Zatknutí podezřelého

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Zatknutí podezřelého

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Romča a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28123 odpověď

  Timanris

  Ahoj,
  mám v poznámkách asi tak 6 vodítek, ale jejich popisu nikdo neodpovídá v práci sem byla už asi 8x, ale nikde nic, když se ptám lidí každý ukazuje na jinou stranu, a co mě asi nejvíc zaráží má to být teenager, kterých tam obecně je málo.
  Nějaká rada jak postupovat k dopadení, nebo jestli to může být nějak bugnuté?
  díky

  #28152 odpověď

  Anonymní Osůbka

  Tak vžy, když jdeš na to místo ptát se lidí, portneš se tam a všichni vygenerovaní simíci na tom pozemku budou stát v nějakém rohu, prostě na chodníku než se rozejdou dělat nějakou interakci. A vždy je pravidlo, že ten podezřelý bude mezi nimi 🙂 Tak prostě zatkni toho, kdo je mu z nich nejvíce podobný.

  #28168 odpověď

  Iveta

  Jestli máš downloady, může se od popisu lišit treba barva vlasů. Některé vlasy mají barvy jinak rozhazene.

  #28169 odpověď

  Iveta

  A nebo zatykej postupně jednoho po druhém a uvidíš kdy te to pustí dal 😉

  #32394 odpověď

  Verrose

  Ahoj. Měla jsem taky tento problém a tak jsem hledala řešení a našla jsem tuhle diskuzi. Měla jsem hrozně moc poznámek (1.blondýna, 2.sukbe, 3.bunda 4.mlada dospělá 5.nemotorna 6.zena ) pokaždé když jsem někam jela nikdo neodpovídal a tak jsem dle rady zatkla lidí co tam byli od začátku. No nakonec to byla zrzka oblečená do nějakého japonského obleku a jediné co splňovala bylo že byla žena a mladá dospělá. Takže asi tak no…jen jsem to chtěla říct aby se nad tím lidi netrápili jako já no..

  #39031 odpověď

  Lenka

  Zdravím. Mam problém při zatčeni podezřelého.vyhlasim pátrání a na místě podezřelý je….všechny poznámky na nej sedí a občas je tam úplně sám. Bohuzel když na nej kliknu tak se mi vůbec nezobrazí volba zatknout ani zeptat se na podezřelého, pouze poznat,zeptat se na praci(mimochodem je to náčelník policejní stanice), dat radu apod.Pokud jsou tam i jiní tak ukazuji na nej.mate nějakou rady jak ho zatknout abych konečně uzavřela případ a můj náčelník na mě přestal rvát ze mi to trvá?😀

  #39150 odpověď

  Romča

  Ahoj, mám ÚPLNĚ stejný problém. Můžu se zeptat, jestli si ho nějak už vyřešila? Děkuji. 🙂

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: Zatknutí podezřelého
Osobní informace: