Problém se spuštěním

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Problém se spuštěním

Zvolené téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Martina a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 46 z 60 (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10677 odpověď

    htmh

    Ahoj
    mám problém. stáhnul jsem si the sims 4 i s rozšířením Společná zábava. Funguje to v pohodě. Natáčel jsem jednou the sims 4 přes camstia studio ale ted my už vypršel volný limit na náhrávání obrazovky, tak jsem si stahnul bandicam. Nefunguje mi to. klikl jsem na zástupce. myška se změní na načítací kolečko a nic. prosím pomoste

    #10863 odpověď

    Anna

    Dobrý den, The sims 4 hraji už dlouho ale toto se mi ještě nestalo: jednou jsem the sims 4 aktualizovala, jenomže jsem počítač potřebovala přemístit tak jsem ho musela vypnout. když jsem chtěla hrát tak to prostě nešlo spustila jsem origin a hra the sims 4 měla našedlou barvu a nešla spustit. už je to tak měsíc co nevím co dělat. dnes se mi na hře ukázali potřebné aktualizace, které nejdou! ať na to kliknu kolikrát chci tlačítko aktualizovat nyní nefunguje. prosím o radu 🙂 předem děkuji

    #10964 odpověď

    Terule

    ahoj the sims 4 mi hlásí problém ppri spuštění :(( pomooooc

    #27199 odpověď

    fenecek164

    Po posledn aktualizaci mi nejdou spustit simíci! Myslela jsem si, že mám nějaký špatný download, tak jsem všechny naposledy stažené dala pryč. Ani potom to nešlo a ještě k tomu se mi úplně sekl počítač. A další den my to nahlásilo zase novou aktualizaci, ale neneslo to žádnou změnu. Normálně hru spustím, ono se ze začátku načítá jak má, ale místo toho, aby to přešlo na ten otáčivý diamantík (nebo co to je) a potom na hlavní nabídku se mi to sekne na logu The Sims 4. Nestalo se mi to poprvý, většinou za to mohl nějaký špatný download, ale ani potom, co jsem si dala pryč ÚPLNĚ VŠECHNY downloady, se to nechce načíst. Co mám dělat???

    #27893 odpověď

    lama007

    Dobrý den,
    také bych potřebovala pomoct. Už po několikáté se mi The Sims 4 jakoby odinstalovala. Když dám hru nainstalovat znovu, tak po mě chce produkční kód, který jsem tam dala už při první instalaci. Takže ji nemůžu vůbec nainstalovat. Nevím, co mám dělat. Poradíte mi? Máte také nějaký podobný problém?

    #27897 odpověď

    katka

    ahoj prosím potřebuju pomoc nainstalovala jsem si the sims 4 ….když chci hru spustit nic se nenačte ukáže se rámeček kde je červene kolečko s bilým křížkem uprostřed a píše: Chybná bitová kopie
    není navržena na spuštění v systemu windows nebo obsahuje chybu.pokuste se program nainstalovat znovu pomocí puvodniho instalačního media nebo se obratte na správce sstému nebo dodavatele softwaru…….

    hru jsem hrala dlouho …potom me přestala bavit a kdyz sem ji chtela znovu spustit nešla ….doufala jsem ža když ji odinstaluju a pak znovu nainstaluju vše bude v pořádku ale pokažedé se mi ukaže ten samý rámeče …zkoušela jsem hodne ale uz nevím co 🙁

    #28061 odpověď

    Aaa

    Mam normální originál hry a taky jsem mi
    seká,a taky je to takový rozmazany nefungujou mi stíny objektů
    Nevíte někdo co s tim nebo alespoň jak nastavit ty stíny??

    #28117 odpověď

    Iveta

    Adélo, předpokládám, že od té doby jste už několikrát vypnula počítač, čili by mě zajímalo, zda jste to potom zkoušela znovu a nastal stejný problém.
    Sama si můžete pročistit počítač ccleanerem (čistič i registry) a dále pak programem spybot zkusit vyhledat a opravit/odstranit viry (to mě vždy pomohlo s téměř jakýmkoli problémem). Také můžete kliknout v Originu pravým tlačítkem na hru a poté vybrat opravit (anglicky je to asi repair), někdy i jenom toto pomůže s problémem se hrou. Pokud nepomůže nic, nezbyde vám nic jiného než technická podpora. Komunikovat s nimi můžete telefonicky (hned) nebo emailem (to si ale možná i 14 dní počkáte).

    #28127 odpověď

    Honza

    Dobrý den, moc vás prosím o radu. Koupil jsem si originál TS4 a Origin mi normálně běží, pri instalaci se mi ale nechce načíst CD 2. Vůbec tomu nerozumím, uz jsem to zkoušel na dvou počítačích a cd2 se nenacte, jakoby bylo prázdné. Je vůbec možné koupit si prázdné CD? Nechce se mi tomu věřit, nemáte radu co bych mohl dělat špatně? Děkuji!!!

    #28130 odpověď

    Kristýna

    Ahoj
    Koupila jsem si včera The Sims 4 a dala jsem do notebooku 1CD a nainstaloval se mi ORIGIN ale dala jsem tam 2CD a ukazala se mi složka se zipem otevřela jsem ji a objevilo se dalších x složek co mám ted dělat ?

    #28141 odpověď

    Fufík

    ahoj lidi musím s ezeptat stáhla jsme si dodatky a když zapnu hru a odklikám dodatky tak s em to sekne u posledího a naskočí sistém přestal pracovat

    #28178 odpověď

    Jana

    Jestli máš nainstalované Mods můžeš jich tam mít moc a hra to neunese.

    #28182 odpověď

    Em0lixik

    hej neviete prečo mi nejde zapnut sims 4 furt to zaainam otvorit a nič tak to fungovalo až do dnes toto sa mi nestavalo len raz kamoške sims mam už od vianoc 2016

    #28185 odpověď

    Iveta

    Em0lixik: Zlobí to už dlouho nebo se to stalo proste z ničeho nic? Splňuje tvůj stroj minimální požadavky pro hru nebo ještě lépe doporučené požadavky? Nemáš ve hře nějaký špatný download, který nakonec nedovede hru ani spustit? Zkousel/a jsi opravit hru pravým tlačítkem v originu? Ať je to cokoliv, zkus postupne tohle:

    1) Zkontroluj technicke požadavky hry a pokud je zakopany pes v tom, pořiď si lepší stroj.
    2) Udělej opravu přes origin (pravým tlačítkem myši klik na hru a opravit)
    3) Odstran že složky mods všechny downloady a zkus spustit hru bez nich. Potom je vracej do hry po jednom (Nebo po menších castech) vždy s následným spuštěním hry, jestli běží. Když se třeba u 2 menší varky nespustí, odstran tu várku a zkoušej ji uz opravdu po jednom.
    4) Pročisti svůj stroj nějakým programem na čištění (doporučuji cisteni + opravu registru ccleanerem) předtím ještě můžeš odinstalovat progtprogramy které nepotřebuješ.
    5) Aktualizuj ovladače graficke karty
    6) Odinstaluj hru a znovu ji nainstaluj. (Před odinstalaci si zkopisuj v dokumentech složku saves, po nové instalaci poprvé spust hru bez toho, na druhé spuštění zkus saves vložit zpět do dokumentu hry.
    7) Pokud nepomůže nic, volej nebo pis na technickou podporu hry.

    Doufám, ze alespoň jeden bod z výše uvedených ti hru zachrání.

    #28195 odpověď

    Terezie

    ahoj nevim jak si stáhnoun the sims 4 batolata, pomůžete mi?

Prohlížíte 15 příspěvků - 46 z 60 (celkem z 87)
Odpověď na: Problém se spuštěním
Osobní informace: