Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Justýna a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28612 odpověď

    Lucy

    Když chci aby se simíci pokusili o dítě, či milovali v posteli, nefunguje to. Jen se dostanou k posteli a najednou se jakoby obnoví a stojí tam. V křoví to funguje ale v posteli ne. Zkoušela jsem vymazat postele které mám v modech, ale i tak to nepomohlo. Nechci vymazávat veškerý vlastní obsah, prosím poraďte

    #28749 odpověď

    Tereza

    Ahoj, to se mi taky stalo,ale pak jsem zjistila, že je to tím že u postele byla lampa, a když jsem jí odstranila,takto fungovalo. Zkus jestli u té postele nemáš moc věcí, možná to pujde. 🙂

    #30441 odpověď

    Lea

    Ahoj, to isté sa deje aj mne, ked dám pokúsiť sa o dieťa alebo milovať sa, akoby sa len zaseknú a obnovia. Tiež neviem, čím to je, pri posteli žiadne veci nemám, deje sa mi to pri akejkoľvek posteli. V EA o tom vedia, je to nejaký bug?

    #30454 odpověď

    Hellou

    Nebo zkus odstranit zrcadlo

    #32783 odpověď

    Terka

    Já to mám tak že dám milovat se nebo pokusit se o dítě najednou se mi oběví nad postavičkou bublina a v ní je obrázek boty a křížku já to nechápu?!

    #39019 odpověď

    Linda

    Ahoj jeden problém. Já když kliknu na postel tak se mi tam zobrazí jen milovat ale nikde udělat dítě mě to nejde vůbec nikde udělat dítě ani v sauně ani v observatoři prostě nikde. Nemám tam ani okolo věci.

    #39262 odpověď

    Kája

    ahoj, moji Simíci spolu bydlí a chodí spolu. Ale když kliknu na „milovat se“ dojdou k posteli,začnou mávat rukama a v bublině se jim objeví postel co to znamená a co s tím? budu moc ráda za pomoc, jelikož jsem úplně bezradná:(

    #39418 odpověď

    Zupolo111

    Ahoj, mám ten istý problém a neviem čo s tým. Keď kliknem na posteľ, tak tam nemám možnosť „pokúsiť sa o dieťa“ a ani v rozhovore cez výber romantické tam nemám možnosť pokúsiť sa o dieťa, len možnosť milovať sa. Neviem kde je problém, iné problémy som veľmi nemala.

    #39507 odpověď

    Viki

    Ahoj, stačí když zbouráte věci kolem postele popřípadě vše i stěny a postel umístíte do prostřed místnosti to je vše 😉

    #39801 odpověď

    Nini

    Ahoj, to znamená že se simíci nemohou k posteli dostat. Skus udělat větší ložnici nebo něco z ložnice odstranit.

    #39802 odpověď

    Nini

    Když vidíš jenom možnost milovat se tak se podívej na simíka jestli může otěhotnět/oplodnit.

    #41899 odpověď

    Adi

    Zdravím,
    mám rodinu o 8 členech a rozhodla jsem se jim postavit vícegenerační dům. Problém je v tom, že když chci nechat simíky pokusit se o dítě, tak to není možné. U té možnosti se mi objeví ,,vzkaz,, , že dům je moc velký a tudíž se nemohou pokusit o dítě. Prosím, co s tím??? Děkuju 🙁

    #42937 odpověď

    Dede

    Ahoj já když dojdu k posteli tak tam nemám ani milovat ani pokus o dítě nevím co mám dělat prosím poraďte.

    #43220 odpověď

    Molpe

    Adi, jestli máš 8 simíků v domácnosti, tak to je maximální počet tvorů, které můžeš mít (počítají se do toho i pejskové a kočky, proto píšu tvorové a ne jen simíci 🙂 ), takže tě hra nenechá už pokoušet se o děti, ať budeš mít barák sebevětší. Takže buď musíš stáhnout nějaký mod, který ti dovolí víc lidí v rodině (např. MC command center) nebo se prostě spokojit jen s osmi.

    #43343 odpověď

    Justýna

    Ahoj, když dám u simíků milovat se v posteli tak tam jdou, pak se to sekne a objeví se oba vedle postele, nemám tam ani možnost spát a když už se mi teda podařilo ve sprše aby ta Siminka byla těhotná narodilo se jí bílý dítě ale když ho dá do postýlky tak je černý nevím co mám s tou hrou blbě

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)
Odpověď na: Simíci se nemohou pokusit o dítě nebo se milovat
Osobní informace: