Simíci jsou neustále znechucení z neexistujícího nepořádku

Domů Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Simíci jsou neustále znechucení z neexistujícího nepořádku

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  V&N a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30483 Odpověď

  V&N

  Dobrý den, při hraní The Sims 4 Deluxe version jsme narazili na jeden vcelku podivný problém a moc rádi bychom se vás zeptali, zda-li nemáte nějakou radu, jak s tím skoncovat.

  Naši simíci si v jedné určité místnosti domu stěžují na nepříjemné prostředí a cítí se znechuceně z nepořádku. Přitom my ani za živého Boha nemůžeme najít zdroj těchto negativních emocí. Zkoušeli jsme prohledávat i v režimu stavby, zda se nám nepodařilo „zabugnout“ nějaký kus špinavého nádobí ve zdi nebo v nějakém kusu nábytku, ale nic jsme nenašli.

  Pokud má někdo z vás s podobným problémem zkušenosti, poprosili bychom vás o radu. Není to sice nic, kvůli čemu by se zbořil svět, ale po nějaké době to začne vážně být jenom na obtíž.

  #30486 Odpověď

  Midagere

  Dobrý den, občas se to stává. Zkusili jste dát režim všech stěn a zkontrolovat poličky a tak? Občas to tam Simíci bezdůvodně odkládají i ke stropu a smrdí to tam. Nebo třeba můžou mít zkažené jídlo v inventáři. Stačí i malá kaluž pod kuchyňskou linkou, která není vidět, ale Simíkům vadí.

  #30492 Odpověď

  V&N

  Dobrý den, moc moc vám děkujeme za pomoc, moc si toho ceníme ♥ Definitivně uděláme v celém domě důkladný průzkum, včetně všech zdí a i stropu.

  #30494 Odpověď

  V&N

  Po velice podrobném hledání jsme přišli na to, že jsou to páchnoucí ryby v akváriu. Mockrát ještě jednou děkujeme za radu.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
Odpovědět: Simíci jsou neustále znechucení z neexistujícího nepořádku
Informace o Vás: