torrent The Sims 4 v češtině a crack

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře torrent The Sims 4 v češtině a crack

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  adela a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2931 odpověď

    Miky

    ahojte poradíte, kde stáhnout torrent The Sims 4 v češtině? nasel jsem torrent v angličtině ale já moc anglicky neumím a nevím jestli jde stáhnout čeština… a potřebuju ještě navíc crack nebo jde stáhnout hra už cracknutá?

    #3052 odpověď

    jája

    Ahoj. Pokud bude hra v angličtině tak to nevadí. Stačí si sehnat language selektor a hru pak počeštíš. V tom problém nebude. Můžeš to upravovat na cz i ručně v registrech pokud to zvládneš. Co se týká torrentu jsou už jak cracknuté tak i s crackem. Myslím že je jich na internetu dost. Jen si nejsem jistý zda je dobré a neporušuje to nějak zdejší pravidla že zde o tom píšeš? Ale to je tvoje věc. Pokud se k tomu vyjádří admin klidně ti sem nějaký link na stažení nahodím. Raději bych si ji ale kupoval už z důvodu podpoření tvůrců hry! Ale to je můj názor.

    #3490 odpověď

    Lucka

    Ahoj lidi prosím vás nevíte někdo kde by se dalo stáhnout Hurá do práce??? byla bych vděčná

    #3569 odpověď

    mkolp001

    Nic jsem nenesel prosim někdo odkaz :(:

    #38507 odpověď

    adela
Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: torrent The Sims 4 v češtině a crack
Osobní informace: