Vyditelnost

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Vyditelnost

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Nikita a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #454 odpověď

    Tina

    Čo by ste povedali že keby bolo vidno čo simíci naozaj v práci robia? 😀 Bolo by to podľa mňa super 😀 Napr.V nejakej továrni by bolo naozaj vidieť čo tam robia 🙂 😀

    #455 odpověď

    Azeret

    Souhlas 😉 mně by se i líbilo, kdyby bylo vidět, co dělaji děti ve školách 😉 nebo kdyby bylo lépe propracované těhotenství, siminkám jenom roste břicho a můžou si dojít do nemocnice pro radu a vlastně se nic nestane, mně by se líbilo, kdyby chodily na nějaké vyšetření, tím nemyslím nic sprostého, ale třeba by tam bylo vidět, jak doktor dělá ultrazvuk a tak 😉

    #509 odpověď

    Lisa

    Ten ultrazvuk by byl srandovní tedy alespoň myslím! 😀 Si to představuju ne: Ten doktor má ten přístroj a kouká na obrazovku a dělá: Á,Ů a sůsů a ta siminka vykulená a ten její láskyplný obličej… 😀

    #518 odpověď

    Ersi

    Ultrazvuk by byl skvělej:3!!
    a bylo by i super kdyby jsme mohli do suermarketu a knihkupectví..

    #559 odpověď

    Evča

    A bylo by ještě úžasnější, kdyby jsme je mohli v práci i ovlivňovat. Ne jenom jak je tam ta tabulka: Tvrdě pracovat atd. Ale, že by jsme na ně i viděli a podle jejich vlastností a povolání by tam v nějaké tabulce možnosti. Třeba nějaký simík s vlastností opovážlivý, který pracuje v kanceláři a má ji ještě s někým, by mohl mít v tabulce třeba: Provést kolegovi kanadský žert atd. Nebo něco takového. Zatím jsme něco jen z mála podobného měli v dodatcích Povolání snů a Showtime, (povolání např. hasič, kouzelník) ale to jen vážně z mála, protože tam jsme na ně jen viděli a dávali jim pokyny, jaké triky nebo to, co dělají, mají dělat. A možná ještě v nějakém dodatku. Ale jestli to, co říkám vůbec někdy udělají, tak asi až v dalším dílu The Sims, pokud nějaký další bude. Třeba by v dalším dílu mohla být i super realistická grafika. Ale to už jsem šla až někam do budoucnosti. No, zkrátka uvidíme, čím nás tvůrci překvapí na podzim (Nebo možná trochu dřív, pokud vyjde nějaké demo.).

    #566 odpověď

    Ersi

    A mohli by nastupovat do auta ne že se zastaví a zmizí a objeví se v autě:-D

    #1732 odpověď

    Tereza04

    Hm.. bylo.. ale zkus počkat na The Sims 698 876 875 453 098 655 756 323 209.

    #1733 odpověď

    Tereza04

    A co teprve, kdybychom to auto mohli řídit mi..

    Kdyby byly pr.. ryby, nemuseli by být rybníky. Ale kdyby…

    #40608 odpověď

    Nikita

    Tak ono by bylo lepší spousty věcí ale i tak už má hra spousty dobrých funkci co se týká simiků 🙂 Me osobně by se líbilo dát třeba tetování a nebo možnost takových zákroku jako třeba si zajít na tetování a nebo na nějakou plastickou operaci. Ale to už by bylo spíš jako GTA než the Sims 🙂

Prohlížíte 9 příspěvků - 1 z 9 (celkem z 9)
Odpověď na: Vyditelnost
Osobní informace: