Všichni simíci jsou na sebe zlý

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Všichni simíci jsou na sebe zlý

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Terka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #41909 odpověď

    Kateřina

    Dobrý den,
    už nějakou dobu mám problém s tím, že jsou na sebe simíci v jakékoli komunikaci hned zlý a začnou se urážet. I v rodině. Autonomii mám vypnutou, ale jakmile se s někým začnu přátelsky bavit a chci si udělat kamaráda, vždy mě začne urážet a nemohu se s nikým spřátelit. Zkoušela jsem to i u starší rozehrané rodiny, u které problém nebyl a už je tam také. Nevíte prosím, co s tím mám dělat? Je to strašné omezení..
    Děkuji. Kateřina

    #41947 odpověď

    Diana

    Dobrý den, mám bohužel stejný problém a nevím si s tím rady.

    #41963 odpověď

    Radka

    Dobrý den, také se mi to děje. Je skoro nemožné navázat s někým přátelský vztah, aniž by mě simík nezačal z ničeho nic urážet. Myslela jsem, že je to třeba jeho náladou, ale ikdyž je simík šťastný, chová se zle. Romantický vztah se mi nedaří navázat vůbec 🙁

    #41992 odpověď

    Terka

    Dobrý den, musím souhlasit já i moje kamarádka máme úplně ten stejný problém. Zkoušela jsem najít mód, aby se to opravilo, ale nikde nic. 😔

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Všichni simíci jsou na sebe zlý
Osobní informace: