Technické potíže

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Technické potíže

Zvolené téma obsahuje celkem 94 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Papinek a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 76 z 90 (celkem z 95)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28783 odpověď

    Bubu

    Nefunguje restaurace! Mám tam vše co tam ma být a přesto dostane simik jenom stůl a dál nic. I když přivolám číšníka, objednám tak tím to končí. Simik jenom sedí a čeká. Číšník nosí všem co přišli po mě. Seděl tam simik od 10 do 4 do rána a potřebu hladu měl úplně v červené barvě, málem tam chudák umřel. Pak se šel najíst domů. 🙁

    #28984 odpověď

    graciana

    Stalo se mi teď to stejné, jak jsi to nakonec vyřešila? Nikde o tom nic nemůžu dohledat.

    #28985 odpověď

    graciana

    Stalo se i teď to stejné, nejde uzavřít sňatek mezi simíky. Píše mi to neustále nemůžete uzavřít sňatek s někým, koho zaměstnáváte. Nejprve ho propusťte a pak ve vztahu pokračujte. Jenže ten simík vůbec žádnou práci nemá, tak ho ani nemůžu propustit. 🙁

    #29122 odpověď

    Syky

    Mam stejny problem. Tez mi nejde uzavrit snatek se simikem. Kdo ma ten stejny problem a poradi?

    #29216 odpověď

    Vali

    Zdravím, několik dnů se nemohu přihlásit na server Origin.Hlásí mi to, že se připojení nezdařilo a mám to zkusit později.E mail i heslo mám vyplněné správně. Neporádíte mi někdo co s tím?

    #29221 odpověď

    Eleanor

    Dobrý den Vali, zkuste se mrknout, jestli Vám Origin neblokuje brána Firewall nebo Váš antivirus, pokud to není způsobeno tímto, nezbývá než kontaktovat technickou podporu, nebo zkuste o tom něco pohledat na internetu, zda někdo neřešil tentýž problém.

    #29470 odpověď

    Adéla

    Ahoj,
    prosím o radu. Během hry mi najednou v domečku ,,zmizí´´ vnitřek baráku, nic nevidím. Nábytek funguje jen v rámci nákupu nábytku, ale jakmile chci hrát, vidím jen, barák zvenku a nemohu se dostat dovnitř. Prosím, prosím, ví někdo co s tím ?

    #29655 odpověď

    Kája

    Ahoj. Ještě včera mi v the sims fungovaly mody a už je tam vůbec nemám. Všechno co v the sims bylo tam už není z těch modů a já nevím co mám dělat prosím pomožte mi!!!!!!! :((((

    #29656 odpověď

    Kája

    Teď mě něco napadlo. Nevím jestli to pujde ale zkus mu najít práci, potom z ní po třeba 2 dnech odejdi a třeba se to povede

    #29677 odpověď

    Petrs

    Zdravím. Kúpila som si simsa nainštalovala stiahla origin ale hru mi nechce spustiť. Stále mi vyskakuje nejaká tabuľka. Viete mi poradiť ako to spustiť? Ďakujem

    #29679 odpověď

    Jiří

    Dobrý den mam takový problém s aktivacnim klíčem který byl zadan na novou emailovou adresu a nový profil, protože přítelkyně zapomnela email pro přihlášení, zadala mi špatný email takže má dodatek na jiném emailu a profilu než základní hru. Šlo by to prosím vás nějak napravit když prokážu že byla registrace že stejné ip adresy ?

    #29861 odpověď

    Verča

    Prosím, kdo poradí co s tím. Nejde mi uzavřít sňatek. Mám stejný problém jako graciana a syky ,,nejde uzavřít sňatek mezi simíky. Píše mi to neustále nemůžete uzavřít sňatek s někým, koho zaměstnáváte. Nejprve ho propusťte a pak ve vztahu pokračujte,,

    #32287 odpověď

    Kateřina

    Dobrý den, nejde mi uzavřít sňatek mezi simíky. Píše mi to neustále nemůžete uzavřít sňatek s někým, koho zaměstnáváte. Nejprve ho propusťte a pak ve vztahu pokračujte. Jenže ten simík vůbec žádnou práci nemá, tak ho ani nemůžu propustit. 🙁

    #32288 odpověď

    Kateřina

    Ahoj poradil ti nekdo? Mam stejny problem..

    #32397 odpověď

    Tereza

    Po poslední aktualizaci hry mi u všech módů zmizely texty. Prostě tam mám ikonu a u ní prázdné pole, u stavebních položek **DEBUG**. Nikdy se mi to ještě nestalo, vždycky módy zkopíruju jinam a poté zpět vložím. Zkoušela jsem je i smazat a znovu stáhnout. Poraďte mi prosím co s tím. Děkuji

Prohlížíte 15 příspěvků - 76 z 90 (celkem z 95)
Odpověď na: Technické potíže
Osobní informace: