Zatknutí podezřelého

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Zatknutí podezřelého

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Verrose a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28123 odpověď

  Timanris

  Ahoj,
  mám v poznámkách asi tak 6 vodítek, ale jejich popisu nikdo neodpovídá v práci sem byla už asi 8x, ale nikde nic, když se ptám lidí každý ukazuje na jinou stranu, a co mě asi nejvíc zaráží má to být teenager, kterých tam obecně je málo.
  Nějaká rada jak postupovat k dopadení, nebo jestli to může být nějak bugnuté?
  díky

  #28152 odpověď

  Anonymní Osůbka

  Tak vžy, když jdeš na to místo ptát se lidí, portneš se tam a všichni vygenerovaní simíci na tom pozemku budou stát v nějakém rohu, prostě na chodníku než se rozejdou dělat nějakou interakci. A vždy je pravidlo, že ten podezřelý bude mezi nimi 🙂 Tak prostě zatkni toho, kdo je mu z nich nejvíce podobný.

  #28168 odpověď

  Iveta

  Jestli máš downloady, může se od popisu lišit treba barva vlasů. Některé vlasy mají barvy jinak rozhazene.

  #28169 odpověď

  Iveta

  A nebo zatykej postupně jednoho po druhém a uvidíš kdy te to pustí dal 😉

  #32394 odpověď

  Verrose

  Ahoj. Měla jsem taky tento problém a tak jsem hledala řešení a našla jsem tuhle diskuzi. Měla jsem hrozně moc poznámek (1.blondýna, 2.sukbe, 3.bunda 4.mlada dospělá 5.nemotorna 6.zena ) pokaždé když jsem někam jela nikdo neodpovídal a tak jsem dle rady zatkla lidí co tam byli od začátku. No nakonec to byla zrzka oblečená do nějakého japonského obleku a jediné co splňovala bylo že byla žena a mladá dospělá. Takže asi tak no…jen jsem to chtěla říct aby se nad tím lidi netrápili jako já no..

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Zatknutí podezřelého
Osobní informace: