Technické potíže

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Technické potíže

Zvolené téma obsahuje celkem 94 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Papinek a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 91 z 95 (celkem z 95)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32401 odpověď

    siminka

    Ahoj,jdě na origin a tam rozklikněte ts4 a zmačkněte na její nastavení a tam dejte but update game nebo repair

    #33279 odpověď

    magda

    ahoj, mam tamovy problem, kdyz se mi zacne cas pretacet na nejrychlejsi urovni(kdzy vsichni spi nebo jsou vsichni pryc) tak mi to ´roste blbne a nejde to. nevite nekdo co s tim, fakt to otravuje pri hrani kdyz musim jet na pomaly cas… potom se simici vraci treba o 2 hodiny pozdeji z prace atd..

    #37360 odpověď

    Denny15

    Ahoj,potřebovala bych poradit..mám originální hru(přes Origin)hra normálně funguje ale vždy když jdu do režimu stavby tak pak když se vrátím do režimu života nemám tam vůbec dolní lištu a v horní něco chybí a nemohu na nic kliknout.Nevíte někdo co to může způsobovat(hru jsem aktualizovala,přenastavovala ,počítač restartovala ale stále to samé.prosim o radu

    #38861 odpověď

    Simona

    Dobrý den, hra a všechno šlape dobře ale moje siminka nemůže otěhotnět .. proste se mi objeví ze je těhotná a po chvíli to zmizí co mám udělat ?

    #39225 odpověď

    Papinek

    Problém:
    Při hraní se zpomaluje čas hry vůdčí hodinám.. Příklad v 10 hodin jít do práce. Čas běží v 10 hodin nic, klidně i 2 hodiny rozdílu.. Při zastavení hry čas dojde a objeví se jít do práce.

Prohlížíte 5 příspěvků - 91 z 95 (celkem z 95)
Odpověď na: Technické potíže
Osobní informace: