Problém se spuštěním

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Problém se spuštěním

Zvolené téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Martina a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 12 příspěvků - 76 z 87 (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29342 odpověď

    Annette

    Dobrýden.. mám problém, když si stahuji downloady, tak třeba makeup nebo věci na simíky jdou v pohodě, ale když si začnu stahovat nábytek apod a dám to do správné složky, tak sims se nechce zapmout a ukazuje to chybu nebo problém. nevíte co s tím?

    #30159 odpověď

    Elina

    Dobry den. (Omlouvam se, ale nebudou hacky a carky.) Chtela bych aby jste mi poradili s mym problemem. Ts4 mam asi 2 roky, normalne krabickovou koupenou. Notebook mam od Vanoc (2018) takze neni stary a mam v nem antivirus takze neni ani zavirovany. Chtela jsem se zeptat, protoze se mi uz tyden nechce zapnout ts4. Kdyz to zapnu tak se mi normalne nacte, ukaze se mi maxis a pak logo „the sims 4“ no a tady nastava problem. Tady se to jakoby sekne a nic dal delat nejde, musim kvuli tomu restartovat notebook. Nevite co s tim? Budu rada za kazdou radu. (4.5. 2018)

    #30992 odpověď

    Pavlína

    Ahoj,
    minulý týden jsem si přes inzerci koupila The Sims 4 již použitou.
    Nelze mi nainstalovat, píše, že hesle se již používá.
    předchozí majitelka účet zrušila vše odinstalovala i přesto po zadání hesla z original krabice nelze spustit.Neporadíte co stím? děkuji

    #31274 odpověď

    Lucie Bartošová

    Zdravím všechny potřebovala bych radu.
    Má už několik let stažené sims 4 a bez problémů fungovali i zakoupené dodatky, ale nedávno jsem si pořídila pár nový dodatků a když jsem je spustila tak jakýkoliv text spojený s dodatkem zmizel. Nebo jsou místo něj různé znaky a čísla.
    Moc bych ocenila nápady jak to vyřešit.
    Děkuji

    #31284 odpověď

    Eleanor01

    Máte teda všechny originál jo? Pokud ne, tak v tom je ten hlavní problém. Pokud máte koupené, tak jestli používáte downloady, nebo nějaké mody, tak to můžou způsobovat ony, hlavně mody když nemáte stažené nejnovější verze tak zlobí. A nebo zkuste hru opravit zde návod: https://arsepo4.blogspot.com/2014/10/jak-opravit-hru.html

    #32652 odpověď

    Andy

    Dobrý den,
    potřebuji poradit se spuštěním hry.
    Vždy když rozkliknu THE SIMS 4 (na počítači), tak se mi ta hra spustí a pak se to dá na lištu a když zase rozkliknu tak už nereaguje☹️ (mám Windows 10) Děkuji za odpověď

    #38128 odpověď

    eliškapiknová

    Ahoj mám problém. The sims 4 asi měsíc to jelo a pak se my tam začala oběvovat tabulka když sem je zpustila ta tabulka byla vždy na ploše a bylo tam napsáno:kod nejde spustit,protože se nenašel.OrangeEmu64.DLL.Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu. Prosím odpověd.

    #38891 odpověď

    eli

    dobry den stahla jsem si the sims 4 a kdyz na to kliknu ze to chci zanout pise mi to „Kod nejde spustit, protoze se nenašel: OrangeEmu64.DLL. Pokuste se tento problém vyřeštit přeinstalací programu.“ Co mam delat?

    #39409 odpověď

    Niki

    Ahojte 🙂 prosímváš nevíte co mám dělat když zapínám The sims 4 tak mi to pořád píše že hra běží jenže ne. restartovala jsem počítač už snad 100 a furt to samé.

    #43317 odpověď

    Sara

    Ahoj mám problém v sims 4 jsem si stáhla balíček psy a kočky a on mi nefunguje prosím pomoc

    #43362 odpověď

    Janička

    Mám úplně ten samí problém jako Niki a Dominika ví někdo už řešení na naší situaci?

    #43374 odpověď

    Martina

    Zdravím, po roce jsem se chtěla přihlásit do Origin a spustit hru – ten mi nešel, stáhla jsem si z ofiko stránek nový. Probíhá mi update Simsů a trvá to už skoro 2h, kdy je stav zatím jen PREPARING. Nevíte prosím zda je to normální a mám vyčkat? Děkuji moc.

Prohlížíte 12 příspěvků - 76 z 87 (celkem z 87)
Odpověď na: Problém se spuštěním
Osobní informace: