch uložených souborech jak píšeš a pak věci co mám uložené v galerii, bez kariér, postupů a sbírek, to tam je, ale jinak vše zase jako na začátku.Původní domy a původní přednastavené rodiny ve všech městech…jsem z toho fakt zoufalá.

    #29944 odpověď

    Eleanor01
    #33300 odpověď

    chci všechno zdarma . dajtemi dezo ucet na sims4 mam 50 procent dodatku . kdo mi to pujci poslu na paypal 500 kc . kde by se ptal proc si to poste nekoupim … jsem pica ktera nechce kupovat a stahovat slozite

    #34298 odpověď

    Komarek

    Dobrý den, měli jsme koupenou hru Sims4. Nyní koupeno nové PC a v knihovně Origin už hru nevidíme. Poradí někdo prosím?

    #37050 odpověď

    Emília

    Mám problém mám zakupenych asi 7 doplnkov tie ktoré mám najnovšie mi idú ale tie staré nie všade sú iba v hre nie a keď sa pozriem na vsetky tam sú ale pri tých starších mám klzamky neviete ako to urobiť prosím neviem čo mám robiť btw. Mám ps4

    #37052 odpověď

    Emília

    Oprava klatky

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
Odpověď na: Zmizelo naprosto všechno
Osobní informace: