Technické potíže

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Technické potíže

Zvolené téma obsahuje celkem 94 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Papinek a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 61 z 75 (celkem z 95)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7316 odpověď

    Nora97

    Nelze cestovat, veřejné budovy nejsou…

    Prosím, hrozně moc prosím o pomoc. Jsem z toho už zoufalá. Mám originálku The sims 4, koupenou asi dva měsíce po jejím vydání.Ze začátku vše v pořádku, ale asi po měsíci hraní se mi naskytl problém. Na mapě se mi vše zobrazuje správně, ale jak chce simík navštívit nějakou veřejnou budovu nebo i dům souseda/ kamaráda, park… Prostě někam vycestovat, přijede pouze na prázdný pozemek. Budova nikde, park nikde.. Stojí jenom na chodníku a tím je i těžší plnit podmínky oslav a podobně, je mi to moc líto. Bez toho je to hodně omezené, vlastně nemohou z domu. 🙁 Nevím, co s tím.. Nevíte někdo? Jakkýkoliv nápad vítám, nebo radu, kam bych se mohla obrátit?

    #16118 odpověď

    Sára

    Ahoj, MOC PROSÍM O PŘEČTENÍ A O POMOC mám problém s tím, že když chci hrát kliknu na svůj dům (kde mám rodinu) ale místo toho abych mohla hrát s rodinou se po načtení ukáže takový ten výběr mezi městy (Lázeňskou oázou, Vrbovou zátokou, Rozkvetlou promenádou, Newcrestem, atd.)

    Vždy se to vrátí zpět. Nedávno sem začala stahovat Mody, ale kontrolovla sem je přes Antivirus, ale žádné viry. Už fakt nevím.
    Mimochodem než se mi tohle stalo jsem měla problém s miminkama, že jsem je „odstranila“ ale z části tam stále byly.

    Děkuju za radu, S.

    #16316 odpověď

    Woloda12

    Cauko, mam hru, nainstalujem, spustim, vsetko ide. Vytvorim Simika, je super, je fesak…. ale ked chcem ulozit hru, neda sa… vypisuje mi akusi chybu 0… niekto nejaku radu ?

    #16877 odpověď

    Hynek

    Zdravím, poradí někdo, zda hra funguje i na windows 10? díky

    #16888 odpověď

    Eleanor

    Hynku, mám také Windows 10 a hra mi funguje bez problému 🙂 A pokud Váš PC splňuje aspoň minimální systémové požadavky, tak by Vám měla hra normálně fungovat.

    #16892 odpověď

    Eleanor

    Woloda12, hru musíš dávat uložit jako, nyní doporučuji nejdříve obnovení hry, podívej se sem na návod: https://arsepo4.blogspot.cz/2014/10/obnoveni-hry-do-puvodniho-nastaveni.html
    Poté používej jen Uložit jako. A když po uložení hru vypneš a pak znovu zapneš, tak lepší je nepoužívat to tlačítko Hrát, ale načíst uloženou hru, pak to totiž může dělat nějaké problémy. Zde je i návod jak správně hru ukládat: https://arsepo4.blogspot.cz/2015/03/jak-spravne-ulozit-hru.html

    #16928 odpověď

    Hynek

    díky moc 🙂

    #27872 odpověď

    Zuzka

    Ahoj mě v The Sims 4 nefungujou cheaty (neukáže se mi tabulka na vložení cheatů) i když mi vždy fungovaly. Nevíte co mám dělat?

    #28100 odpověď

    Tereza

    Mám problém, když se chci dostat do sekce tvorby simíka tak se mi ukáže jen postava simíka, ale žádné kolonky na oblečení nebo tvorbu celkově. Nemůžu dělat nic ani vypnout hru, několikrát jsem to restartovala ale nic nepomáhá. Prosím o radu

    #28158 odpověď

    Klára

    Ahoj, nevím, jestli se to děje i vám, ale já když mám těhotného simíka, tak ho musím hrát až do porodu. Když nehraju, přijdu druhý den a simík už je narozen. Děje se to i někomu jinému?

    #28165 odpověď

    Iveta

    Klaro, s tím nemám zkušenost, ale na takovou chybu mě napadá možnost vadneho downloadu nebo modu.
    Terezo, problém v tvorbě simika by mohl být taky problém v downloadech.

    #28416 odpověď

    Misaki

    Dobrý den, The sims 4 mi vždy běží bez problému, ale jak to chci uložit tak mi to spadne a hlásí mi to chybu. Nevíte co s tím mám?

    #28431 odpověď

    Adéla

    Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás neví co mám udělat.
    Mám originál Simi a k nim ještě nějaký datadisky (vše originál). Do hry jsem si už od začátku stahovala mody. Hra normálně fungovala, nikdy mi nepadala ani nic podobného. I s mody mi hra normálně šlapala. Ale poslední dobou mi nejde hra uložit. Hlásí mi to kód chyby 22. Zkoušela jsem si ze hry odstranit všechny cheaty. Ale hra pořád nejde uložit. Nakonec jsem se rozhodla, že hru odinstaluji a nainstaluji znovu. Zatím se mi ještě pořád stahuje hra zpátky. A chtěla bych se zeptat, jestli s tím někdo z vás má zkušenosti, jestli mi ta chyba bude naskakovat o poté. A taky bych si tam potom chtěla dát znova ty mody (mám jich strašně moc a bez nich mě ta hra moc nebaví). Myslíte si, že by to mohlo být těmi mody?
    Děkuji

    #28453 odpověď

    Lottel

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, co dělat, když se mi ukazuje šedé políčko „vzít si simíka tady a teď“ s hláškou „nebylo by vhodné uzavřít sňatek s někým koho zaměstnáváte. Nejprve ho propuste a pak potom pokračujte ve vztahu“…. nevím čím je to způsobené, doufám, že někdo bude vědět…

    #28729 odpověď

    Kačka

    Ahoj, mám takový menši problém. už asi 1 rok nebo víc hraju sims 4 v pořádku mi to jelo ale teď poslední dobou, se mi při spuštění hra sekne a potom se tam objeví modrá obrazovka a na ní je napsáno A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. A notebook mám značku Packard Bell. Jinak mi to jelo v poho, už před týdnem mi to začalo takhle blbnou. Děkuju z radu či odpověd. Kateřina

Prohlížíte 15 příspěvků - 61 z 75 (celkem z 95)
Odpověď na: Technické potíže
Osobní informace: