The SIMS 4 mi při spuštění vždy vypne mody

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 The SIMS 4 mi při spuštění vždy vypne mody

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  sophia farag a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #39436 odpověď

    Jesska

    Dobrý den,
    chci se zeptat.
    Po poslední aktualizaci mi nejdou spustit mody. V nastavení hry si vždy povolím vlastní obsah a mody – Použiju změny – restartuji hru a pokaždé mi vyskočí po spuštění tabulka: MODY VYPNUTY – Vaše hra byla právě aktualizovaná. Všechny instalované mody jsme vypnuli z důvodu možné nekompatibility s aktualizací. Pokud se mody rozhodnete znovu zapnout (v nastavení hry), posupujte opatrně.
    Více informací najdete TADY
    Poznámka: Společnost MAXIS mody nepodporuje ani předem nekontroluje.

    Vše jsem dělala podle přiloženého návodu v odkazu, ale prostě furt mi ta tabulka vyskakuje, několik let jsem bez problému s mody hrála a nechci hrát bez nich.
    Moc prosím o pomoc
    Jesska

    #39449 odpověď

    Gabri

    Zdravíčko :)) děje se ti to stále? Také jsem měla ten problém, může to dělat některý z CC, může být vadný nebo nekompatibilní s aktuální verzí hry. Módy je třeba na stránkách vývojářů zkontrolovat, zda nejsou nové, kompatibilní verze.
    Mně problém způsoboval jeden nerozbalený rar/zip soubor downloadů. Tak zkontroluj ve složce Mods i tuto možnost. 🙂

    #39490 odpověď

    Lucie

    Potřebuji poradit, nevím jak zkontrolovat moody u vývojářů, mám 3 tisíce módu… Nechce mě to pustit… Dekuji

    #39770 odpověď

    kamila

    Mám stejný problém jako Jesska Také nevím co mám dělat.

    #39810 odpověď

    Elis

    Také se mi to děje a nevím, co s tím.

    #39833 odpověď

    Veeonika

    Ahoj, pořád nejde? Taky mi to nešlo až dneska jsem to vyřešila. Máš aktuální MCCC pro verzi hry? Zkus odstranit a stáhnout o jednu verzi straší MCCC.

    #40266 odpověď

    Alča

    Ahoj. Vyřešili jste to nějak ? Mi se totiž stalo to stejné. NEJDOU ZAPNOU MODY po aktualozaci.

    #41345 odpověď

    Terka

    Ahoj,
    také jsem byla zoufalá a nevěsěla co s tím. Našla jsem tento link a zkusila ho… udělala jsem vše podle 2. způsobu a mody fungují!!!!

    #41346 odpověď

    Terka
    #41983 odpověď

    Lenka

    Ahojte mam problém
    Bola nová aktualizácia v the sims 4 akurát včera TJ 1. novembra a moje mody mi nejdu v hre robila som všetko už a som zúfalá neviem co mam ďalšie spraviť. Ak by ste mi nejako poradili a dali ešte ďalšie rady budem veľmi rada.
    (Tiež mi ukazuje ze módy sú vypnute lebo bola aktualizácia,a ze ea nepodporuje módy )

    #41985 odpověď

    Mia

    ahoj, stalo se mi to same a nevim si s tim rady.

    #41988 odpověď

    Lenka

    Ani ja neviem co s tým ak by mal niekto nejaké rady ešte budem rada :/

    #42613 odpověď

    Zdena

    Ahojte stiahla som si sims 4 teraz zdarma cez steam pôjdu mi tam stiahnuť moody?

    #43305 odpověď

    naty

    ano

    #43376 odpověď

    sophia farag

    dobry den taky mi ty mody nejdou stejne jako slecne a nevim co s tim nemate treba instagram nebo neco ze by jsme mi poradila

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)
Odpověď na: The SIMS 4 mi při spuštění vždy vypne mody
Osobní informace: