Vztahy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Verča a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 4 týdny.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29847 odpověď

    Lucie

    Dobrý den,
    chci si vzít Simíka, ale nejde to, prý ho zaměstnávám a mám ho nejdřív propustit. Jak na to? Díky za radu.

    #39025 odpověď

    Wighfh

    Ahoj, přišla jsi už na tento problém? Mám stejný a nevím, jak ho vyřešit…

    #42768 odpověď

    Terrence

    Ahoj, nevím, jestli je fórum ještě aktivní, ale kdyby se našel někdo, kdo by mi mohl poradit.

    The Sims 4 hraju už hodně dlouho a momentální situace je pro mě naprosto první – moje siminka chodila s vlkodlakem, v průběhu jsem si řekla, že mezi ně zkusím dát upíra, jestli vztah vydrží ve třech (šlo mi jen o experiment ;)). Samozřejmě jsem neuspěla, ale siminka se mým příkazem rozešla s vlkodlakem a dala se dohromady s upírem, který se nějakou mě neznámou náhodou dostal do postele s tím vlkodlakem (no úplně pakárna :D) a následně mi nejde siminku s upírem otěhotnět. Jiné romantické interakce fungují, ale když se přijde na milování, tak pokaždé jeden z nich odmítne a už začínám být zoufalá. Přes cheat jsem upírovi odstranila i vlasnost Bez emocí (nebo tak nějak se to jmenuje), s tím, že by to mohlo mít vliv – nemělo. Zvážila jsem i to, že by simíci potřebovali čas a buď jsem příliš netrpělivá nebo je tam špatně něco jiného.

    Kdokoli bude vědět poradit, budu ráda 🙂

    #43301 odpověď

    Verča

    Ahoj,nevím jestli si to přečtete ale zkuste přejít na úpravu světů,najít faného simíka a dát mu výpověď z práce.😉
    Nic jiného mě nenapadlo.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Vztahy
Osobní informace: