Zatknutí podezřelého

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Zatknutí podezřelého

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Pan nikdo a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28123 odpověď

    Timanris

    Ahoj,
    mám v poznámkách asi tak 6 vodítek, ale jejich popisu nikdo neodpovídá v práci sem byla už asi 8x, ale nikde nic, když se ptám lidí každý ukazuje na jinou stranu, a co mě asi nejvíc zaráží má to být teenager, kterých tam obecně je málo.
    Nějaká rada jak postupovat k dopadení, nebo jestli to může být nějak bugnuté?
    díky

    #28152 odpověď

    Anonymní Osůbka

    Tak vžy, když jdeš na to místo ptát se lidí, portneš se tam a všichni vygenerovaní simíci na tom pozemku budou stát v nějakém rohu, prostě na chodníku než se rozejdou dělat nějakou interakci. A vždy je pravidlo, že ten podezřelý bude mezi nimi 🙂 Tak prostě zatkni toho, kdo je mu z nich nejvíce podobný.

    #28168 odpověď

    Iveta

    Jestli máš downloady, může se od popisu lišit treba barva vlasů. Některé vlasy mají barvy jinak rozhazene.

    #28169 odpověď

    Iveta

    A nebo zatykej postupně jednoho po druhém a uvidíš kdy te to pustí dal 😉

    #32394 odpověď

    Verrose

    Ahoj. Měla jsem taky tento problém a tak jsem hledala řešení a našla jsem tuhle diskuzi. Měla jsem hrozně moc poznámek (1.blondýna, 2.sukbe, 3.bunda 4.mlada dospělá 5.nemotorna 6.zena ) pokaždé když jsem někam jela nikdo neodpovídal a tak jsem dle rady zatkla lidí co tam byli od začátku. No nakonec to byla zrzka oblečená do nějakého japonského obleku a jediné co splňovala bylo že byla žena a mladá dospělá. Takže asi tak no…jen jsem to chtěla říct aby se nad tím lidi netrápili jako já no..

    #39031 odpověď

    Lenka

    Zdravím. Mam problém při zatčeni podezřelého.vyhlasim pátrání a na místě podezřelý je….všechny poznámky na nej sedí a občas je tam úplně sám. Bohuzel když na nej kliknu tak se mi vůbec nezobrazí volba zatknout ani zeptat se na podezřelého, pouze poznat,zeptat se na praci(mimochodem je to náčelník policejní stanice), dat radu apod.Pokud jsou tam i jiní tak ukazuji na nej.mate nějakou rady jak ho zatknout abych konečně uzavřela případ a můj náčelník na mě přestal rvát ze mi to trvá?😀

    #39150 odpověď

    Romča

    Ahoj, mám ÚPLNĚ stejný problém. Můžu se zeptat, jestli si ho nějak už vyřešila? Děkuji. 🙂

    #39387 odpověď

    Pan nikdo

    Ahoj, také jsem se setkal s tímto problémem.
    Můj simík měl hodnost Poručíka, jsem jsem zkusil ho povýšit na kapitána cheatem, ale případ mi zůstal. Tak jsem dal výpověď a znovu přijal práci detektiva. Nabídnuta mi byla pozice Poručík a i případ jsem dostal jiný.
    Takže za mě problém vyřešen.
    Snad to někomu taky takto pomůže. 🙂

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
Odpověď na: Zatknutí podezřelého
Osobní informace: